FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1054 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
[ang] list ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "[ang] list !"   

szaku
 Wysłana - 18 listopad 2007 14:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc, chcialbym prosic was o przetlumaczenie listu na jezyk angielski :) z gory dziekuje, moze mnie uratujecie przed pala z angielskiego :P z gory dziekuje !

Czesc XYZ

Na pocatku mojego listu chcialbym przeprosic Cie ze tak dlugo sie nie odzywalem, chcialbnym Ci podziekowac za wczesniejszy list ktory dostalem od Ciebie. Ciesze sie bardzo z faktu ze Twoi rodzice spedza wakacje w Polsce. Bardzo ich polubilem i cieszy mnie fakt z ich pobytu w moim kraju. Miejsce ktore jest warte zwiedzenia to Krakow. Jest bardzo piekne i duze.W krakowie znajude sie wiele zabytkow ktore naprawde warto zobaczyc. Osobiscie do Krakowa przyjezdzam minimum 2 razy do roku, kocham to miasto. Godne zwiedzenia jest rynek, ktore jest baredzo a to bardzo duzy, mozna sie latwo na nim pogubic! Bedac w krakowie trzeba odwiedzic smoka wawelskiego! Caly dzien wystarczy na zwiedzenie tego miasta.Niech Twoi rodzice nie zapomna o parasolce oraz cieplym ubraniu, pogoda u nas dopisuje ale czasem jest zimno i deszczowo. Proponuje zapoznac sie z kultura krakowa i zaopatrzyc sie w mape.Mam nadzieje ze Ty rowniez przyjedziesz i nma wakacje sie spotkamy. Chcialem zaprosic Twoich rodzicow do mnie do domu na Poslkie obiad! Bede bardzo zadowolony z tego powodu.Mam nadzieje ze pobyt w Polsce bedzie udany
Pozdrawiam

XYZ

-------
dzieki jeszcze raz z gory :*

abla.mucho
 Wysłana - 19 listopad 2007 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nie czaruj tylko łap się za słownik i tłumacz, później się sprawdzi i ewentualnie uzupełni.

"What good will your words do if they can't understand you"

Szaker
 Wysłana - 19 listopad 2007 14:02       [zgłoszenie naruszenia]

j/w

"Szybko czy wolno, prowadzi do tego samego."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[ang] list !