FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 828 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
[ang] list z pol na ang poprosze 
[powiadom znajomego]    
Autor "[ang] list z pol na ang poprosze"   

whego
 Wysłana - 13 styczeń 2007 13:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czesc Patrick
Otrzymałem Twój list z propozycją wyjazdu w Wielkanoc do USA. Dzieki za zaproszenie, ale niestety mam już inne

plany.Chce spędzić te święta z rodziną. Przepraszam.
Nie widzieliśmy się już bardzo długo i chętnie bym się z Toba spotkał, ale sam rozumiesz, że nie mogę ich zostawić.

Wpadłem na świetny pomysł. Przyjedź do mnie na święta. Obiecuję Ci pokazać całe moje miasteczko i bardzo dokładnie moją

okolicę. Po świętach możemy polecieć do USA i Ty będziesz miał okazję pokazać mi gdzie mieszkasz.
Jeśli zdecydujesz sie przyjechać do mnie będziesz mial okazje na własnej skórze przekonać sie jak wyglądają tradycje

świateczne w mojej rodzinie. Zobaczysz jak to jest czekać na jedzenie do omentu poświęcenia go i jak straszny jest smingus

dyngus.Wydaje mi się, że mogła by to być dla Ciebie mała przygoda której w USA nigdy nie będziesz miał szansy przeżyć.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na Twoja odpowiedz.

XYZ

readygo
 Wysłana - 13 styczeń 2007 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

pociesze Cie ze to samo pisalem
ale nie rob, nie sprawdzala

------------

whego
 Wysłana - 13 styczeń 2007 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde właśnie mam taką sytuację, że mi na bank sprawdzi

whego
 Wysłana - 14 styczeń 2007 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

Kurcze nikt nie pomoże?

kanawkin
 Wysłana - 14 styczeń 2007 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

I have received your letter, in which you invite me to the USA for Easter. Thank you for the invitation but I have already had other plans. I would like to spend this holiday time with my family. I am sorry, I know we haven't seen each other for a very long time and I would like to see you very much but, as you must understand, I can't leave my family. I have a great idea. Why don't you come to me for Easter instead? I promise I would show you my small town and especially my neighborhood. After the holiday we would go to the States and you would have the occasion to show me your place. If you decide to visit me, you will see for yourself how the Easter traditional holiday looks like in my house. You will see how it is like to wait for food until it is blessed and how horribly wet you will get during the Holiday Monday. I think that would be quite an adventure for you, the one you would never have in the USA. I will be waiting for you answer. With warmest regards.

Zmieniony przez - kanawkin w dniu 2007-01-14 16:38:42

IM

Ekspert -

whego
 Wysłana - 14 styczeń 2007 16:57       [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo bardzo bardzo dziekuję. Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[ang] list z pol na ang poprosze