FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2993 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[ang] opowiadanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "[ang] opowiadanie"   

przemekk41
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 15:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Nie mam weny tworczej do pisania opowiadan dlatego prosze o pomoc... Moze ktos powie ze ide na łatrwizne ale naprawde nie moge nic sam napisac..;-( mam do wyboru kilka tematów:
1 A Strange Encounter.
2 An Embarrassing Experience
3 An Adventure in a Foreign Country
4 It was all like a bad dream
opowiadanie 200-250 słow

Moga byc jakies gotowce albo linki do stron z gotowcami sam nie moge jakos nic znalesc...
Ewentualnie moze byc jakeis opowiadanie nawet i po polsku to sobei sam przetłumacze bo chodzi o to ze nie mam zadnego "idea" zeby cos wymyslic

oczywiscie za pomoc sogi

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[ang] opowiadanie

Warto przeczytać: [ANG] Format testy vol 1 i 2 | Mam posbe... recenzje filmow | [ang.]male wypracowanko | pilnie potrzebuje! nie kasowac! | [eng]prosze o przetlumaczenie | Angielski | Praca za granicą ! | Angielski | Angielski w formacie MP3 | Alles Klar - testy | [fr]forma użytkowa | [eng]Dialog - Tłumaczenie | [niem]Tłumaczenie tekstu | [eng]Pomoc w tłumaczeniu tekstu | [niem]2 zdania help me ! | [fr]Prośba | KOBIETA | lajla93- | annamarie goddard | irina voronina | tatuaż koszulka | odwolanie od mandatu pkp | tegeja wyhuśtaliście na tygrysie | na tygrysie | Lukassssja | wywołuje ciarki | humor | gordon bros | podrywanie | kurewstwo | barcelona | ekspres | maniek87 | seks i narkotyki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.