FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4549 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[ang] prosze o zapis wymowy 
[powiadom znajomego]    
Autor "[ang] prosze o zapis wymowy"   

Dokzu
 Wysłana - 29 marzec 2007 21:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak w temacie prosze o zapis prawidłowej wymowy czasownikow nieregularnych
[http://www.e-ang.pl/12,Czasowniki_nieregularne.html] byle nie zapis fonetyczny z gory dziekuje.

dziwakson
Dziwak
 Wysłana - 29 marzec 2007 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.apronus.com/learn_english/irregularverbs.htm]
2 s na google

BF3

pakk
 Wysłana - 29 marzec 2007 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

[www.ling.pl]

Ain't nobody do it like I do it %-)

dziwakson
Dziwak
 Wysłana - 29 marzec 2007 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

[pl.wiktionary.org/wiki/Aneks:Czasowniki_nieregularne_w_j%C4%99zyku_angielskim]

tutaj mozesz nawet uslyszec wymowe!!
pozdro

Zmieniony przez - dziwakson w dniu 2007-03-29 22:37:25

BF3

Dokzu
 Wysłana - 30 marzec 2007 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

w 2 sec to mi nic nie pomogles bo po 1 napisałem NIE W SPOSOB FONETYCZNY w taki sposob to pewnie w karzdej ksiazce od angielskiego na koncowych kartkach jest napisane a mi chodziło o to czy ktos moze zna jakas strone albo sam potrafi napisac wymowe zeby nie tłumaczysz wszystkich czasownikow we wszystkich formach z fonetycznego zapisu .Jesli ktos zna strone albo potrafi to prosze o pomoc dzieki z gory

pakk
 Wysłana - 30 marzec 2007 14:28      [zgłoszenie naruszenia]

Rotfl to w jaki niby sposób chcesz ?
Przecież wystarczy spojrzeć na 10 pierwszych czasowników + posłuchać wymowy i już praktycznie znasz te "straszne" "znaczki".

ps. ka ż dej, nieźle daje po oczach twój zapis; poza tym mało w której książce jest wymowa czasowników nieregularnych, jeśli już o tym rozmawiamy.

Dokzu
 Wysłana - 30 marzec 2007 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

moj zapis nie ma nic do tego ze nikt mi nie udzielil odpowiedzi ale i tak dzieki widze ze musze sobie potlumaczyc ten fonetyczny zapis chodz z tymi podctawowymi nie trzeba

PS nie wiem czy jest w ksiazkach zapis wymowy czasownikow bo ja napisalem zapis fonetyczny

pakk
 Wysłana - 30 marzec 2007 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

:O
O jaki zapis ci chodziło/jaki chciałeś na początku ?

Zmieniony przez - pakk w dniu 2007-03-30 21:14:46

macieyos
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 21:15       [zgłoszenie naruszenia]

fonetyka jest dziedzina gramatyki traktujaca o wymowie, chciales zapis "prawidlowej wymowy czasownikow", dostales to. Za chvja nie wiem o co ci chodzi, a ostatni post jest najgrubszy:

"moj zapis nie ma nic do tego ze nikt mi nie udzielil odpowiedzi ale i tak dzieki widze ze musze sobie potlumaczyc ten fonetyczny zapis chodz z tymi podctawowymi nie trzeba

PS nie wiem czy jest w ksiazkach zapis wymowy czasownikow bo ja napisalem zapis fonetyczny"

one ---> BJJ <--- love

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[ang] prosze o zapis wymowy

Warto przeczytać: [ang]krótkie tłumaczenie | List do mojej przyjaciółki ! Pomóżcie przetłumaczyć ! Błagam ! | [Tłumaczenie] Above and beyond - home | [ANG] List - ferie zimowe | [niem] list miłosny - prośba o przetłumaczenie | [ang] prosze o sprawdzenie | prosze pomocy!!!!!!!!!!! | spj 111 | descriptive grammar- essay topic. czy ktos może pisał? | rosyjski pomocy | [ang] blagam o sprawdzenie!:) | Sprawdzic!Angielski!Blagam o pomoc! | [niem] problem z djalogiem | [ ang ] mógłby ktoś sprawdzić w wolnej chwili? =) | Kilka zdań do przetłumaczenia ! POMOCY [niemiecki] | [ang]poprawa tekstów | mariola wojtanowska | mariola jaworzno | Mam 13 lat | igraszki z kotkiem | Filmy warte obejrzenia | polski sex | the sims 4 | the sims 4 zuza | playboy kwiecień | playboy 2017 | kalendarz ckm | bigoreksja | AntyKebab | denaturat | fotka tv wixa | analna masturbacja | młodzi onani | kajdan | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.