FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1794 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
[ang.]male wypracowanko 
[powiadom znajomego]    
Autor "[ang.]male wypracowanko"   

INSOMNIA
 Wysłana - 26 luty 2006 16:51       

Przeniesiona przez Yogi z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Mam prosbe, otoz kolega potrzebuje na jutro wypracowanko z angielskiego.
Calosc ma byc z użyciem 2 trybu warunkowego!
On cos takiego napisał i prosi o przetlumaczenie:
Z góry dziekuje i sogi!
P.S za blędy i treść nie ręcze

Gdybym był prezydentem zbudowałbym bardzo dużo domów mieszkalnych dla biednych. Na każdym skrzyżowaniu postawiłbym policjanta. Zatrudniłbym dużo sprzątaczy i ulice były by bardzo czyste. Zwolnił bym wszystkich ludzi z podatków, a ludzie w urzędach pracowali by za darmo na rzecz państwa. Zadbał bym o ekologie w moim państwie nakazałbym sadzić więcej drzew niż się wycina. Gdybym był prezydentem to nie pozwolił bym na to aby niszczyć naturę wyrzucania śmieci tam gdzie nie wolno. Zrobił bym porządek z fabrykami które zanieczyszczają rzeki swoimi odpadami. Zwiększył bym ilość koszów na śmieci, w szkole nakazał bym ale od małego uczyć dzieci segregacji śmieci. Gdyby był prezydentem zmienił bym cały mój kraj na lepsze, wszyscy czuli by się szczęśliwie bo każdy lubi żyć w czystym środowisku. gdybym był prezydentem opracował bym program naprawy świata, nie było by takiej złej sytuacji ekologicznej. . Gdyby był prezydentem zadbał bym żeby kraj, w którym mieszkam, było bezpieczne. Aby łatwiej było znaleźć pracę. Żeby rodzice nie bali się o swoje dzieci. Żeby było więcej placów zabaw dla dzieci.

shnosnas
 Wysłana - 26 luty 2006 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

czyli generalnie zasada forum jest taka, że ty coś dajesz, a niewolnik ci teksty za friko tłumaczy.

Ludzie, może trochę zaczniecie się uczyć.

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 26 luty 2006 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

co placić ci mam?
Jak nie chcesz to nie tlumacz, nikogo nikt nie zmusza.
Pozatym jakbym mial czas to bym to sam sobie zrobil, nie wiem czy dobrze bo angielski u mnie srednio. Niemiecki na maturze zdaje
Pozdro

Beata249
 Wysłana - 26 luty 2006 20:53      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma co sie klocic shnosnas ma racje ze niektozy tylko prosza i na gotowca czekaja ,zawsze lepiej zrobic cos ze słownikiem i sie czegos nauczyc i dac tutaj do sprawdzenia wtedy jest ok .Jesli ktos z uzytkownikow bedzie miał czas to ci napisze ja np kiepska troche z ang.jestem

Zmieniony przez - Beata249 w dniu 2006-02-26 20:54:05

:)

shnosnas
 Wysłana - 26 luty 2006 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

tak jak beata. Dasz do sprawdzenia, to ci pomogę, ale nie oczekuj, że ktoś to za ciebie napisze. Oferuję swoją POMOC, a nie pracę od zera.

Jestem tłumaczem i za stronę 1800 znaków biorę od 35 do 45 złotych brutto - zleceń mam dużo, a na forum dobrze się bawię i POMAGAM, a nie odwalam za kogoś.

[http://www.youtube.com/user/shnosnas]

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 26 luty 2006 22:26       [zgłoszenie naruszenia]

to nie praca dla mnie tylko dla znajomego
kiedys na ufd bylo tak, ze jak poprosiles kogos to ta osoba Ci napisala zadanie
Ja popieram to mimo wszystko poniewaz wiem po sobie ze gdy komus pomoglem z nimca to mialem z tego satysfakcje, moglem sobie co nieco przy okazji pocwiczyc itd.

Zmieniony przez - cobra688 w dniu 2006-02-26 22:31:50

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[ang.]male wypracowanko