FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1319 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[do sprzedania] Mercedes W124 
[powiadom znajomego]    
Autor "[do sprzedania] Mercedes W124"   

^^jacek
 Wysłana - 2 czerwiec 2007 20:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

witam, do sprzedania Mercedes W124 2000D 1988r

wyposażenie: centralny zamek, el. lusterka, el. szyberdach, el. zagłówki, wspomaganie kierownicy

dodatkowe informacje: oleje na bieżąco wymieniane, hamulce przód, tył wymienione (klocki i tarcze), spalanie 5,5-6,5l/100km samochód bez konieczności wkładów finansowych

Cena: 8400zł

Tel: 514 939 964

zdjęcia:

[http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e5d5649e5748181.html]

[http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3df181fb21476c61.html]

everr
złamane serce
 Wysłana - 3 czerwiec 2007 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

albo jestem slepy albo cos

ile ma przejechane ? ktorym wlascicielem jestes ? wypadkowy ?

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

naturall
 Wysłana - 3 czerwiec 2007 13:25      [zgłoszenie naruszenia]

za tyle to ja sprowadze z niemiec mlodszego merca z tego modelu i przerejestruje

TYSON
 Wysłana - 3 czerwiec 2007 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

a mi się podoba

napisz coś o historii; sprowadziłeś ile lat w PL?

daj więcej zdjęć; wnętrze itp

^^jacek
 Wysłana - 4 czerwiec 2007 00:47      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm, faktycznie nie napisałem

autko nie moje, więcej zdjęć nie mam, jakieś bliższe informacje pod podanym numerem telefonu, chociaż prawdopodobnie dzisiaj (poniedzialek) po poludniu bedzie sprzedane

hardkorus
 Wysłana - 4 czerwiec 2007 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

spalanie 5,5-6,5l/100km???? cos mi tu smierdzi. jedynki z przodu nie zapomniales?? auto ma tyle co ja lat, i pali dwa razy mniej od mojego Uniaka 1.4??

^^jacek
 Wysłana - 5 czerwiec 2007 10:16       [zgłoszenie naruszenia]

hard...
ja cie prosze

już sprzedane

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[do sprzedania] Mercedes W124

Warto przeczytać: kupię telefon | koszulka polo nike celtic tanio | sprzedam bluze HOLLISTER by Abercrombie & Fitch M | Nokia 6500 slide | WIELKA TORBA PODRÓŻNA ADIDAS (na EURO 2008, EURO 2012) !!! | PORADNIK NA DARMOWE SMS FOTKA, PLEMIONA ITD/Tanio/ | Sprzedam K550i@w610i 2gb karta, obudowa rubber gumowa | sprzedam maty szklane | Sprzedam Rękakwice Bokserskie ESPADA 12 OZ | TELL ME MORE kupię | testament | "Pochodzenie nazw miejscowości woj. podkaroackiego " | Pracownik do obsługi e-mail pilnie poszukiwany/1200-1500zł miesięcznie/ | Notebook Fujitsu-Siemens Pa1510 Nowy | Rozprawka | Nokia 5300 | sandra krm | pico | sowie | skurcze odbytu | bpd | nie mysleć | wrzuta | kopia świadectwa maturalnego | rajstopy rajstopach | sim lock nokia 6303 clasic | opowiadanie palcówka | zakup nowego mieszkania | imprezy na mazurach | kastet | paypal | młodsza kobieta | sex camerki nupel | czym zajmuje sie szeregowy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.