FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 683 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
[eng]prosze o przetlumaczenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "[eng]prosze o przetlumaczenie"   

Xeros

PESYMISTA

Wysłana - 27 luty 2006 18:03       

Przeniesiona przez Yogi z działu 'Historia'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Moim zdanie przyszłość przyniesie pozytywne skutki. Sądzę że ludzkość z biegiem czasu osiągnie bardzo wiele. Liczne wynalazki oraz osiągnięcia z pewnością ułatwią życie w przyszłości.
Po pierwsze uważam że w przyszłości intensywnie zmodernizuje się elektronika. Zapewne w dużym stopniu rozwiną się komputery. Będą one bardziej łatwe w obsłudze oraz poszerzą granice swojej funkcjonalności. Oczywiście rozwinie się takżę sztuczna inteligencja. Roboty oraz inne inteligente maszyny będą wyręczać ludzi w wykonywaniu trudnych prac, np. w pracy na budowie.
W przyszłości rozwiną się zapewne podróże kosmiczne. Ludzie będą mogli podróżowania na inne planety. Byc może realne stanie się zasiedlanie tych planet. Przyniesie to wiele korzyści jak np. miejsca pracy, mniej intensywne eksloatowanie Ziemi.
Kolejną pozytywną stroną przyszłości będzie także rozwoj medycyny. Zapewne zostaną wynalezione środki leczące choroby na ktore umiera dziś wielu ludzi. Z biegiem czasu staną się one tanie oraz dostępne dla każdego. Być może powstaną także preparaty wydłużające życie ludzi.
Myślę że argumenty które przedstawiłem potwierdzają moją tezę. Uważam że przyszłość przyniesie wiele dobra. Ułatwi życie, zniweluje cierpienie wielu ludzi spowodowane chorobami.

prosze o przetlumaczenie na angielski, naturalnie nie musi byc to dokladne(byleby sens zostal zachowany)..z gory thx, sogi ofc beda

robsonek
 Wysłana - 27 luty 2006 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

In my opinion, the future will bring positive effects. I think, that people will reach a lot. New inventions and achievements will make our life easier. In the first, I think, that electronics will be very modernized in the future. Probably the computers will be expanded very much. Using them will be much easier adn they'll be much more functional. Of course the artificial intelligence will expand too. The robots and other intelligent machines will help us in doing hard works, like on the build site. We will travel to the cosmos much more. People will visit the other plantets. Maybe we'll live there. It will bring a lot of advantages, like new jobs, a little less exploatation of the Earth. I think, that my arguments confirm my thesis. I think, that the future will bring us a lot of good things, life will be easier, people won't lie sick too much. (mniej wiecej to by bylo cos takiego - ja bym tak to tlumaczyl )

>>Znawca w dziale Multimedia<<

vogue
 Wysłana - 27 luty 2006 20:37       [zgłoszenie naruszenia]

hm..a moze pokombinuj sam i popros o sprawdzenie,jakies poprawki?
na sprawdzianie nikt nic za Ciebie nie napisze

.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[eng]prosze o przetlumaczenie