FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1180 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
[fran] Proszę o przetłumaczenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "[fran] Proszę o przetłumaczenie"   

pio_88
 Wysłana - 20 listopad 2006 20:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Proszę o przetłumaczenie:

"Kuba w TVN" Jest to program telewizyjny typu talk-show. Program prowadzi Kuba Wojewódzki. Zaprasza on do swojego programu aktorów, piosenkarzy, piosenkarki, polityków, wszystkich ludzi wpływowych w Polsce. Ogląając "Kuba w TVN" można się pośmiać.

"Przyjaciele" Jest to serial komediowy. Opowiada on o grupie przyjaciół mieszkających w tym samym budynku. Pokazuje ich śmieszne sytuacje, są naprawde super.

Dzięki z góry

pio_88
 Wysłana - 21 listopad 2006 15:59      [zgłoszenie naruszenia]

jest tam ktoś do piąku to musze mieć :P

Lotoska
 Wysłana - 21 listopad 2006 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

"Kuba Tvn" c'est le programme de television.Le programme dirige ( conduit) Kuba Wojewodzki.Il invite de son programme les acteurs , les chanteurs, les chanteuses,les politiciens et les influents gens en Pologne.En regardant on peut rire.

No mniej więcej napisałam ale czy są błedy nie wiem pisałam na szybko z zaimkami moze byc cuś nie tak a ten drugi do piatku moze przetlumacze chyba ze ktos mnie uprzedzi , pozdr.

Grezegor
 Wysłana - 22 listopad 2006 11:55      [zgłoszenie naruszenia]

ja francuski slabo znam ale moze byc tak.

"Kuba w TVN" c'est un débat télévisé(émission-débat). L'hôte d'un débat s'appelle Kuba Wojewódzki. Il invite les acteurs, les chanteurs, les chanteuses, les politiciennes et toutes les gens importantes en la Pologne à son programme. On peut se rire en regardant.

"Przyjaciele" c'est un sitcom. C'est une historie de la groupe d'amis dont habitent dans le même bâtiment. Ce montre leurs situations marrantes. Ce sont plus super.

Zmieniony przez - Grezegor w dniu 2006-11-22 12:14:26

Znawca -

pio_88
 Wysłana - 22 listopad 2006 17:23       [zgłoszenie naruszenia]

wielkie dzięki !!!!!!!!!!!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[fran] Proszę o przetłumaczenie