FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 787 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem] Historyjka 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niem] Historyjka"   

ewier
 Wysłana - 15 styczeń 2007 23:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Wielkie dzięki za ostatni tekst:)
Mam tutaj o wiele wiekszy problem hitoryjke w czasie przeszłym napisalem po polsku potem co wiedziałem potłumaczyłem ale pewnie jest tam masa błędów może ktoś spróbowaC?:
To był zwykły dzień ludzie stali przed przejściem dla pieszych. Na ulicy panował duży ruch. Obok nich stał jakby wobcowany człowiek z laską w ręku i okularami przeciwsłoneczymi możemy sądzić ,że jest on ślepy i głuchy ponieważ kiedy zapaliło się zielone swiatło wszyscy poszli oprócz niego. Kiedy on ruszył na czerwonym chłopak na rowerze ledwo wychamował jednak jego rower uległ zniszczeniu i on sam był zdenerwowany. Niewidomy zawdziecza życie osobie stojącej przed przejściem gdyż w ostatniej chwili go uratowała. Wyglądało to bardzo grożnie po całej sytuacji niewidomy został przeprowadzony przez ulicę przy pomocy przechodnia.
Nie musi to byc słowo w słowo chodzi o sens:)
a teraz to co udało mi sie zrobić
Menschen steht gegenUber StraBenkreuzung und er will Uber die StraBe gegangen. Neben steht viele Leute und Uber die StraBe viele AUTOS GEFAHRT> Vielleicht er war blind und taub weil er nicht ob es grUn oder rot war. Er hOre nicht weil alles Leute gehen Uber StraBenkreuzung. Er startetgeht wer Ampeln rot war. Uben die StraBe fahrt menschen auf dem Fahrrad. Er brenst stark und er aufgeregte war weil seine Fahrrad kaput war. Da sieht gefAhrlich. Er sollt dankbar sein dass ein Person hilft fur 'er??'. Endlich er ist Uber die StraBe gegangen.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niem] Historyjka