FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2257 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem] List do koleżanki o naszych tradycjach wielkanocnych 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niem] List do koleżanki o naszych tradycjach wielkanocnych"   

Hiobe
 Wysłana - 16 kwiecień 2007 09:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!
Moja dziewczyna ma na jutro za zadanie napisać List po niemiecku do koleżanki o naszych tradycjach wielkanocnych.... poprosiła mnie o pomoc lecz ja w życiu nie miałem niemieckiego dlatego też zwracam się się do was z prośbą o pomoc....

renika
ARTYSTKA
 Wysłana - 16 kwiecień 2007 13:42       [zgłoszenie naruszenia]

Napisz po niemiecku, na pewno ktoś poprawi.

p.s. w tym temacie aż prosi się, by wkleić zdjęcie królika z...

Tłumaczenia na priv.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niem] List do koleżanki o naszych tradycjach wielkanocnych

Warto przeczytać: języki skandynawskie - który najbardziej opłacalny? | /ang/ Pomoc w napisaniu kilku prostych zdań | Zdanie do przetłumaczenia. | tekst z niemca do sprawdzenia | ang- wish | 7 zdań do sprawdzenia - jedzenie | szukam | [Szw] Ile zajmie nauka?? | Przepis na sałatke warzywną po niemiecku | [Ang] Jak długo? | przetlumaczenie | Opis miasta (najlepiej Mińsk Mazowiecki) po rosyjsku | POL - ENG. Prosba o przetlumaczenie / zaledwie kilka zdan | [niem] www.nauka-niemiecki.pl strona do nauki niemca | ENG - POL co oznacza zwrot | [ang] Króciutki tekst do przetłumaczenia | długość nóg | K rzysek | Ambleux | zakład karny | prywatne wiadomoA>ci | beblo | chrząszcz | transy | perfymy | nubira | jagodaa | showup filmy | zdjęcia erotyczne | wywiadówki | drzyżdżyk | mondeo mk3 | projekt | dziwne | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.