FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 758 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem] Mój tydzień - bradzo pilne 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niem] Mój tydzień - bradzo pilne"   

logitech34
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 14:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam! Bardzo prosiłbym, o przetłumaczenie na niemiecki w miarę prostym językiem, bez wyszukanego słownictwa, zdania które zamieszczę poniżej, a dokładniej zajęcia, które wykonuje w tygodniu.

Poniedziałek
Rano wstaję z łóżka o 6:30. Potem idę do łazienki i myję się. Następnie jem śniadanie. Po śniadaniu udaję się do szkoły. Lekcję zaczynam o 9:00. W szkole jestem do godziny 15:00. O 16:00 jestem w domu. Jem obiad, potem odrabiam lekcję. Od 18 oglądam TV. Między 19 a 21 rozmawiam z przyjaciółmi na gadu-gadu. O 22:00 biorę prysznic, a póżnej kładę się do łóżka.

Wtorek.
Wstaję o 7:00, myję się, jem śniadanie i jadę do szkoły, aby zdążyć na 9:10. W szkole uczę się do 14:30. O 15:15 jestem spowrotem w domu. Jem obiad, odrabiam lekcje. Około godziny 18 gram na kompyterze, lub czytam ciekawą książkę. Około 19 jem kolację. Od 20:00 do 21:00 oglądam serial pt." M jak miłość" :). Potem myję się i znów kładę się spać.

Środa
Wstaję o 6:00, myję się, jem śniadanie. W szkole jestem o 7:30. O 7:45 zaczynam lekcje, które trwaja do 13:30. O 14:15 jestem w domu, jem obiad i szybko odrabiam lekcje. Jestem umówiony z dentystą na godzinę 17:00. Po wizycie u dentysty, jestem bardzo zmęczony i kłądę się spać.

Czwartek
Wstaję o 10:00. Myję się i jem śniadanie. W szkole jestem od 11:00 do 15:00. W domu jestem o 16:00. Szybko jem obiad i biegnę na kurs tańca, który trwa od 16:30 do 19:00. Do domu wracam o 19:30. Troszkę uczę się na piątek. Około godziny 21:00 biorę prysznic, a potem kładę się spać.

Piątek
Budzę się o 6:00, potem się myję, jem szybko śniadanie i spieszę się do szkoły na 7:30. W szkole przebywam do 15:00. Po powrocie do domu jem obiad. Po obiedzie troszkę odpoczywam, a potem idę do kościoła na 17:00. Wracam do domu o 18:30. Jestem bardzo zmęczony. Biorę prysznic i kładę się spać.

Sobota
Wstaję o 10:00 po śniadaniu pomagam Tacie naprawiać samochód. Potem pomagam trochę mamie w domu. Po pracy biorę prysznic. Około godziny 16:30 idę z przyjciółmi do kina. Wracam o 20:00. Potem serfuję troszkę po internecie i kładę się spać około 23:00.

Niedziela
Wstaję o 8:30. O 9:30 idę do koscioła. Po powrocie z koscioła jem obiad i jadę z rodziną do babci. Wracamy około godziny 18:00. Potem uczę się na poniedziałek. Biorę prysznic i kładę się spać o 22:00

Moje życie jest bardzo napięte, dużo się dzieje, mam mało wolnego czasu na odpoczynek.

Będę bardzo wdzięczny za przetłumacznie tego tekstu.

renika
ARTYSTKA
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 15:06       [zgłoszenie naruszenia]

Spróbuj napisać sam. Ewentualnie ktoś poprawi.

Tłumaczenia na priv.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niem] Mój tydzień - bradzo pilne

Warto przeczytać: Bardzo proszę o pomoc | retain, remain | [niem] Kilka prostych zdań. | [niem] pare zdań do poprawy | [ang]kilka bledow do poprawy | [fran] Proszę o przetłumaczenie | Matura 2007 - arkusze z języków obcych. | [ang] opis sklepu | [niem] list miłosny, krotki | [niem] dialog | [niem] przepisy kulinarne :D | Tłumaczenie - proszę o sprawdzenie... | tlumaczenie po niemiecku,kilka slowek | [ang]Opis miasta-do spr na jutro potrzebne(23.11!) | [niem] Pare zdań. | [niemiecki] opowiadanie o wakacjach (5 zdan) | męskie pośladki | męska pupa | prywatne wiadomoA]ci | lewis | levis | dziwki trzeciej rzeszy | ccor72z | mm3203 | metalklo | trzech chamów | pablo francisko | picie krwi | Psycho93M | KillaBee | zawal | seks z dziewicą | dziewicą | dziewica | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2021 SFD S.A.