FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3508 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem] Potwierdzenie rezerwacji w hotelu :-) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "[niem] Potwierdzenie rezerwacji w hotelu :-)"   

hahahanka
 Wysłana - 11 listopad 2009 19:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

na jutrzejszy niemiecki mam mieć potwierdzenie rezerwacji hotelowe, bardzo proszę o sprawdzenie błedów, z góry dziekuję

BUCHUNGSBESTÄTIGUNG

Sehr geehrte Frau XYZ

vielen Dank für Ihre Anfrage und Ihr Interesse an unserem Hotel. Wir bestätigen Ihre Reservierung vom 11.05 bis 13.05.2009 für 50 Personen. W tym terminie posiadamy wolne pokoje 2 osobowe, czyli rezerwacja zostaje przyjęta na 25 pokoji.
(nie wiem jak napisac to zdanie po niemiecku)-zgodnie z Pani prośbą dołaczam wysyłaminformuję o cenie za dobrę(Preis pro Tag). Preis pro Tag für eine Person (wynosi) 90 Euro.Die Preise beinhalten Übernachtung und Klimaanlage.

Mit freundlichen Grüßen aus dem XYZ

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

[niem] Potwierdzenie rezerwacji w hotelu :-)

Warto przeczytać: [WŁ] tłumaczenie e-maila | [Niem] Tłumaczenie z polskiego na niemiecki. | [ANG] opis osoby- prosze :) | [niem] Kłótnia małżonków-dialog | [FR] jedno zdanie | [ang] Czy dobrze to napisalem? SOGI | [HISZ] Jedno zdanie | [ang] pytanie odnosnie egzaminu CAE | [ang] studia | {Niemiecki] Przetlumaczy ktos? | [NIEM] List - tlumaczenie | [NIEM] Moja szkola - zadanie | [NIEM] Opis pokoju | [NIEM] List do korekty | [NIEM] List formalny - tlumaczenie | [niem] krótkie formy pisemne do sprawdzenia | zakup auta w hiszpania przez firme | joga | nadruki na czapkach | piotr | herbu3 | magdalena cielecka | audio book | emilia komarnicka | fellowes | mięśnie pc | niefachowy | fantomista | loda | jak zrobić loda | jak się robi loda | nie umie robić loda | dijow | sushi | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.