FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 743 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem] - list 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niem] - list"   

madzik150
 Wysłana - 30 marzec 2007 19:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Hejka mam do was prosbe, prosze przetlumaczcie mi ten list bo ja jestm zielona z niemieckiego. Z pamoc odwdziecze sie SOGiem.

Droga Pani Zofio.
Chciałam opowiedzieć Pani w tym liście o moich wakacjach.
Tegoroczne wakacje tak jak poprzednie spędziłam w Grecji. Wraz z kuzynką chciałyśmy poznać jeszcze ciekawe miejsca, których nie miałyśmy okazji zobaczyć poprzednio. Częściowo nam się to udało. Byłyśmy na pięknych wyspach i zwiedziłyśmy wykopaliska i miasta. Niestety nie zwiedziłyśmy Pargi gdzie jest najpiękniejsza plaża w kraju. Było to spowodowane awarią auta, z którą miałyśmy problem do końca podróży. Pozostały czas miło spędziłyśmy. Każdego dnia chodziłyśmy na plaże, a wieczorem w towarzystwie nowo poznanych znajomych odwiedzałyśmy dyskoteki i kluby. Kupiłam także dużo pamiątek i drobiazgów. Były to bardzo udane wakacje i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzę Grecję. Wiem na pewno, że nie będzie to w tym roku, gdyż trochę dziwnie odwiedzać to samo miejsce 3 raz z kolei.
Korzystając z okazji chciałam Pani podziękować za te miłe 3 lata. Za to, że mimo tego, że nie byliśmy zawsze wzorowymi uczniami to Pani zawsze była dla nas miła i sympatyczna. Jeszcze raz dziękuje. Napewno będę Panią mile wspominać.

renika
ARTYSTKA
 Wysłana - 30 marzec 2007 20:10       [zgłoszenie naruszenia]

Ich schreibe ein paar Zeilen, weil ich Ihnen u:ber meinen Sommerferien erza:hlen will. Die diesja:hrigen Sommeferien habe ich wie die letzten in Griechenland verbracht. Ich habe mit meiner Cousine interessante Pla:tze kennenlernen wollen, die wir das letzte Mal nicht ansehen konnten. Es ist uns teilweise gelungen. Wir waren auf scho:nen Inseln und wir haben die Ausgrabungen und die Sta:dte besichtigt. Leider haben wir Praga nicht besichtigt, wo der scho:nsten Strand im Land befndet. Unseres Auto hatte Panne, mit der wir ein Problem bis Ende der Reise hatten. U:brige Zeit haben wir angenehmn verbracht. Jeder Tag sind wir zum Strand und am Abend mit neuen kennengelernten Leuten in die Discos und Clubs gegangen. Ich habe auch viele Andenken und Kleinigkeiten gekauft. Das war sehr gelungene Sommerferien. Ich hoffe darauf, dass ich noch die Griechenland besuchen werde. Ich bin bewusst, dass das in diesem Jahr nicht wa:re. Da das sonderbare ist, dieselber Platz drittmals zu besuchen.
Ich mo:chte auch Ihnen sehr fu:r 3Jahre danken. Obwohl wir immer keine vorbildliche Schu:ler waren, waren Sie fu:r uns nett und sympatisch. Ich danke dafu:r noch einmal. Ich werde mich an Sie angenehm erinnen.

Zmieniony przez - renika w dniu 2007-03-30 20:18:48

Tłumaczenia na priv.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niem] - list

Warto przeczytać: [ang] Money Makes The World Go Round | Zdawał ktoś FCE dzisiaj?? | [niem] list o rodzinie | < PROSZE > przetlumaczyc na ANGIELSKI - 6 zdań | Yogi - wszystkiego najlepszego! | Word Formation - słowotwórstwo - nauka | kawalek instrukcji z niem. - na pol. | [ang] zwrot do przetlumaczenie. | [ang] List motywacyjny | Takie jedno pytanie :-) | CERTYFIKATY JĘZYKOWE - angielski | Artykuł | [ang]tłumaczenie na polski | [ang] 2 zdania z pol na ang | Wyniki FCE wiosna 2006 | CAE - ile czasu przygotowań? | polaczki | erot | kleO_ | polskie aktorki nude | strony elektroniczne | hereux0 | rebecca black | friday | frajdej | Koaella | -marcin-ek | marcin-ek | marcin ek | marcin ek | yennie | owijki | wróżbita maciej | Biała Podlaska | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.