FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 622 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem] artykuly 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niem] artykuly"   

Spec111
 Wysłana - 16 kwiecień 2007 08:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Prosze o przetlumaczenie na niemiecki tych tekstów:

Moim hobby jest mtb.Bradzo lubie ten sport.jest to jeden z exktremalszych sporotow.Polega on na jezdzie rowerem drogami lesnymi jak najszybciej.Moi rodzice boja sie o mnie . Jest to bardzo kosztowny sport.Rower sam kosztuje ok 600 zl minimum.Dopiero poznaje ten sport.Wiec jestem tylko poczatkujacym.

Nie lubie sie ubierac w to co jest tera na modzie.Wole dzinsy,które są wygodne i w każdą pore można je ubrać.Lubie tez sportowe i markowe ciuchy.
W zimne dni ubieram sweter ,a w cieple bluzke i na to jakas rozpinana bluze.Buty tylko sportowe,żadnych innych.Lubie też nosić czapke z daszkiem.
Podsumujac: nie lubie mody,wole wygodne i praktyczne ciuchy.

Dzieks z góry :)

Zmieniony przez - Spec111 w dniu 2007-04-16 18:37:54

Hobby:modelarsto

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niem] artykuly

Warto przeczytać: niemiecki | Czy móglby ktos pomoc mi przetlumaczyc kilka zdan z holenderskiego? | [TYTUŁ PRACY DYPLOMOWEJ] NA ANGIELSKI | proszę o sprawdzenie | [ang] Opis Festiwalu. | nimiecki do sprawdzenia pare zdań. | Pomóżcie w wypracowani z j.Niemieckiego =( | Wypracowanie z angola do sprawdzenia | Proszę o sprawdzenie z angielskiego | krótkie opowiadanie- może ktoś sprawdzić? pilne!!! | Proszę o pomoc z niemieckiego | [ang] proszę o sprawdzenie | [ang] sprawdzenie | [niem] tekst do przetłumaczenia | Kolejność w zdaniu. (krótkie pytanie) | potrzebne tlumaczenie na wloski | żaba | żaby | kobiecy wytryskporady | spahotel | madzi | gardło | wielgosz | wzost | książki szkoła | rysunki | szczecin | typy nie róbcie tak | Perend | venitari | SEXOWNE SEKRETARKI | kalkulator | eskk | spuszcza głowę | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.