FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 826 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem] moze ktoś przetłumaczyc mi ten list na język niemiecki  
potrzebne na 21.01.2007 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niem] moze ktoś przetłumaczyc mi ten list na język niemiecki potrzebne na 21.01.2007"   

marcinp87
 Wysłana - 18 styczeń 2007 20:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Z góry dziekuje :)

Cześć Aneta, Na wstępie chciałem zapytać jak się czujesz i jak spędziłaś święta. Pisze do ciebie aby opowiedzieć ci o tym jak wyglądały moje święta Bożego Narodzenia. Ja święta spędziłem z rodziną czyli z mamą, tatą, rodzeństwem, babcią i dziadkiem.Było super dlatego że lubię spędzać czas z najbliższą rodziną. Przed kolacja wigilijną wszyscy poszliśmy na dwór ulepić bałwana i porzucać się śnieżkami. Razem z młodszym bratem zrobiliśmy prezenty dla wszystkich. Tacie kupiliśmy zegarek, mamie patelnie, babci okulary a dziadkowi książkę o II wojnie światowej. Kiedy przyszedł czas na obdarowywanie prezentów okazało się że dostałem ich masę. Dostałem odtwarzacz mp3, rower, oraz kurtkę i jeszcze kilka mniejszych prezentów. Atmosfera była bardzo rodzinna wszystko robiliśmy razem pomagaliśmy sobie w przygotowaniach do wigilii a po kolacji usiedliśmy razem i oglądaliśmy zdjęcia rodzinne. Chciałem ci jeszcze napisać o tradycjach jaka u nas obowiązują. W Polsce na każdym wigilijnym stole nie może zabraknąć czerwonego barszczu tą to moje ulubione danie, ale mamy jeszcze taką tradycje ze na stole musi pojawić się karp o tej tradycji najchętniej bym zapomniał bo szkoda mi tych biednych ryb. Mam nadzieje że do mnie napiszesz czekam na twój list do zobaczenia BuziakiXYZ

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niem] moze ktoś przetłumaczyc mi ten list na język niemiecki potrzebne na 21.01.2007