FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2412 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem] proszę o prztetłumaczenie textu 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niem] proszę o prztetłumaczenie textu"   

dorcius
 Wysłana - 2 grudzień 2006 15:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam. Na poniedziałek mam napisac wyproacowanie na temat:
"Do Twojej Mamy przyjezdza dawny kolega ze szkoły, zapalnuj im dzien w Warszawie"
z niemieckim jest u mnie tak jak i z chinskim czyli NULL.Będe wdzieczna za pomoc.

W sobotę w Warszawie czeka na was bardzo duzo atrakcji,
Mamo, proponuję Ci abys wyszła na Roberta na dworzec poniewaz on moze nie znac Warszawy i miec kłopoty z dotarciem do nas, pozatym gdy spotkacie sie na dworcu o 11 na godzinie 12 proponuje iśc do teatru Bajka na spektakl pt Kopciuszek, moge go szczerze polecic poniewaz sama byłam na tym przedstawiniu z klasą, naprawde warto. Spektalk trwa godzinę a pozniej na ulicy Marszałkowskiej odbędzie sie koncert mikołajkowy,gdzie wystąpią polskie gwiezdy takie jak Ewelina Flinta, Ryszard Rynkowski zespoł Łzy , De Mono i wiele wiele innych sławnych ludzi.Jesli będziecie miesli ochote mozecie tam spędzic miło czas, wieczorem mozesz zaprowadzic swojego przyjaciela do bardzo miłej restauracji o nazwie El Popo, z tego co mówiłas Twoj kolega lubi meksykanska kuchnie wiec to bedzie idealny wybor
Podają tam naprawde wysmienite posiłki,atmosfera jest bardzo miła i przyjemna,mysle ze spędzicie miło czas,
Poleciłabym jeszcze wieczorny spacer po starówce, o tej porze jest tam naprawde przepięknie,
Mysle ze spacer po starówce bedzie miłym zakonczeniem waszego spotkania i mam nadzieje ze Robert bedzie usatysfakvjonowany pobytem w Warszawie.
Trzymam kciuki zeby spotkanie sie udało

Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam:)

...:::Płyń zawsze pod prąd...z prądem płyną tylko smieci!:::...

adamski70
 Wysłana - 2 grudzień 2006 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

Am Samstag in Warschau warten auf uns viele Attraktionen.
Mama, ich schlage dir vor, Robert von dem Bahnhof abzuholen denn er könnte Warschau nicht kennen und könnte Probleme haben uns zu finden, ausserdem wenn ihr euch um 11 Uhr am Bahnocht trefft, könnt ihr gleich in den "Bajkatheater" gehen und sich den Theaterstück "Kopciuszek" ansehen. Ich kann es empfehlen weil ich es schon gesehen habe, es lohnt sich wirklich. Das Theaterstück dauert eine Stunde, danach auf der Marszalakowska Straße findet ein Nikolauskonzert statt, es nehmen polnische Stars wie Ewelina Flinta, Ryszard Rynkowski, Lzy, De Mono und noch viele berümte persönlichkeiten teil. Wenn ihr möchtet könnt ihr dort nett die Zeit verbringen, abends kannst du deinen Freund in ein sehr nettes Restaurant namens "El Popo" einladen, so wie du mir erzählt hast, mag dein Freund die mexikanische Küche, daher wird es eine gute Auswahl sein. Dort servieren sie vorzügliche Mahlzeiten, die Atmosphäre ist sehr nett, ich denke ihr verbringt dort eine nette Zeit. Abends würde ich euch empfehlen einen Spaziergang über die Altstadt, um dieser Zeit ist es dort wirklich schön. Ich denke, daß so ein Spaziergang über die Atlstadt
eine nette Beendigung eures treffens sein wird und ich hoffe, daß Robert zufrieden mit dem Besuch in Warschau sein wird. Ich hallte dir die daumen damit euer Zusammentreffen gelingt.

Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec.

Znawca -

dorcius
 Wysłana - 2 grudzień 2006 19:01       [zgłoszenie naruszenia]

adamski dziękuje za szybką pomoc, jestem ogromnie wdzieczna

Pozdrawiam

...:::Płyń zawsze pod prąd...z prądem płyną tylko smieci!:::...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niem] proszę o prztetłumaczenie textu