FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3462 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem] przyjażń na całe życie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "[niem] przyjażń na całe życie"   

Kinguuula
 Wysłana - 1 styczeń 2007 22:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

a wiec mam do npisania opowiadanko na jedna strone a5 o takim temacie"und das konnte Freundschaft fur das ganze Leben sein..."(to była przyjażń na całe zycie...)musze naisac dalsza cześć niestety sama tego nie zrobie .wiem czytałam regulamin i nawet probowałam poszukac korepetytora ale niestety na wszyscy sa juz zajeci :/ja jestem zielona z niemieckiego dlatego pilnie potrzebuje pomocy gdy to wpłynie bardzo na moja ocene koncowa bardzo prosze jesli kots bedzie miał chwilke wolnego czasu to bede ogromnie wdzieczna za pomoc pozdrawiam

"Trzeba ŻYĆ a nie tylko ISTNIEĆ"

adamski70
 Wysłana - 1 styczeń 2007 22:48      [zgłoszenie naruszenia]

rozumiem, że jesteś " zielona z niemieckiego ", ale po polsku chyba możesz ułożyć tekst, wtedy na pewno ktoś chętnie Ci go przetłumaczy...

Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec.

Znawca -

Kinguuula
 Wysłana - 2 styczeń 2007 15:17      [zgłoszenie naruszenia]

da sie zrobic

Kinguuula
 Wysłana - 2 styczeń 2007 15:44      [zgłoszenie naruszenia]

to była przyjazn na całe życie ale mogła skonczyc sie fatalnie.zawsze z kasia moja kolezanka trzymałysmy sie razem wszedzie razem chodziłysmy i nie miałysmy przed soba zadnych tajemnic.lecz pewnego dnia do naszej klasy przyszła nowa dziewczyna.ładna usmiechnieta i sympatyczna .zaprzyjazniła sie z nami i juz od tej pory trzymałysmy sie zawsze razem.po jakims czasie zauwazyłam ze z kasia juz nie jestesmy sobie takie bliskie ona zaczeła sie umawiac z agata ktrora wszedzie chodziła z nami.umawiała sie z kasia na zakupy ale tak zebym ja o tym nie wiedziała.zorientowałam sie ze agata chce miec ja tylko dla siebie .po pewnym czasie urwał mi sie kontakt z kasia.zostałam sama.tak w samotnosci mineneło trzy miesiace.az pewnego dnia zadzwoniła do mnie kasia i poprosiła o spotkanie.opowiedziała mi ze agata przez cały czas ja okłamuje i ze tak naprawde zalezało jej tylko na tym aby nas rozdzielic .powiedziała ze bardzo załuje tego co sie stało i zapytała czy mozemy o tym zapomniec i od nowa budowac nasza przyjazn.bardzo sie ucieszyłam i jej wybaczyłam.to była prawdziwa nauczka dla kasi .teraz wiemy ze ładny usmiech nie wystarczy zeby sie z kims przyjaznic.nasza przyjazn jest prawdziwa i na całe zycie

p.s. mogłoby to tak wygładac jeseli moze ktos na to zerknac bede bardzo wdzieczna

Yogi
figlarny skrzat %-)
 Wysłana - 2 styczeń 2007 16:49      [zgłoszenie naruszenia]

Das war eine Freundschaft fu:rs ganze Leben, doch sie konnte Tragisch enden. Mit meiner freundin Kasia haben wir immer zussamengehalten und hatten keine Geheimnisse. Doch eines Tages kam ein neues Ma:dchen in die Klasse. Sie war scho:n, nett und sie hat immer gela:chelt. Sie hat sich mit uns sofort befreundet und wir hielten immer zusammen. Nach einiger Zeit habe ich bemerkt das ich Kasia nicht mehr so nah stehe, Sie verabredete sich immer o:fter mir Agata die mit uns U:berall ging. Sie verabredete sich mit Kasia zum schoppen hinter meinen Ru:cken. Ich bemerkte , das Agata sie nur fu:r sich haben will. Nach einiger Zeit brach der Kontakt zur Kasia ab. Ich blieb alleine. In der Einsamkeit blieb ich 3 Monate. Nach dieser Zeit rief mich Kasia an und wollte sich mit mir treffen. Sie sagte mir, das Agata sie nur anlu:gt und das sie uns trennen wollte. Sie sagte auch , das sie alles sehr bereut und fragte ob wir alles vergessen ko:nnten und wieder von vorne unsere Freundschaft aufbauen ko:nnten. Ich war daru:ber sehr froh und ich verzieh Ihr. Das war eine Lektion fu:r Kasia , jetzt wissen wir, das ein scho:nes La:cheln nicht ausreicht um eine Freundschaft zu gru:nden. Unsere Freundschaft ist echt und ha:lt ein Leben lang.

pozdrawiam serdecznie...

Jeśli nie wiesz co powiedzieć to mów to niewyraźnie %-)

Meister %-)

Specjalista -

Kinguuula
 Wysłana - 13 styczeń 2007 16:16      [zgłoszenie naruszenia]

dziekuje bardzo za pomoc yogi naprawde jestem bardzo wdzieczna praca jest na piatke uratowałeś/aś mi życie:) pozdrawiam

adamski70
 Wysłana - 17 styczeń 2007 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

Und das konnte Freundschaft für das ganze Leben sein... Sie waren total andere. Und sie waren das Mädchen und der Junge .Trotzdem waren sie die echten Freunde. Die Leute konnten an das nicht glauben: die Freundschaft zwischen dem Mädchen und dem Junge ist einfach unmöglich! Wenn das die Wahrheit ist, dann waren sie die Ausnahme. Sie konnten die ganze Freizeit zusammen verbringen. Katarina war verrückt: sie hatte immer verrückten Ideen so sie sich nimmer langweilten. Hans toleriertet immer alle Ideen von seiner Freundin. Alles war einfach perfekt! Nichts konnte das ändern und niemand konnte sie separieren. Beide glauben, dass ihre Freundschaft niemals zu Ende sein wird. Aber das Leben hat das andere Drehbuch für sie geschrieben... Eines Tages kam Katarina nicht zu Hans. Sie hatten dann das vereinbarte Treffen so der Junge sorgte sich um seine Freundin. Er rief bei ihr an aber ihre Handy funktionierte nicht. Am Abend sorgten sich auch ihre Eltern. Die Polizei suchte überall das Mädchen. Einige Wochen vergingen, dann die Monaten, ganzes Jahr... Nach dem Fall sah Hans niemals Katarina. Er konnte sich sehr lange damit nicht abfinden. Er wusste dass das die Freundschaft für das ganze Leben sein konnte. Und vielleicht war das? Niemand konnte sie separieren und vielleicht machte das der Tod? Niemand fand die Antwort auf diese Frage...

poprawiłem Ci błędy orograficzne z dzisiejszego tematu,
tam nie mogłem wysłac odpowiedzi...

Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec.

Znawca -

Kinguuula
 Wysłana - 23 styczeń 2007 00:25      [zgłoszenie naruszenia]

jetem ci bardzo wdzieczna naprawde bardzo dziekuje ciesze ze sa ludzie bezinteresowni :)i bardzo pomocni dzieki:)pozdrawiam

Rusak
 Wysłana - 28 styczeń 2007 15:50       [zgłoszenie naruszenia]

yogi dein Deutsch kann besser werden machst bisschen Fehler
adamski mnie wyprzedzil

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

[niem] przyjażń na całe życie

Warto przeczytać: zadanie z angola | ang/e-mail | sprawdzenie listu z ANGIELSKIEGO | list z ANGIELSKIEGO | (ANG) Zaproszenie | [FRANCUSKI] korekta/sprawdzenie/poprawa | prosze przetłumaczenie tekstu na niemiecki | [ang] przetł zaproszenie | [ang] finanse | [ang] List do poprawy (prawdziwy list - nie praca domowa) | [ang] Kilka prac do oceny/poprawy | (WLOSKI) Przetlumaczenie listu | [ANG] Nauka angielskiego - Najlepsze sposoby | (ANG) Sprawdzenie rozmowek | [ANG] Sprawdzenie krotkich prac | [ANG] List-podanie o prace | Łysy łeb | Łysy | Skaarj | ewa kaim ckm | ewa kaim | palio imobilajzer | IMAKING- | IMAKING | komisy w niemczech | 120zł | puchałke | grubość penisa | darru | MadeByYou | praga | fotki playboy 2012 | dzieci nago | rodzice nago | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.