FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 747 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem] www.nauka-niemiecki.pl strona do nauki niemca 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niem] www.nauka-niemiecki.pl strona do nauki niemca"   

kelce
 Wysłana - 15 listopad 2010 23:40        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Zapraszam na [www.nauka-niemiecki.pl]

Strona ma służyć darmowej nauce języka niemieckiego. Znaleźć będzie można na niej słówka, gramatykę, tłumaczenia tekstów i wiele innych ciekawych rzeczy wspierających naukę.

katjak
 Wysłana - 6 grudzień 2010 21:09      [zgłoszenie naruszenia]

Brzmi ciekawie!

hansfranz
 Wysłana - 27 grudzień 2010 12:16      [zgłoszenie naruszenia]

A ja z ciekawszych stron polecam [www.niemiecki.czteryjezyki.pl]

katjak
 Wysłana - 21 styczeń 2011 09:10       [zgłoszenie naruszenia]

też fajna strona...zwłaszcza, że są też inne języki, a ja muszę trochę podszkolić moj angielski

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niem] www.nauka-niemiecki.pl strona do nauki niemca

Warto przeczytać: [niem] przetlumaczyc na niemca pocztowke :) | [ANG] Zaproszenie do kina | [ANG] Pytanie, jak jest poprawnie? | Testy z angielskiego ForMat vol2 | [ANG] pomoc z przetłumaczeniem CV - górnictwo | sprawdzenie (ang) | ANGOL list formalny | [niem] przetłumaczenie opowiadania..sogi | Testy horizons 3 razem z kluczem | [ANG]PROBLEM> | [Niemiecki] Proszę o przetłumaczenie kilku zdań! | ang tłumaczenie przepisu | [Niemiecki] Kilka zdań | [Angielski] Proszę o przetłumaczenie. | [niemiecki] Prosze o sprawdzenie poprawnosci zdan | jak jest po ang operator wozka widlowego | hiszpanska mucha | kurzajki | business support group | drastyczne | hodowca bmw | seks spotkanie | seks bez zobowiązań | walewska | fotka vol | widłowy | laska | spanking | jaskólska | downblouse | katrina grzegorczyk | angelika fajcht | podręczniki z ekonomii | HYDEPARK | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.