FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 675 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem]list do redakcji i z... 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niem]list do redakcji i z..."   

Spec111
 Wysłana - 23 kwiecień 2007 08:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Prosze o przetlumacznie tesktu:) z góry dziekuje

Witam szanowna redakcja.Mam problem z lenistwem.Nie chce mi sie tera uczyc,gdyz na dworze jest taka ladna pogoda i wszyscy siedza na dworze. Mam jeszcze jeden problem z nauczycielem.Chodz siedze cicho zawsze sie do mnie przyczepi.Nie wiem co robic.Prosze o pomoc.

Witaj Sebastian.No cóż można poradzić na lenistwo? Na lenistwo jest dobra rada - praca,praca,i jeszcze raz praca.Rozumiem to ,że pogoda sprawia duża zabawe i satysfakcje.Co do nauczyciela tez nic nie moge poradzic,gdyz go nie znam.Sprobuj sie poprawić i usiąść gdzieś indziej.Pozdrawiam redakcja

Hobby:modelarsto

Jauz
 Wysłana - 26 kwiecień 2007 16:50      [zgłoszenie naruszenia]

co to za kupa?

Hallo sehr geehrte Redaktion.Ich habe ein Problem mit Faulheit.Ich will jetzt nicht lernen,wenn es draussen so schönes Wetter ist und alle draussen sitzen.Ich habe noch ein Problem mit Lehrer.Ich sitze immmer leise doch der macht mich immer an.Ich weiß nicht was ich machen soll?
Bitte um Hilfe.

Jauz
 Wysłana - 26 kwiecień 2007 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

Hallo Sebastian.Na was kann man gegen Faulheit machen?Es gibt ein gutes Rat-Arbeit,Arbeit und noch mal Arbeit.Ich verstehe,daß das Wetter viel spaß ud Zufriedeheit macht.Zu dein Lehrer kann ich nichts sagen denn ich kenne ihn nicht.Versuch dich zu verbessern und setzt dich irgendwo anderes hin.Schöne Grüße Redaktion

Spec111
 Wysłana - 7 maj 2007 08:59       [zgłoszenie naruszenia]

Duzysog leci:d

Hobby:modelarsto

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niem]list do redakcji i z...

Warto przeczytać: [ang] " glass enclosure " - ??? | list oficjalny z niemieckiego...? | wakacje - niemiecki | [ang] Prosze o sprawdzenie | [ang] list formalny do spr. | [Ang] praca u podstaw | niemiecki, need sprawdzenie | [niem] wakacje z rodzina | [ang] Wypracowanie: "The most interested dish, ..." | Sprawdzcie pocztówke | Najlepsze repetytorium z angielskiego | [niem] Zaproszenie | Rozmowa w sprawie pracy(angielski) | [TLUMACZENIE] cosmic gate - should have know | [Ang]Zadanie, zróbcie, wytłumaczcie. | [niem]tłumaczenie kilkanaście zdań | fenol_one | squzy | uprzedzenia | cebulaków | słuchawki | m jak miłość | gothic | Hatha Joga | wisz | lol; SELECT SLEEP(5) | lol; SELECT SLEEP 5 | slk | pcp | 497 | waszamatka | chamski vol 14 | urodziny | magda modry | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.