FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 625 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
[niem]poprawa zadania domowego 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niem]poprawa zadania domowego"   

OOkiniekOO
 Wysłana - 4 styczeń 2009 20:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

No więc próbowałam cos sama wykombinować ale troszku mi nie wyszło. Sprawdziłby mi ktos list który napisałam ? ;> ??

Liebe Ana,
herzlichen Dank fUr deiner Brief. Ich habe mich sehr gefreut. Entschuldigung, dass ich nicht geschrieben habe, aber ich mich fUr Weihnachten vorbereiten.

Traditionell habe ich eine Feiertagen in meinem Hause verbracht. Meine Tante hat uns besuchen mOchten. Wo hast du Weihnachten verbracht? Am einem Abendmahl haben wir eine Tannenbaum ageziehen. Sie hat schOn asgesehen. Womit hast du deine Tannenbaum geschmOkt? Vor Abendmahl haben wir Oblate teilgenommen. Wir haben 12 Weihnachtsspeisen gegesen. Dann haben wir Geschenke gepackt und Weihnachtslieder gesungen. Welche traditionen beherrcht sich in deiner Familie? Ich mOchte dich nach einem Silvestrabend ainladen.Ich Plane einem Schau feuerwerk udn einem SpaB zum Morgen. Ich warte auf deine Antwort!

Herzlieche GrUsse deine Kiniek

z góry dzięki

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niem]poprawa zadania domowego

Warto przeczytać: Napisz recenzję swojego podręcznika do ang POMOCY! | Pomocy pomocy j. angielski nie banujcie! | Agnielski - zdanie | Nauka Łaciny - jak, gdzie ? | Snoop Dogg - Vato czy ktoś to przetłumaczy!? | Wszystkich Świętych | [niem] prośba o przetłumaczenie na j.polski | proszę o sprawdzenie 2 zdań | [fr] dobry kurs językowy na CD | только рус | potrzebny dialog po niemiecku | języki skandynawskie - który najbardziej opłacalny? | /ang/ Pomoc w napisaniu kilku prostych zdań | Zdanie do przetłumaczenia. | tekst z niemca do sprawdzenia | ang- wish | dziewczyna w rajstopach | my home my castle | usa broń | testy wiedzy ogolnej | studia nauczycielskie | jak wlamac sie na email | broń krótka | snickers | kiedy wybuchnie wojna swiatowa | Dodą playboy | laski w dżinsach | sunrise 2014 | msyogi | busterje | otyłość | durex devil | w basenie | dron | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.