FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 32218 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
[niemiecki] opowiadanie o wakacjach (5 zdan) 
[powiadom znajomego]    
Autor "[niemiecki] opowiadanie o wakacjach (5 zdan)"   

vinylboy
 Wysłana - 23 listopad 2006 16:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Forum przegladam od jakiegos czasu i licze teraz na Wasza pomoc. Jutro mam zaliczenie z niemca (3 banie na czysto) i za opowiadanie mam chyba 8 punktów, więc by sie przydalo. Prosze o napisanie 5 zdan w czasie przeszlym (partizip II chyba) o wakacjach, bo ja jestem noga zupelnie z tego jezyka. Jestem w II liceum.

Z gory dziekuje :).

P.S. Prosze nie wykorzystywac mojej niewiedzy i mi glupot nie pisac :D.

INSOMNIA
 Wysłana - 23 listopad 2006 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

Ich bin nach Grichenland gefahren.
Im Grichenland habe ich viel Spa(ss) gemacht. Zum Beispiel: Ich habe scho:ne Sehenswu:rdigkeiten gesehen. Ich bin oft zur Disco gegangen. Au(ss)erdem bin ich Fussball gespielt. Also, meine Sommerferien hat mir viele eindru:cke gebracht.
----------------
Pojechalem do Grecji. W Grecji robilem duzo "fajnych" rzeczy. Na przykład: Widziałem dużo zabytków. Chodziłem czesto na Dyskoteke. Pozatym grałem w noge. A wiec moje wakacje przyniosly mi wiele wrazen.

Pzdr!

Zmieniony przez - cobra688 w dniu 2006-11-23 21:35:52

vinylboy
 Wysłana - 24 listopad 2006 08:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki wielkie, masz soga :).

kaasiunia
 Wysłana - 12 wrzesień 2008 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

Czesc Bardzo bym prosila o pomoc!!! Musze napisac historie o moich wakacjach!! Nie mam zbytnio pojecia jka napisac to po polskua tym bardziej po niemiecku prosila bym o pomoc z gory dziekuje!

Moje wakcje spedzialm z rodzina nad morzem. spedzilismy tam dwa tygodnie w tym czasie zdziedzalismy zabytki muzela koscioly ale to nie wszytko co przytrafilo mi sie w te wakacje. przytrafila mi sie bardzo nie zwykla rzecz podczas zbierania muszelek na plazy znalazlam zlota rybke zaopiekowalam sie nia gdyz miala oan uszkodzona pletwe i trudno bylo jej plywac.Gdy przyszedł czas zbym wypuscilam rybke na wolnosc poprosilam ja o spelnienia 3 zyczen: zebym zdala mature byla zdrowa i szczesliwa.To co przydazylo mi sie bylo niezwykle i dlatego te wakacje moge zaliczyc do najbardziej udanych i niezapomnaianych
Z gory bardzo dziekuje i bede starala sie odwdzieczyc jka tlyko bede mogla

Kaasiunia:)

Rodaczka
 Wysłana - 14 wrzesień 2008 20:40       [zgłoszenie naruszenia]

Meine Sommerferien verbrachte ich mit meiner Familie am Meer. Wir waren dort zwei Wochen. Wir besichtigten auch Sehenswürdigkeiten in der Umgebung. Einmal war es mir etwas Besonderes geschehen. Als ich auf dem Strand die Muschel sammelte, fand ich einen goldenen Fisch. Seine Flosse war verletzt. Ich pflegte den Fisch, weil er Probleme mit Schwimmen hatte. Als es die Zeit kam , den goldenen Fisch freizulassen, bat ich ihn um die Erfüllung meiner drei Wunschen:
1. Bestehen meiner Abitur mit Erfolg.
2. Die Gesundheit.
3. Das Glück für mich.
Das , was es mir geschah,war aussergewöhnlich . Deshalb kann ich diesjährige Sommerferien zu den gelungsten und unvergesslichsten zählen.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[niemiecki] opowiadanie o wakacjach (5 zdan)