FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2069 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[pol] Repetytorium z polskiego 
[powiadom znajomego]    
Autor "[pol] Repetytorium z polskiego"   

Macius700
 Wysłana - 20 marzec 2008 08:04       

Przeniesiona przez Pan Śmierć z działu 'Nauki Humanistyczne'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Prosze o propozycje dobrego repetytoria i zbioru arkuszy maturalnych przystosowanych do wymagań matury 2008. Ja podam swoje propozycje , a wy mi zaproponujecie najlepsze.

-Język polski Matura 2008 Vademecum maturalne + CD - Dominik Stawicka Donata Czarnota Ewa wyd Operon
-Wolska Beata, Nawrot Agnieszka Repetytorium maturzysty Język polski poziom podstawowy i rozszerzony wyd Greg
-Język Polski Matura 2008 Poziom podstawowy i rozszerzony - Burzyńska-Kupisz Małgorzata Finkstein Anna Grabowska Lucyna Kozieł Jacek wyd Omega
-Język polski. Matura 2008. Testy wyd Operon
- Język polski. Matura 2008. Arkusze egzaminacyjne wyd Omega
- Matura 2008. Język polski wyd Nowa era

kaaaska
 Wysłana - 20 marzec 2008 12:11      [zgłoszenie naruszenia]

chciałam sie spytac czy ktos ma moze ksiazke z polskiego przygotowania do matury wydawnictwo:Telbit autor Białek Małgorzata

kaaaska
 Wysłana - 20 marzec 2008 12:12      [zgłoszenie naruszenia]

czy jest ona dobra do przygotowania do maturki

Macius700
 Wysłana - 20 marzec 2008 15:06       [zgłoszenie naruszenia]

Jakie jest według was najlepsze repetytorium Grega , Omegi , Operona , Nowej Ery czy Telbita ? Podajcie jeszcze jakieś zbiór z arkuszami do rozwiązywania taki jak do Matematyki wydawnictwa Pazdro.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[pol] Repetytorium z polskiego

Warto przeczytać: Twarde dyski 6.4GB - 20GB TANIO! | Sprzedam prace maturalna | [KUPIĘ] Nokie 6510 | abada do capoeira, pandeiro, futeral do 5510 | poszukuje chetnych do sprzedaży perfum FM Group <poznań> | Opony zimowe Dębica Frigo 175/70/R13 | Motorola V3 - Sprzedam | Telefon | Xbox360 Premium | Samsung 400x- sprzedam | Sprzedam PULSOMETR | Sprzedam spodnie nadwymiarowe | Czeski | sprzedam zestaw ciemniowy | Zamienie SE T630 na ... | UZYWKI LEGAL HIGHS | wybielanie | pokłosie | enduro | rzucanie | papierosy | polacy brzydacy | szamanizm | counter srtike | counter strike | humor abstrakcyjny | farna | jakiej wiedzy o zenonie ziembiewiczu dostarczają przytoczone fragmenty granicy | golden loch | moplikiem se jada na szychta tekst | fantasmagorie | szary234 | skripi | czerwienienie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.