FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2263 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
[pol] groteska romantyczna - cele i sposoby istnienia w literaturze i  
sztuce 
[powiadom znajomego]    
Autor "[pol] groteska romantyczna - cele i sposoby istnienia w literaturze i sztuce"   

Jac0
 Wysłana - 18 październik 2006 23:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam do przygotowania na polski 10minutowe przemowienie/prezentacje na wyzej wymieniony w temacie postu temat pomozecie ?? bo w necie narazie nie moge nic znalezc :-/ zapodajcie jakies nazwiska, tytuly dziel itd. z gory wielkie dzieki

Nicci
 Wysłana - 19 październik 2006 02:46       [zgłoszenie naruszenia]

groteska - groteska romantyczna to dziwność świata i pomieszanie tonacji i stylów, wprowadzenie ujęć satyrycznych, zawierała raczej dziwność i grozę niż komizm np. "Guliwer" J.Swifta, w "Balladynie" Słowackiego

Wiec kimze w koncu jestes?
Jam czescia tej sily, ktora wiecznie zla pragnac,
wiecznie czyni dobro
Noctua Summe Farmosa Parvula

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[pol] groteska romantyczna - cele i sposoby istnienia w literaturze i sztuce

Warto przeczytać: "Błękitna Rapsodia" Gershwina tłem do... | Interpretacja poezji Skamandrytów | Model odpowiedzi do fragmentu | Włochy w okresie renesansu - pilnie prosze o pomoc. | Misijna olimpiada wiedzy o afryce | streszczenie Kwiatkow sw franciszka z azyzu | historia przemysłu polskiego | [zmęczył mnie język..] Bruno Jasieński | [historia] | [historia] Nieprzemijające wartości świata greckiego. pomysły ? | szczypiorski "poczatek" daje dla znalazcy soga w kazdym dziale! | maly ksiaze | Wypracowanie - romantyzm | Współczesny terroryzm [?] mala pomoc :D | Prace z próbnej matury | [pol]Antygona | biedroń | Syreny | rolki | golarka | żmuda | roboty | blok ekipa | body factory | sex w szkole | buraka | playmates | rezerwa | fala | ona ma chlopaka | sieryj | za bogaty | adexn | ginekolog | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.