FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1337 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[sprzedam] RAM, szisza, iPod, daniel drumz 2; [kupie] RAM 
[powiadom znajomego]    
Autor "[sprzedam] RAM, szisza, iPod, daniel drumz 2; [kupie] RAM"   

maciejq
 Wysłana - 2 grudzień 2009 14:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[sprzedam]

2 kosci dzialajace w dual channel: TwinMOS PC3200( CL2.5 ) 512MB DDR-DIMM - cena: 100zł

fotka kosci w komputerze, bo wlasnie dzialaja a nie chce mi sie wyjmowac specjalnie

niedzialajacego iPoda 4gen 20gb iPod sie nie włacza. nie wiem co sie stalo. nagle przestal dzialac. ten rozlany ekran w lewym gornym rogu nie przeszkadza - kupilem tego iPoda juz w takim stanie i hulal jak zly. cena: ??? zaproponuj cos

moge wyslac wiecej fotek jak ktos bedzie zainteresowany

daniel drumz - electric relaxation 2 - nowka fifka niesmigana cena: 35zł

szisza przywieziona od turasow 2 lata temu. palilem w niej jedynie pare razy. maxymalnie 10. ale watpie ze wiecej niz 5.
wysokosc - 70cm cena: 100zł

wiecej zdjec zainteresowanym

+mam sporo roznych tytoniow do sziszy i wegielki (jak ktos jest zainteresowany to nawincie. poszukam i wycenie. puszcze taniej niz na allego)

[kupie]

2x1gb ddr pamieci w dual channelu. najlepiej z clockiem 2,5.

WYSYŁKA DO DOGADANIA. MOZLIWY ODBIOR OSOBISTY W LODZI. MOZLIWOSC WYSTAWIENIA RZECZY NA ALLEGRO.

Zmieniony przez - maciejq w dniu 2009-12-02 14:05:03

i got 99 donuts but a bitch ate one

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 2 grudzień 2009 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

jakie masz dzemy? mam nadzieje ze nie sprzedajesz dzemow ktore kupiles rowniez u turasow

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

maciejq
 Wysłana - 2 grudzień 2009 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

dzemy to slangowa nazwa tych tytoni ?
sprzedaje takie co kupilem od turasow. mam jablkowe, mango, morelowe, pomaranczowe, granat(owe) i pewnie jeszcze jakies. nie chce mi sie grzebac.
a co zle one sa?

i got 99 donuts but a bitch ate one

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 3 grudzień 2009 17:48      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie Dzemy=tytonie

Pewnie sa juz zeschniete jak 2 lata lezaly, pozatym zobacz date waznosci i podaj jakiej marki sa te dzemy. Zazwyczaj dzemy posiadaja 2 lata zdatnosci do uzycia.

klakson15
 Wysłana - 6 grudzień 2009 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie sa juz zeschniete słyszałem, że można w glicerynie nasączyć, ale nie sprawdzałem .

Po pierwsze zwiększ masę !
[temote.one.pl/2238polska.gif]

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 6 grudzień 2009 21:34       [zgłoszenie naruszenia]

to nie to samo, gliceryna w dzemie sluzy wielkim chmurom, dodaje jej sie podczas produkcji dzemow, ale jak stare tytonie sie nia zaleje to juz nie to samo.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[sprzedam] RAM, szisza, iPod, daniel drumz 2; [kupie] RAM

Warto przeczytać: SPRZEDAM KLAWIATURĘ!!! | kupie mx310 | motorola v3 | Wzmacniacz + Tuba i Canon ixus 400 | Sprzedam NOWY laptop TOSHIBA 120GB 1024DDR2 windows Vista, | >SprzedaM< dwie gry na PS2 | Sprzedam kamere internetowa | Telefon NOKIA 6030! | Yamaha DT50R | Sala na wynajem! | motorola V 300 | sprzedam ksiązki | Sprzedam Voklswagena Transportera CaraveLLe 1.9diesel 93r. | k750i | [sprzedam] 2 zegarki- Swatch & Adidas | LIMUZYNA do ślubu | afenis | szambo u szwagra | chrapanie | psycholog | tanie bilety lotnicze | włamanie | gdzie na weekend | brera | zaproszenia | zaproszenie | ballada o nienarodzonym dziecku | rasy psów | luigi | alfa 88 | bestia w | Manieczki | 18 lat i żadnej nadziei | patrycja mikula | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.