FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 522 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
[sprzedam] SONY PSP 
[powiadom znajomego]    
Autor "[sprzedam] SONY PSP"   

Tripple OG
 Wysłana - 19 czerwiec 2010 13:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam do sprzedania Konsolę PSP.
W skład zestawu wchodzi:
-Konsola PSP Slim 3003,
-futerał na konsolę,
-kabel USB pod komputer,
-ładowarka,
-gra Tekken 5 DR

Stan konsoli jest bardzo dobry. Kupiłem ją będąc w Anglii, więc wejście ładowarki jest angielskie. Grałem na niej troszkę z początku, nie mając nic innego do roboty w nudne wieczory. Od momentu kupna PS3+LCD, konsolka grzała miejsce w szufladzie. Na wyświetlaczu dalej jest folia ochronna.
Nie posiadam kartonika, oraz papierów, bezmyślnie zostawiłem w Anglii, sądząc, że konsolkę sobie zostawię. Karta pamięci została również, ale jest szansa, że brat przyśle :)
Zainteresowanych proszę o kontakt GG 1225544.
Cena do negocjacji ok 430zł.
pozdrawiam

hmm...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

[sprzedam] SONY PSP

Warto przeczytać: GB POWER GSM!! ZAPRASZAMY !!! | karty telefoniczne | lubisz wędkowac To ZAJRZYJ KONIECZNIE | 2 telefony siemens c65 motorola c650 | BILET LOTNICZY KATOWICE-CORK> >OKAZJA!!! | NOWE telefony K800i & K750i | siemens i motorolka | Kreatyna Alkaline 1500 - 120 kapsulek | Rower szosowy KOGA MIYATA na częściach SHIMANO 105, bdb stan | Sprzedam dyski twarde 30 GB i 20 GB | Pierscionek z brylantami | KOLEKCJA DVD TYLKO Z LEKTOREM POLSKI | sprzedam rogi jelenia | Sprzedam damskie ubrania! | C-THRU Aqua Marine 75 ml! Tanio :) oraz słuchawki do Nokii :) | sprzedam bilet na SUNRISE FESTIVAL 2007 SOBOTA - EXPRESOWA WYSYŁKA GRATIS | prezydent | dodge caliber | dopalacze wrocław | tu 154 | szkliwiak operacja | krzesło | 14 latka | retro | shield | podeójne | s animal opowiadania eks aon | s animal opowiadania eks aon | pogrubić penisa | s animal opowiadania eks aon | houston mamy problem kleo | houston kleo | co ostatnio oglądałeś | houston kleo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.