FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21233 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Ładowanie akumulatora 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Ładowanie akumulatora"   

Donio
 Wysłana - 18 listopad 2007 17:10       

Przeniesiona przez Banan z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

hi zawsze miałem z tym problem plusami i minusami w akumulatorze , więc prosze o pomoc i podanie krok po kroku:
1. Odłączanie i podłączanie akumulatora
2. Rozruch silnika za pomoca "szelek" przy uzyciu drugiego pojazdu

dzięki

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

groke
 Wysłana - 18 listopad 2007 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

odpinasz - a pozniej + i tyle
teoretycznie bo ja to robie ktore mi sie nawinie i tez jest

gh_joker
 Wysłana - 25 listopad 2007 19:15      [zgłoszenie naruszenia]

Przedewszystkim niemasz sie co bac bo klem nie pomylisz bo + zawsze jest grubszy a - cienszy wiec inaczej nie spasuje no chyba ze na chama mlotkiem A plus jest zawsze ten z czerwonym kablem!!! A co do "szelek" to fachowo podpinasz + do + i minus z auta ktore ma dobry aumumlator do masy w padnietym aucie (blok silnika, jakas sroba w silniku albo uchwyt gdzie da sie podpiac ta zabke od kabli) a jak juz odpalisz to wlacz swiatla, wentylator itp i w odwrotnej kolejnosci wszystko wyodlaczaj a pozniej zgas swiatla, went. itd i gra...

2 kółka to jest to, 4 tylko jak pada deszcz...

Donio
 Wysłana - 26 listopad 2007 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki !

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

bartus_
 Wysłana - 26 listopad 2007 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

.

Zmieniony przez - bartus_ w dniu 2007-11-26 20:40:28

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

hulk997
 Wysłana - 27 listopad 2007 14:01      [zgłoszenie naruszenia]

a jak juz odpalisz to wlacz swiatla, wentylator itp i w odwrotnej kolejnosci wszystko wyodlaczaj a pozniej zgas swiatla, went. itd i gra...

tylko jeszcze spytam czemu to ma słuzyc?
serio nie wiem takze no offence

groke
 Wysłana - 27 listopad 2007 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

moze zeby akumulator obciazyc?

hulk997
 Wysłana - 27 listopad 2007 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

no ale po co?

gh_joker
 Wysłana - 30 listopad 2007 00:48      [zgłoszenie naruszenia]

Szczeze to ja tak nigdy wczesniej nie robilem ale tak pisza w instrukcji serwisowej i teraz juz robie bo jakos specjalnie mnie to nie przemecza... choc niepamietam kiedy ostatni jumpem odpalalem... "zeby akumulator obciazyc" a ciekawe czy wiesz ze auto jak juz odpali to wcale nie potrzebuje akumulatora i wszystko gada, jezeli oczywiscie alternator jest sprawny... Moim zdaniem chroni to jakos to auto od ktorego odpalamy bo wtedy spada natezenie pradu a w tych nowych bryczkach wypasionych elektryka po sam dach to pewnie rozne cuda wianki moga wystapic... Ale to tylko moja rozkminka i jezeli bylo by to bezsensowne to wcale by tak nie pisali!!! Pozdro! "bo ja to robie ktore mi sie nawinie i tez jest" zawsze mozecie skozystac z opini GROKE - calkiem sensownie brzmi

Zmieniony przez - gh_joker w dniu 2007-11-30 00:52:26

Neo3
 Wysłana - 30 listopad 2007 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawe czy wiesz ze auto jak juz odpali to wcale nie potrzebuje akumulatora i wszystko gada
z tym to bym tak nie wyskakiwal, bo jak wlaczysz swiatla klime audio milion waat wiatraczki nie wiatraczki to mozesz miec dyskoteke w samochodzie bo alternator nie zawsze wydoli

MotorSport Technology.

Specjalista -

gh_joker
 Wysłana - 30 listopad 2007 17:52      [zgłoszenie naruszenia]

Co do GRAJKA to absolutnie sie zgadzam ale te typowe zeczy fabryczne napewno gadaja chyba ze alternator nie jest juz w 100% wydajny... Jak masz pare setek WAT to niema bola juz raczej se nutki przy zgaszonym silniku nie posluchasz, w sensie nie zbyt dlugo - wim z autopcji Kazdy sie tak czepia ze czasami trzeba tak wyskoczyc, chlopak sie zapytal o ladowanie i szelki i przez tydzien nic sensownego nie widzialem a jak juz mu fachowo z ksiazki przepisalem to nagle zaczal sie temat:p Ktos mi tam kiedys pojechal od polskiej mentalnosci wzgledem patriotyzmu ale lepszego przykladu jak te niektore wypowiedzi w tym temacie to niema. Ja to widze tak: JAK NIEMAM NIC W TEMACIE DO POWIEDZENIA TO ******LN3 JAKAS BZDURE ALBO CZEPNE SIE NP. ORTOGRAFI CZY PISOWNI... To jest ta polska mentalnosc... Z GORY PRZEPRASZAM TYCH, KTORZY WIEDZA DO CZEGO TO FORUM SLUZY - ICH TA WYPOWIEDZ CALKOWICIE NIE DOTYCZY!!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Ładowanie akumulatora

Strony: 1 2

Warto przeczytać: wymiana opon - czy może być inny rozmiar | Felgi chromowane | Smród sprzęgła - z***ałem? | Panda 1.3 multijet -pyli sie? | Felgii BBS czy podejdą do Vectry B? | jetta NFS style | Samochód na b1 | opinie toyota awensis kombi z śilnikiem dizla | Wyciąganie silnika ? | czy ciezko bedzie sprzedac opla tigre w automacie???? | honda concerto termostat | nowy Ford Focus | Honda Civic | mistrzowski tuning seicento :) | nr koloru | Kurs prawa jazdy | disturbed | podtlenek | vitoss | wizualizacje | 3ds max | Testoviron | -Testoviron | maciej8222@wppl | maciej8222 | nill555 | showup fotki | związki | mieszkanie | nerwusek19 | Squzi | wach kliczko | sprężyna | fryzury | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.