FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4578 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Ładowanie akumulatora 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ładowanie akumulatora"   

Marianoita
 Wysłana - 12 styczeń 2008 14:55       

Przeniesiona przez Banan z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Może podpowie mi ktoś jak prawidłowo naładować akumulator. Mianowicie posiadam akumulator o pojemności 74Ah i prostownik o prądzie ładowania 4A i moje pytanie, jak długo powinienem ładować akumulator aby był dobrze naładowany.

lukaszzxc
 Wysłana - 12 styczeń 2008 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

niecale 20 godzin, a dokladnie 18,5. pisze tu o ladowaniu od 0. Przy takim ladowaniu zalecane jest tez poluzowanie kurkow do nalewania wody zeby w razie czego nie zrobilo sie za duze cisnienie.

Zmieniony przez - lukaszzxc w dniu 2008-01-12 16:56:41

Marianoita
 Wysłana - 12 styczeń 2008 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ok dzięki akumulator ten nie ma koreczków do odkręcania ma jedynie taki mały odpowietrznik.

lukaszzxc
 Wysłana - 12 styczeń 2008 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

to lepiej go otworz na czas ladowania

shuttle
 Wysłana - 13 styczeń 2008 18:27       [zgłoszenie naruszenia]

****a to samo dzisiaj miałem... Wchodze do auta i dupa, tylko zamruczał troche i koniec. Mam nadzieje, że to tylko akumulator siadł a nie coś innego.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ładowanie akumulatora

Warto przeczytać: maluch-po tuningu!!!!!!! | BMW TUNING | === "Beast" === | Policyjne fury | Impreza, Evo, Skyline, tablice rejestracyjne | Najbrzydsze samochody świata | Wieelkie maszyny | === Insomnia Virtual Tuning Team === | Zdjęcia z wypadku. Niskiej jakości raczej | BMW E 36 | Nissan SkyLine | ...Honda NSX... | <<<B M W R U L E Z >>> | VW Ogórek T1 i T2 | Film z arabami - naprawde warto | Ghost Rider (cos podobnego do "Gateway in Stockholm" tylko leprze) | doping mózgu | mózgu | w co ona gra | oscar | ekstrema | regulamin ogólny sił zbrojnych | nike | sabinamaj | agnieszka frykowska | filmiki dla A", Ac .punA ,A"1,w | jakie ciuchy nosisz i gdzie kupujesz | szczecin sliownia | testoviro | dziory na jezdni | Testy psychologiczne | sojusz | ultima | Reise nach Russland | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.