FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4553 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Ładowanie akumulatora 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ładowanie akumulatora"   

Marianoita
 Wysłana - 12 styczeń 2008 14:55       

Przeniesiona przez Banan z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Może podpowie mi ktoś jak prawidłowo naładować akumulator. Mianowicie posiadam akumulator o pojemności 74Ah i prostownik o prądzie ładowania 4A i moje pytanie, jak długo powinienem ładować akumulator aby był dobrze naładowany.

lukaszzxc
 Wysłana - 12 styczeń 2008 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

niecale 20 godzin, a dokladnie 18,5. pisze tu o ladowaniu od 0. Przy takim ladowaniu zalecane jest tez poluzowanie kurkow do nalewania wody zeby w razie czego nie zrobilo sie za duze cisnienie.

Zmieniony przez - lukaszzxc w dniu 2008-01-12 16:56:41

Marianoita
 Wysłana - 12 styczeń 2008 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ok dzięki akumulator ten nie ma koreczków do odkręcania ma jedynie taki mały odpowietrznik.

lukaszzxc
 Wysłana - 12 styczeń 2008 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

to lepiej go otworz na czas ladowania

shuttle
 Wysłana - 13 styczeń 2008 18:27       [zgłoszenie naruszenia]

****a to samo dzisiaj miałem... Wchodze do auta i dupa, tylko zamruczał troche i koniec. Mam nadzieje, że to tylko akumulator siadł a nie coś innego.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ładowanie akumulatora

Warto przeczytać: Obrotomierz (gdy go brak) | zientarski w stanie ciężkim! | Bad Boys %-) | rozrząd pasek czy łańcuch? | VW Polo 1.0 95 r. problemy z zapłonem | Hamulce- piszczenie | Nisko i szeroko! German Style! | Mitsubishi Galant | a takie pytanko %-) | Opel Astra 1,4 | Przegląd Volvo za drobne | Flak na kole i nieznana przyczyna | Rdza na nadkolach i drzwiach w Polonezie '96 | Silniki wankla | Vectra C, cena | świece zapłonowe... | mama nago w domu | gryzienie | sex grupowy | tylko koty | tatuaż z cytatem | jak usunąc swój temat | starsza z dzieckiem | kod zabezpieczen nokia 6303 | hardkorowy | meska dziwka | httpvideosreligionenlibertadcomvideosraPgaNniVEspantoso ataque a unos catolicos | bez majtek | zarabianie | pijana bylam | show up trans | biedak | lipomastia | kolezanka z gimnazjum | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.