FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21336 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Łzy mężczyzny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Łzy mężczyzny"   

Andrzey
 Wysłana - 12 listopad 2007 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

Raz mi sie zdarzyło, jak sie rozstawałem.

:-)

Klucha911
 Wysłana - 12 listopad 2007 19:44      [zgłoszenie naruszenia]

zenada , no zgadzam sie , ale jest wiele przypadkow kiedy dziewczyna jednak jest z chlopakiem z litosci lub nie chce zerwac z niam z litosci;/

pajak987
 Wysłana - 26 listopad 2007 17:17      [zgłoszenie naruszenia]

Ja uwazam ze jest to oznaka słabości. Facet ktory placze pokazuje sam sobie i innym swiadectwo swojej psychiki. Facet ktoremu lza nigdy nie poleci jest silniejszy i lepiej radzi sobie ze wszelkimi problemami.
Odnoszac sie do wypowiedzi tupu "łzy nie sa oznaka słabości" pytam sie, to czego sa oznaka? SŁABEJ PSYCHIKI!!! Człowiek ktory sobie nie radzi placze
Płacz z bulu to zupelnie inna bajka bo z psychika nie ma to wiekszej zbieznosci
Na pogrzebie nie plakalem jeszcze i to nie jest oznaka gruboskornosci bo bylo mi za***iscie przykro. Taka kolej rzeczy:)
Nie ma co płakac bo czlowiek idacy do nieba ma tam milion razy lepiej (z tym niebem to tez niektorzy moga sie nie zgodzic)
Raz sie nawet cieszylem na pogrzebie! Jak moj dziadek umarl mialem taka pier****na ulge ze nie musi juz cierpiec.

Ale sie rozpisalem:x

Zmieniony przez - pajak987 w dniu 2007-11-26 17:32:56

seremene
 Wysłana - 26 listopad 2007 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tam nie wstydze sie tego ze płakałem przed dziewczyna. Wiele osób powie że to nie męskie płakac heh dlamnie to smieszne okreslenie ze to nie meskie Bo co jest meskie ? . Sa sytuacje że facet płacze bo facet to też człowiek a nie maszyna do zabijania . Ci co mówia ze nigdy nie płakali przy kobiecie to albo byli z dziewczyna 2 tygodnie i byli na etapie" kozaczenia przed panna" albo sa pozbawieni jakichkolwiek uczuc . Płacz to tez sposób wyrazenia uczuć . I wg mnie chłopk który płacze to prawdziwy facet bo jest wrazliwy i ma uczucia.

MarcinLeg
 Wysłana - 26 listopad 2007 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

wg mnie chłopk który płacze to prawdziwy facet bo jest wrazliwy i ma uczucia.

od tego żeby mieć uczucia, być wrażliwym, współczującym itp. to jest KOBIETA, facet natomiast jest od tego żeby dawać oparcie kobiecie, nie załamywać się, próbować znaleźć rozwiązanie problemu, mieć twardą psychikę a nie żeby przed nią płakać

niestety w dzisiejszych czasach dosyć często role sie odwracają...

pajak987
 Wysłana - 26 listopad 2007 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

seremene-----jak facet nie placze to jest dowod na to ze nie ma uczuc?

Uczucia ma takie same tylko lepiej radzi sobie w trudnych sytuacjach. Nie zalamuje sie, nie rozpacza itd

Powiem prostym jezykiem-przezywa rozstanie tak samo tylko lepiej potrafi sie po tym ogarnąć

seremene
 Wysłana - 26 listopad 2007 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

heh to ja chyba nie jestem prawdziwym facetem . Ale mi tamz tym dobrze że mam uczucia i płacze ale jak juz jest konkretny powod awiec moze raz czy dwa w roku i tego nie ukrywam. Bo jak Pawlak powiedział do kargula " jak chłop płacze to musi byc naprawde wyjątkowa okolicznosc" hehehe

Zmieniony przez - seremene w dniu 2007-11-26 19:16:56

Ps. Płacz nie znaczy załamywania i rozpaczania. Mozna uronic łzy na przykład ogladając smutny serial o losach dzieciz domu dziecka czy tez o jakis zwierzetach które doznaja krzywdy od ludzi.

Zmieniony przez - seremene w dniu 2007-11-26 19:18:27

pajak987
 Wysłana - 26 listopad 2007 19:23      [zgłoszenie naruszenia]

zgodze sie z toba. nikt nie zabrania facetowi plakac, jesnak to jest wprost proporcjonalne do Twojej psychiki.

Zeby nie byc gołosłownym powiem ze ostatni raz zdarzylo mi sie plakac 4 lata temu(przez dziewczyne wlasnie). Ale teraz po niejednej takiej porazce a nawet bywaly i gorsze nic nie jest w stanie mnie zlamac, a uczucia mam jak kazdy.

Moze odnise sie wlasnie do dziewczyny-jak ze mna zerwie to to jest trudne dla mnie i to bardzo. Jeden facet bedzie plakal pol roku a drugi od razu wezmie sie w garsc i powie sobie widocznie tak mialo byc a placzem i tak tego nie naprawie wiec po co marnowac sobie te pol roku rozpaczajac

Teraz zobaczylem twoj edit. Masz racje To nie to samo ale nie wiele od rozpaczy do placzu

Zmieniony przez - pajak987 w dniu 2007-11-26 19:25:45

zrk
 Wysłana - 26 listopad 2007 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

nie czytalem wszystkich wypowiedzi ale stwierdzam ze wiekszosc facetow udaje lzy zeby wkrecic swoja dziewczyne w poczucie winy, nawet jesli do***ali na amxa i dziewczyna powinna ich wymazac z pamieci,rozplacza sie ladnie zribia oczki kotka ze shreka i wsyztsko im jest wybaczone i jeszcze dziewczyna uwaza ze to jej wina chore ale prawdziwe i welokrotnie stosowane , owszem sa przypadki szczerych lez u mezczyzn ale ejst ich tyle ile dziewic na slubnym kobiercu

pajak987
 Wysłana - 26 listopad 2007 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

"Mozna uronic łzy na przykład ogladając smutny serial o losach dzieciz domu dziecka czy tez o jakis zwierzetach które doznaja krzywdy od ludzi. "

Nie ma co plakac, takie zycie, zycie to nie bajka. Najwyzej mozesz tym dzieciom pomoc z czego nalezy sie cieszyc

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 29 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Łzy mężczyzny

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29