FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21448 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Łzy mężczyzny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Łzy mężczyzny"   

Lunar
 Wysłana - 4 marzec 2008 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Są sytuacje co po prostu roztrząsają. Czasem nawet zwykły lincz potrafi ścisnąć ci gardło i nim sam zauważysz już łkasz. Ja sięboję wtedy odezwać, by nie zdradzić stanu.

Ludzie uciekają wteedy by (jeśli już muszą) wydusić łzy w samotności.

dochodze po tym długim czasie do wniosku, że łzy się nie liczą, lecz to czy ulegamy swojemu stanowi rozbeczając się bez reszty, czy gryziemy się w wargę nie dając po sobie poznać z powodu jakiejś durnowatej dumy czy ego, że jesteśmy słabi

łzy okazują słabość; ludzie wokół lubią bardzo to wykorzystywać jak nas nie lubią

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

VidaL
 Wysłana - 4 marzec 2008 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

Lzy mezczyzny? hmm jedna z najgorszych rzeczy.. Mezczyzna tez czlowiek i ma prawo do placzu.. Ale jednak to mezczyzna ,plakac nie powinnien. Dla mnie to oznaka slabosci, odpycha mnie od faceta. W facecie szukam oparcia a nie chce byc mamusia ktora bedzie ocierac mu lezki.. sry

Ja ******le

Czyli facet musi być maszyną bez uczuć i nawet jak pochowa kogś z rodziny, czy ktoś tam bliski zginie, to nie ma prawa okazać jakiejś słabości

I tutaj nie chodzi o żadne matkowanie, czy ocieranie łez, bo i tak w większości wypadków nie jesteście tego świadkami.

Ekspert -

Lolitta
 Wysłana - 4 marzec 2008 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

Przepraszam nie mialam na mysli pogrzebu w ogole nie pomyslalam o takiej sytuacji... uwazam za slabosc jak mezczyzna placze w takich charakterystucznych momentach w jakich kobiety placza.. wzruszaja sie, z braku sily placza itp

VidaL
 Wysłana - 4 marzec 2008 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

No to luz

Myślałem, że chodzi ogólnie, niezależnie od sytuacji.

Ekspert -

pajak987
 Wysłana - 5 marzec 2008 00:38      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli facet musi być maszyną bez uczuć i nawet jak pochowa kogś z rodziny, czy ktoś tam bliski zginie, to nie ma prawa okazać jakiejś słabości

Maszyną bez uczuc nie, plakac tez ma prawo, tyle ze sam siebie pogrąża w jakies beznadziejne smutki, rozpacze itd.
Nie mowie ze ma udawac twardziela bo czlowiek ktory "miekko stoi na ziemii" moze jedynie poudawac, a ja mowie o tym ze czlowiek ktory "twardo stoi na ziemii" nie bedzie płakal, a kazdą przykrosc ktora go spotyka potraktuje jako lekcje zycia.

Bardzo duzo zalezy od podejscia do zycia, jeden jak go dziewczyna rzuci sie popłacze, a drugi pomysli "wkoncu zrozumiala, ze ze jest za głupia dla mnie i sama odeszła"
Własnie o tym mowie...

Pewnie sie powtarzam czesciowo, no ale musze

emceha
 Wysłana - 6 marzec 2008 02:13      [zgłoszenie naruszenia]

Wczoraj grałem w "dupe biskupa" (taka gra w karty) i płakałem ze śmiechu.
Boję się o swoją męskość.

Egoista to ktoś, kto myśli tylko o sobie, a nie o mnie.

Lolitta
 Wysłana - 6 marzec 2008 02:34      [zgłoszenie naruszenia]

hehe usmialam sie Sog dla ciebie:)

pajak987
 Wysłana - 6 marzec 2008 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

.................

PolijSter
 Wysłana - 6 marzec 2008 15:56      [zgłoszenie naruszenia]

lzy mezszczyzny sa jak ciota!
('');

uga buga, koko - dżambo

Znawca -

Lolitta
 Wysłana - 6 marzec 2008 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ty to masz nasrane w glowie!!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 29 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Łzy mężczyzny

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29