FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21448 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Łzy mężczyzny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Łzy mężczyzny"   

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

To on ma byc dla mnie podporą gdy placze

oraz ty dla niego, gdy on placze np. po smierci ojca czy matki.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

basswood
KOBRA
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 22:34      [zgłoszenie naruszenia]

Klejcun ja tak mam ze nie placze po smierci kogos bliskiego, nie wiem dlaczego, imo rodziców mam jeszcze i mam nadzieje miec jeszcze bardzo długo, a czy sie rozplacze nie mam zielonego pojecia

Zmieniony przez - basswood w dniu 2007-09-13 22:35:06

tempy chuj...

Znawca -

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 22:37      [zgłoszenie naruszenia]

Tu nie chodzi o to, kto placze, a kto nie, ale o to, ze placz po czyjejs smierci to zaden wstyd ani ujma na meskosci, wrecz przeciwnie. Nawet na filmach gangsterskich mafiozi placza na pogrzebach

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Specjalista -

basswood
KOBRA
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

w sumie teraz pzreczytalem uwaznie to o co pytal autor i zastanawia mnie jedno, jakie mialy by byc powody zeby mezczyzna plakal przy swojej kobiecie imo jedynym powodem moze byc smierc kogos bliskiego. wiec o czym tu mowa. Płacz z powodu ze np bo dziewczyna rzucila to dla mnie slabosc najgorsza, zblaznowanie sie , urazenie wlasnej dumy.

tempy chuj...

Znawca -

VidaL
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

Komuś się chyba coś w głowie po******liło jeśli uważa, że facet nie może płakać i musi być wiecznie twardy.

A takie teksty jak ktoś tutaj zaprezentował, że facet ma nie płakać, a jedynie wspierać laskę gdy ona płacze to ja dziękuję.

Jeśli zmarła by mi matka, albo spotkałaby mnie jakakolwiek inna tragedia, bądź też trudna sytuacja to z chęcią bym sobie popłakał, bo do tego mam prawo i nie jestem jakąś maszyną bez uczuć.

W takim razie niech wszyscy faceci będą bez uczuć, niech się nie opiekują, nie wspierają swoich partnerek, niech nie są za nie odpowiedzialni itd itp. Łzy są wyrazem prawdziwych uczuć i naprawdę wolę sobie zapłakać, powiedzmy na pogrzebie kogoś bliskiego, czy w jakiejś innej ważnej dla mnie sytuacji i tym samym udowodnić sobie, że coś czuję i coś jest dla mnie ważne, niż powstrzymywać się, żeby pokazać jakiejś pannie, że jestem twardy i w ogóle, aby tylko nie wyjść na mięczaka.

No kurva mać, chyba niektórym się trochę w głowach przewraca.

I wcale nie mam na myśli facetów, którzy płaczą patrząc na piękny zachód słońca, ale normalne męskie łzy w kurevsko trudnej sytuacji. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to chyba musi jeszcze sporo przeżyć i nauczyć się o tym życiu.

Zmieniony przez - VidaL w dniu 2007-09-13 23:14:45

Ekspert -

everr
złamane serce
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

raz przy kobiecie prawie sie rozkleilem

do dzis zaluje bo sie wtedy zakochalem heh

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Specjalista -

butt3rfly
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

jesli chodzi o sytuacje typu smierc kogos bliskiego, wypadek.. to oczywiscie tak jak napisali panowie wyzej, facet to nie maszyna. Nie razi mnie wtedy widok placzacego faceta..

ale jesli chodzi o wzbudzenie litosci we mnie, to porazka.. raz juz tego doswiadczylam co dalo odwrotny skutek niz bylo to w zamierzeniach mojego bylego partnera

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Znawca -

basswood
KOBRA
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 23:50      [zgłoszenie naruszenia]

o ja ***ie branie panny na litosc to poprostu zenada w najczystszej postaci, choc na nie ktore to dziala akurat.

tempy chuj...

Znawca -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 13 wrzesień 2007 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Mysle ze lzy mezczyzny to cos bardzo wartosciowego i jesli kobieta nie moze tego pojac jest glupia pusta dziwka

Piłsudczyk.

Specjalista -

butt3rfly
 Wysłana - 14 wrzesień 2007 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

wartosciowego?
z jakiej paki?

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 29 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Łzy mężczyzny

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29