FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 21448 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Łzy mężczyzny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Łzy mężczyzny"   

Lunar
 Wysłana - 14 wrzesień 2007 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

bass - to w transformerach jak babulbi'ego porywali to było wzruszające

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

timo6
 Wysłana - 14 wrzesień 2007 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

a ja caly czas czytam temat jako "Łysy mężczyzna"

mi ze dwa razy lza poleciala

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 14 wrzesień 2007 17:18      [zgłoszenie naruszenia]

sens w tym ze jak sie uderzysz gdzies w okolice oczodołów (sorry za slownictwo ***** byla ze mnie z Biologii ) w nos i ogolnie w trojkat smierci to lzy same lecą jak po***ane taki organizm i nie musi to byc od razu płacz tak jak z cebulą. wyjezdzasz tu z godnością,honorem. Cechy rycerskie, a jednak wśród polskiej szlachty płacz nie byl czyms ujmujacym chwale. Płakano ze szczęścia,z tęsknoty,z powodu śmierci to zwykłe okazywanie uczuć,coś naturalnego.

No ale ty jestes Trunk z DB i wolisz sie zesrać niz uronić łze no nie wiem moze cie zycie jeszcze nie dojechało konkretnie mnie sie zdarzyło ostatni raz od jakis 15 lat zaszkliły mi sie oczy kiedy uzmysłowiłem sobie leżąc obok mojej ukochanej po jakiejs tam kłutni iż nasze rozstanie to kwestia czasu. Gorąco kochałem i tak też zaaragowalem.

Wcześniej pisałem że wy***alem sokółkom na marmur i gdy wchodzil w gre ból fizyczny to nie bylo łez.

Jednym słowem udajesz twardziela a wszystkie uczucia kotłują sie w tobie chyba ze przerabiasz je na kamehahame uwazaj stary bo w koncu nie wytrzymasz i albo popuszczą ci zwieracze albo ci jakas zylka pęknie.

Ja jestem dumny z tego ze mialem okazje do placzu bo co jak co swoje przezylem i jak mowi stare przyslowie: Lepiej kochac i stracic niz nigdy milosci nie zaznac.

no albo ****a masz cos z***ane z oczami do ****a pana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piłsudczyk.

Specjalista -

basswood
KOBRA
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 00:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jednym słowem udajesz twardziela a wszystkie uczucia kotłują sie w tobie chyba ze przerabiasz je na kamehahame uwazaj stary bo w koncu nie wytrzymasz i albo popuszczą ci zwieracze albo ci jakas zylka pęknie.

ujmujace a teraz powiec mi gdzie napisalem ze jestem twardzielem pisze caly czas ze mi kurva łzy nie leca z bólu, kurva nic na to nie poradze, mój ojciec byl bokserem zawodowym kiedys moze mam w genach zeby mi nic nie bylo po ciosach w twarz, kurva zielonego pojecia nie mam. a ty sie przy******lasz zupelnie do niczego. O dzisiaj mi poleciala łza jak mi mucha wpadla do oka, jednak cos mnie moze doprowadzic do łez

lunar no wtedy i jak mu nogi od***alo to tez sie wzruszylem i mowa koncowa optimusa tez

tempy chuj...

Znawca -

NEMEZIS
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 01:22      [zgłoszenie naruszenia]

sens w tym ze jak sie uderzysz gdzies w okolice oczodołów (sorry za slownictwo ***** byla ze mnie z Biologii ) w nos i ogolnie w trojkat smierci to lzy same lecą jak po***ane taki organizm i nie musi to byc od razu płacz tak jak z cebulą.

jakoś nigdy tego nie zauważyłem, dostałem parę razy z buta w te miejsca i jedyne co kapało to krew;/

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 02:03      [zgłoszenie naruszenia]

wyleciało ci z głowy tzw. szok pourazowy

jestem pewien basswood ze treningi twojego ojca wpłyneły na twoje geny

Piłsudczyk.

Specjalista -

basswood
KOBRA
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 10:17      [zgłoszenie naruszenia]

dobra nie wazne, nie ciagne dalej tej dyskaszyn bo jeszcze ktos odpali banmaszin i bedzie ***nia.

tempy chuj...

Znawca -

kemesO
Analityk
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ale fajny offtop Z topicu "Czy płaczecie przy partnerce?" zeszło na "skutki szokowej terapii <<z buta>> na ogólne funkcjonowanie żywego organizmu"

Bass, Ty tak trochę jak dziecko ulicy wychowane w systemie "maska na ryj i nie pokazuj, że boli" się wypowiadasz. Jeśli to nie jest żadna gra, to jestem pełen podziwu - serio, bo choć sam uchodzę w otoczeniu za zimnego człowieka, to czasami nie udaje mi się ukryć emocji, kiedy bym chciał. Zazdroszczę Ci w sumie
Gokacy, u Ciebie kultura przekazuje kuleje.

zielony

Ekspert -

basswood
KOBRA
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 10:39      [zgłoszenie naruszenia]

kemesO jak juz mówilem nie moja wina i nie wiem dlaczego tak sie dzieje ze mi łzy nie leca z zadnego powodu, ból nic, smierc bliskich tez, jak ktos umiera jakby to powiedziec ze od razu przyjmuje to do wiadomosci i zyje dalej, juz sie kiedys nad tym głeboko zastanawialem ze moze cos z moja głowa jest nie tak, ze nie mam uczuc moze albo kurva nie wiem juz naprawde co. Ale jak tez pisalem ze rodziców jeszcze mam i rodzenstwo tez wiec jesli ktos z nich byz nagle zmarl ( a co najgorsze napewno to kiedys sie stanie i bede musial to przezyc) to nie wiem jak sie zachowam ale coraz czesciej mysle ze sie zalamie psychicznie.

tempy chuj...

Znawca -

deportivo1
 Wysłana - 15 wrzesień 2007 10:45      [zgłoszenie naruszenia]

basswood nie koniecznie będziesz musiał to przeżyć, bo możesz sam zginąć pierwszy

[www.deportivo119.blox.pl] - moje typy %-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 29 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Łzy mężczyzny

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29