FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1588 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
ładowarka samochodowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "ładowarka samochodowa"   

INSOMNIA
192.168.28.*
 Wysłana - 2 sierpień 2013 21:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

czy prawdą jest, że można telefon naładować nie uruchamiając silnika w samochodzie?

Neo3
 Wysłana - 2 sierpień 2013 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

mozna ale z innego źródła napiecia niż zapalniczka .
Gniazda zapalniczkowe są tak podłaczone że działaja po przekreceniu kluczyka. Jedynie te bagaznikowe moga działać inaczej.

MotorSport Technology.

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 2 sierpień 2013 23:14      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki

Komosaxon
 Wysłana - 7 sierpień 2013 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nieprawda ,w passacie mi ładuje telefon nawet bez kluczyka w stacyjce..

Mystic8B8
 Wysłana - 7 sierpień 2013 22:32      [zgłoszenie naruszenia]

to jestes kozak. co ile pada Ci aku?

Znawca -

saikolank
 Wysłana - 8 sierpień 2013 16:14      [zgłoszenie naruszenia]

^ja mam przepięte na sztywno radio i zapalniczkę we wszystkich autach ( no może nie w corsie- tam siedzi alpinek i ten tak wpięty mielił aku, ale to co innego) i jakoś aku mi sie nigdy nie rozładował. Poza tym w beemce mam zainstalowany acces point który rozsyła mi neta do telefonu, a ten streamuje radio i chyba bym szału ***a dostał jakby przy kazdym postoju router dostawał restart, zrywał radio, połączenia, włączał się 3 minuty. Oczywiście w moim wykonaniu przepinka spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, jest bezpiecznik, wszystko zalutowane i poizolowane. Zależy co kto lubi- ja tam gniazdko muszę mieć na sztywno.

Chłopaczki z Polkowic już Pojechali

Komosaxon
 Wysłana - 11 sierpień 2013 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

Mystic , aku mi w ogóle nie pada bo to logiczne że prąd ciągnie przez akumulator, napisałem tylko że jest taka możliwość ładowania bez włączonego silnika.

Desertdog
 Wysłana - 11 sierpień 2013 16:12      [zgłoszenie naruszenia]

w e46 też ładuje mi bez kluczyka

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

gastxxx
ole !
 Wysłana - 11 sierpień 2013 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

mi tez ładuje bez kluczyka

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Thomy7
 Wysłana - 14 sierpień 2013 00:33       [zgłoszenie naruszenia]

Mi w Astrze po wyłączeniu stacyjki napięcie w gniazdku zapalniczki zanika ale zrobiłem sobie w bagażniku gniazdo 12V kable podciągnięte z akumulatora. latem na wypady podłączam sobie tam lodówkę i zawsze mam zimne piwko :) na postoju mogę podłączyć telefon do ładowania

Zmieniony przez - Thomy7 w dniu 2013-08-14 00:35:30

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

ładowarka samochodowa

Warto przeczytać: problem z kierunkami w lagunie 1 | Trasa Bydgoszcz - poludnie | BMW X3si czy Cayenne? | Reflektory | Głośniki na drzwi - pytanie | kratownica pomocy | antena TMC do TomToma | Opel Corsa B - skrzynia biegów | Czy ktoś zna szegóły wypadku Janusza Świtaja? | Car & Girls | Opel Insignia | problem z LPG.... | Opel Vectra B diesel | Taksówka.. :) | skojarzenie z marką auta | RYSY NA AUCIE | kieszonkowiec | predrag | naga | kursy | intercyza | snowboard | cannes | zazdrość | balony vol1 | lesinelle | kępka | sonia | kaim ewa | kurtka skórzana | komedia | jak stiunigować pokój | marihuana | jazz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.