FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 119358 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Śluz przedokresowy a ciąża? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Śluz przedokresowy a ciąża?"   

Kecup
 Wysłana - 29 styczeń 2006 22:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema,

widzę, że tak poważnego i ułożonego człowieka jak ja ( również stać na głupi, bezsensowny, zapewne powtarzajacy się temat...

Chwilę temu pisałem w pewnym temacie, że wszedłem w dziewczyne na jakis czas, zostawiając troche mojego płynu przedejakulacyjnego w jej najbardziej płodne dni.

Zaczyna się jej wytwarzać ten śluz przedokresowy, czy to dobry znak (dobry znak = brak ciąży ofc przyp.red.)? I czy jedno ma jakikolwiek związek z drugim? Na mój zdrowy rozsądek wygląa to tak: skoro jest ten śluz przed okresowy, to okres też będzie, czyli ciąży brak. Mam racje, czy mam skladać kase na wózek, bo jutro idę na zakupy - tylko nie wiem jeszcze po co - po spodnie czy po wózek ?

Proszę o w miare normalne odpowiedzi, z góry bardzo dziękuję, sogi oczywiście każdemu, kto napiszę sensowną, wnoszącą coś do tematu odpowiedź .

Andy Hug [*]

Frytaman
 Wysłana - 29 styczeń 2006 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

Z tego co sie orientuje a raczej dobrze sie orientuje przed okresem sluz zupelnie zanika... Nie powinna miec zadnego sluzu :)

Aha i w dni kiedy powinna dostac okres jezeli to ciaza to temperatura ciala wzrasta od 0.5 stopnia do 1

Frytaman
 Wysłana - 29 styczeń 2006 22:55     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Kecup
 Wysłana - 30 styczeń 2006 00:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ojć, to się chyba źle orientujesz .

Kuzynka mi to tłumaczyła: przed każdym okresem występuje (pare dni wcześniej) śluz "przedokresowy" (jak ona to nazywa...), więc nie możliwe żeby przed okresem żadnego śluzu nie było, skoro ona jak i moja mysia-pysia tak mają.

Mógłby się wypowiedzieć ktoś jeszcze?

Andy Hug [*]

nayyne
 Wysłana - 30 styczeń 2006 01:10      [zgłoszenie naruszenia]

kup test ciążowy (jest tańszy od wózka) nie nadwręży twojej kieszeni zbytnio , a i ulżysz sobie bo nie będziesz się denerwował
ps. dostępny w każdej aptece, twoja mysia-pysia może go zrobić w jedyne 5(słownie pięć minet)
ciao

Jestem Zajebisty I Nic Co Zajebiste Nie Jest Mi Obce =]

slaweh
 Wysłana - 30 styczeń 2006 08:30      [zgłoszenie naruszenia]

bez lateksa się chciałe pociumciać?

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

Kecup
 Wysłana - 30 styczeń 2006 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, jej.

A odpowie ktoś mi na pytanie...?

PROSZĘ!

Zmieniony przez - Kecup w dniu 2006-01-30 12:17:32

Andy Hug [*]

Kecup
 Wysłana - 30 styczeń 2006 18:51      [zgłoszenie naruszenia]

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ KOGOŚ KOMPETENTNEGO!

Andy Hug [*]

Wodzu10
 Wysłana - 30 styczeń 2006 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

Kupuj test, przynajmniej się upewnisz...

Znawca -

butt3rfly
 Wysłana - 1 luty 2006 01:46      [zgłoszenie naruszenia]

Kecup.. to wszytsko zalezy od kobiety.. teoretycznie sluz pojawia sie gesty w trakcie owulacji, szczycie.. czyli przed sama miesiaczka powinien zniknac.. ale jesli ma np. upławy to jest on praktycznie caly czas.. wiec trudno stwierdzic.. w takie obserwacje nie ma sie co bawic.. lepiej kupic test i byc pewnym na czym sie stoi..

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Frytaman
 Wysłana - 1 luty 2006 17:25      [zgłoszenie naruszenia]

"czyli przed sama miesiaczka powinien zniknac.. ale jesli ma np. upławy to jest on praktycznie caly czas.."

UPŁAWY, nadmierna wydzielina z dróg rodnych kobiety, będąca najczęstszym i najwcześniejszym objawem różnych stanów chorobowych narządu rodnego; upławy mogą być wodniste, śluzowe, ropne, krwiste, niekiedy gnilne; leczenie przyczynowe.

Czyli jednak mialem racje z teoretycznego pkt. widzenia... Ale nie martw sie stary mojej pani okres spoznial sie 2 tyg byla u ginekologa i ten zobaczyl torbiel w okolicach macicy i to on zatrzymywal miesiaczke. Dostala duphaston (wysoko progesteronowy lek hormonalny) wywolal miesiaczke wszytsko sie zluszczylo po torbielu nie bylo sladu. U Twojej kobiety moze byc inna przyczyna. Ale proponuje test ciazowy. Wiem jakie to uczucie czekanie na wynik i patrzenie jak sie zabarwi (MASAKRA !!) no ale warto bo 99% skutecznosci moze uspokoic (lub nie ;/).

Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Śluz przedokresowy a ciąża?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: (-% zonk stulecia %-) | Kochać nad życie- przeznaczenie ?? | Akty | buuu zostałem sam ..... | Kobieta czy mężczyzna. Kim jesteś ?? | ZDRADA!!! | Jak delikatnie zasugerować dziewczynie żeby zgolila wąsy?? | Poradzcie cos :) | ORGAZM...//do dziewczyn// | rowerek szczęścia | uwodzenie lasek metodami NLS | Jak zacząć? | Dlaczego chce mi sie sie jesc po seksie %-) ?? | Masturbacja - W Końcu zdrowa, czy nie ?? | rajstopy i ponczochy | cwaniak vs skromniak..." to girl " | jadę ci wpierdolić | wat | awatar | oferty pracy | wyjazd za granice | trójkat | testo agniecha | celeron | grox | dęblin | Katarzyna Glor | prese | julia kaminska ckm | śmieszne przemówienia | list | jak dlugo utrzymuje sie we krwi amfetamina | student | praca za granica | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.