FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2274 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Śmierć ojca - dziedziczenie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Śmierć ojca - dziedziczenie"   

brg
 Wysłana - 13 sierpień 2010 13:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Dzis niestety odszedl moj ojciec. Ma on duzo roznego rodzaju lokat, kont w roznych bankach, do ktorych niestety nie jestem upowazniony. Jak wyglada proces odzyskiwania tych pieniedzy? I co ewentualnie z pieniedzmi, ktore mial na koncie firmowym (firma jednoosobowa). Z gory dzieki za pomoc.

baruch
 Wysłana - 13 sierpień 2010 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem, czy jest teraz właściwa pora na udzielanie porad prawnych jak dobrać się do kasy...

brak czasu

Specjalista -

brg
 Wysłana - 13 sierpień 2010 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

To nie chodzi akurat o dobranie sie do kasy, tylko na ojca jest akurat wziete wszystko - w tym kredyt na dom, auto w leasing itd. Trzeba to jakos przejac po nim, zarowno korzysci jak i zobowiazania. Komentarze takie jak wyzej prosze sobie darowac - akurat w kwestiach finansowych swietnie radze sobie sam.

baruch
 Wysłana - 13 sierpień 2010 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

Daruję sobie.

Moje kondolencje.

brak czasu

Specjalista -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 13 sierpień 2010 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

No cóż musisz wraz z innymi spadkobiercami założyć sprawę w Wydziale Cywilnym Sądu Rejonowego odpowiedniego waszego miejsca zamieszkania - o stwierdzenie nabycia spadku.

Pamiętaj że prawa do spadku ma małżonka Twojego taty, dzieci (również te pozamałżeńskie jeśli ma). Nie wiem do końca jak jest z rodzeństwem, ale to chyba tylko w przypadkach gdy zmarły nie ma najbliższej rodziny (żony, dzieci).

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Specjalista -

BankoPL
 Wysłana - 13 sierpień 2010 14:22     
 Usunięta przez Kuba_SnK za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

brg
 Wysłana - 13 sierpień 2010 14:22      [zgłoszenie naruszenia]

Tata rodzenstwa nie ma (mial brata ktory niestety tez zmarl). Z Mama byl rozwiedziony, aczkolwiek utrzymywali kontakt i zyli w dobrych stosunkach. Rozwod byl na drodze ugody.

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 13 sierpień 2010 14:24     
 Usunięta przez minner za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

brg
 Wysłana - 13 sierpień 2010 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Panowie, wlasnie wrocilem z zalatwiania wszystkich formalnosci. Nie spie od 5 rano. Za chwile spotykam sie z dalsza rodzina i ustalamy, jak powiadomic o tym wszystkim babcie, ktora jest osoba stara i schorowana. Naprawde, darujcie sobie komentarze "o czym najpierw napisalem i o co mi chodzi" - mam teraz inne problemy na glowie niz tlumaczyc sie przed Wami. Bez urazy.

BankoPL
 Wysłana - 13 sierpień 2010 14:32     
[zgłoszenie naruszenia]

INSOMNIA
 Wysłana - 13 sierpień 2010 14:35     
[zgłoszenie naruszenia]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Śmierć ojca - dziedziczenie

Strony: 1 2

Warto przeczytać: chciałbym oszczedzać | Nie sksowany bilet | wykup mieszkania za zlotówke | Sprzedaż domu | Zwolnienie | Kradzież pomysłu ? | GPW - tu wychodzimy z biedy! | Zwrot podatku PIT-37 | Wyrzec się rodziców | stluczka.. | Przejście prze granicę | Założenie firmy przez studenta | Długi przechodzą na rodzinę ? | dofinansowanie z UE | Pobicie i złamanie ręki- konsekwencje | Praca licencjacka o bezrobociu. POMOCY!!! | lekarz wali pacjęnkę | raven | frytka | flexxip | bobeck | crack | kurier | bmw 318 tds | volvo v40 | ckm 2003 | ckm dwie | oslo | samochód za 900 zł | korcz | cynk | foto | jak sprawic aby wrocila | kalisz | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.