FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1153 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
ściągi... 
[powiadom znajomego]    
Autor "ściągi..."   

Lorant
 Wysłana - 15 październik 2006 17:24       

Przeniesiona przez Maciej_TBS z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

wiem, że mógłbym sobie poszukać informacji w necie, ale nóż widelec ktoś będzie miał gotowe ściągi na dysku tak miał przynajmniej mój kumpel z ogólniaka ale przypadkiem je usunął... czas który bym poświecił na robienie ściąg musze poświęcić na chemie gdyż mam sprawdzian.

posiada ktoś w wersji elektronicznej ściągi z zakresu - pozytywizm? bardzo ważne na dzisiaj ewentualnie na jutro rano... (uprzejmie prosze moderatorów o nie usuwanie tego tematu do dnia jutrzejszego, z góry dziękuje)
a dokładnie z takiego zakresu...
1.-poglądy przedstawicieli pozytywizmu (europejskiego) - comte, spencer, taine, mill

2.-pojęcia : monizm przyrodniczy, scjentyzm, praktycyzm, agnostycyzm, organicyzm, relatywizm, minimalizm

3.- fazy rozwoju pozytywizmu w polsce : faza przedpowstaniowa, faza literatury tendencyjnej, faza w której nastąpił rozwój nowelistyki, faza dojrzałego realizmu i faza w której równolegle trwały dwa nurty tzn. pozytywizm i modernizm

4.-hasła polskiego pozytywizmu

5.- rozwój prasy w zaborach rosyjskim austryjackim i pruskim

6.- później te nowelki gloria victis, tadeusz, abc, dobra pani, janko muzykant, antek, jemioł

7.- mendel gdański Konopnickiej

8.- szkice węglem Sienkiewicza

9.- Lalka

10.- wiersze ansnyka: daremne żale, do młodych, karmelkowy wiersz, ach jak mi smutno , między nami nic nie było

11.- wiersze Konopnickiej -wolny najmita, a jak poszedł król na wojne, o wrześnirota

12.-potop

ksiązki można olać bo w miare coś jeszcze w nich jarze, wiersze jakoś też przejdą ale pozostałe pojęcia niebardzo. Z góry dziękuje za wszelką pomoc Szansa jest 1 na 1000000000 ale zawsze można spróbowac heee

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

Lorant
 Wysłana - 15 październik 2006 18:52      [zgłoszenie naruszenia]

jak ktoś kiedyś napisał "temat bez odpowiedzi to temat do dupy"
więc jestem zmuszony do odpowiedzi na własny temat...

chyba nie znajde pomocy

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

florin
 Wysłana - 15 październik 2006 19:25      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/temat188727/] - moja bestia, maly tygrysek!

[http://www.insomnia.pl/temat199489/] - --- ŚLĄSK WROCŁAW ---

prowokacja
 Wysłana - 15 październik 2006 21:29      [zgłoszenie naruszenia]

Co Ty... Ale. Hm...

MAM FATALNE MANIERY. KOSZMARNE MAM ZWYCZAJE.
LECZ KIEDY GRAJĄ TEGO KRAJU HYMN CIĄGLE JESZCZE MI STAJE.

Frajdej
 Wysłana - 15 październik 2006 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie posiadam

myboom
 Wysłana - 15 październik 2006 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem, zaraz poszukam......

edit: mam taki coś tylko
[s003.wyslijto.pl/index.php?file_id=05688539409144653452]

Zmieniony przez - myboom w dniu 2006-10-15 22:09:13

Lubię placki.
Kradnę konie.

Lorant
 Wysłana - 15 październik 2006 22:44      [zgłoszenie naruszenia]

przyda się do powtórki thanks...

stroficzka
 Wysłana - 16 październik 2006 07:14      [zgłoszenie naruszenia]

mógłbym sobie poszukać informacji w necie to niezly pomysl,zwlaszcza ze znajdziesz te rzeczy bez trudu... np. [www.klp.pl]

[wizaz.pl/akcje/vichy/glosowanie.php?id=78525] KLIKNIJ PROSZĘ :)

Znawca -

Regggie
PUMBUS
 Wysłana - 16 październik 2006 12:24       [zgłoszenie naruszenia]

"Wiedzie mnie po wlasciwych sciezkach, przez wzglad na Swoje imie.
Chociazbym chodzil ciemna dolina, zla sie nie ulekne, bo Ty jestes ze mna"

"Pozwol mi zwyciezyc, a jesli nie zdolam, pozwol mi byc dzielnym w mej walce."

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

ściągi...

Warto przeczytać: Przekład intersemiotyczny. | Proszę o pomoc ! Plan ramowy, konspekt z Polskiego na podstawie lektur | prosze o sprawdzenie bibliografii-pilne! | Maturalny problem | Umieszczenie linków w literaturze podmiotu ?! | Sprawdź bibliografię | Literatura przedmiotu pomocy!!! | Obraz sarmaty | Przedstaw tragedię człowieka, który doświadczył okrucieństwa II wojny światowej | kurde nie ogarniam tej matury ustnej...pomocy, sogi | Powstania- matura ustna | Literatura przedmiotu | Literatura przedmiotu :) | Bibliografia POMOCY!!! | PRZYKŁADOWY SMS, WYPISANA KARTKA POCZTOWA! | ,,Dżuma'' Albert Camus - Współcześnie | włodarczyk | najlepszy temat na inso | bahamut | brodzik | szachowicz | ilonka2011 | facebooka | studentki | yasminelle | cinkciarz | pruszkowska | sperma na bieliznie | hrworker | ciesz sie predkoscią | sex z siostra | ricon | jata | napisy do elza nikczemna strażniczka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.