FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1172 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
ściganie na podsawie zdjęcia 
[powiadom znajomego]    
Autor "ściganie na podsawie zdjęcia"   

Bareq
 Wysłana - 1 luty 2014 13:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Tak mnie naszła rozkmina: Wrzucam na FB zdjęcie na ktorym kolega stoi za sterem płynącej żaglówki z piwem w łapie. Czy teraz jeśli znajdzie się jakiś nadgorliwy policjant/prokurator/ktokolwiek inny, to czy ów bohater zdjęcia może mieć z tego powodu problem, czy ma znaczenie kiedy zdjęcie zostało zrobione ?

mlkv
 Wysłana - 1 luty 2014 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Z jakiego powodu kolega miałby mieć problem?

Prowadzenie pojazdu pod wpływem?

Teoretycznie tak, w praktyce nie do udowodnienia że tam nie było coli w tej puszce.

Przy czym nie gwarantuję niczego, jeśli traficie w Irlandii na jakiegoś nadgorliwego O'Shea na komendzie który nie lubi Polaków, bo "Ju stołl ołr dżobs".

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -

Bareq
 Wysłana - 1 luty 2014 14:51      [zgłoszenie naruszenia]

no właśnie podpada to pod Art. 178a. § 1
Nie pomyślałem, że faktycznie nie da rady udowodnić co było w puszce
Constable O'shea chyba by to olał jeżeli sytuacja miałaby miejsce w PL, w sumie też nie do udowodnienia gdzie, bo woda prawie wszędzie taka sama . Dzięki za odp.

Badylaaa
 Wysłana - 1 luty 2014 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

Przeczytałem "ściąganie na podstawie zdjęcia" No właśnie, analogiczna sytuacja wrzucam na fb zdjęcie kumpla, który na egzaminie ma rozłożone ściągi obok kartki. Byłby przypał?

Bareq
 Wysłana - 1 luty 2014 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co slyszalem to ociera sie o wyludzenie poswiadczenia nieprawdy. Ale abstra***ac od odpowiedzialnosci karnej to pewnie byłby zonk na uczelni

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 1 luty 2014 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

my kradniemy irolom robotę ?

u mnie na odcinku Krzyż > Pustynia autostradę robili irlandczycy (konsorcjum z liderem irlandzkim)

Do dziś nie ukończona, do dziś pewnie nie mogą się doliczyć milionów

Piłsudczyk.

cav
 Wysłana - 2 luty 2014 11:20      [zgłoszenie naruszenia]

A jakby powiedzieć, że tylko trzymaliśmy piwerko koledze, który właśnie rolował foka i uparcie trzymać się tej wersji to też nam chyba nic nie zrobią?

Albo ktoś może wypił tylko pól browara i miał mniej niż 0,2 promila?

Zmieniony przez - cav w dniu 2014-02-02 11:22:57

[http://www.youtube.com/watch?v=GX-RHTLSXL8]
Szkunera smukły kształt wciąż widzieć chcę.
I wiatru powiew w napiętych wantach czuć.

mlkv
 Wysłana - 3 luty 2014 17:23       [zgłoszenie naruszenia]

z tego co slyszalem to ociera sie o wyludzenie poswiadczenia nieprawdy. Ale abstra***ac od odpowiedzialnosci karnej to pewnie byłby zonk na uczelni

Ściąganie na egzaminie?

Nie.

Największym problemem w takim przypadku jest odpowiedzialność wobec uczelni.

Za to plagiat popełniony w toku pracy licencjackiej, magisterskiej, przewodu doktorskiego względnie publikacji naukowej jest z tego co kojarzę ruszalny od strony karnej. Nie badałem bo nigdy w życiu niczego nie plagiatowałem

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

ściganie na podsawie zdjęcia

Warto przeczytać: skonfiskowany sprzęt | Mandat za parkowanie Warszawa | GRUNT POD BUDOWE DOMU W CENTRUM | osrodek uzaleznien | Pytanie o alimenty i stypendium | allegro | Prawko | umowa zlecenie - zatrudnienie osoby ponizej 18lat | Stopień pokrewieństwa | ubezpieczenie oc-potwierdzenie oplacenia skladku | Picie alkoholu w samochodzi a policja | Mandat za picie w miejscu publicznym | Praca na czarno, gastronomia, awantura przy rozliczeniu. | Głuche telefony - sprawdzenie połączeń nieodebranych | 2.5 tony z angli do PL | zmiana własciciela pojazdu | agata | portfel inwestycyjny | aida yespica | jak zrobić pióro świetlne | BiankaHolms | ustal wzór sumaryczny węglowodoru o masie molowej 70gmol zawierającego 85,8węgla | wioslarz | kraków | sex randki | FETHERLITE ELITE | kopalnia | kasia cichopek nago | regggie | tuleya | rodzaje systemów | rodzaje systemó klasy | Wiganna Papina | jeremy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.