FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2564 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
śmiac sie czy plakac? %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "śmiac sie czy plakac? %-)"   

hardkorus
 Wysłana - 11 październik 2006 18:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

K..wa. Wsumie mi sie nudzi, dlatego postanowilem cos napisac. A wlasciwie zapytac was o zdanie: co sądziecie na temat pewnej laski Otóż....
Mialem przez rok panne z którą zerwalem w te wakacje. Zerwalem między innymi dlatego, ze inna laska za którą szalalem od czasów gimnazjum zaczela dawac mi jakies znaki , tzn pisalismy sobie fajne smski wogole duzo ze sobą rozmawialismy, caly czas puszczala mi sygnalki itd.Więc pomyslalem sobie ze warto byloby spróbowac
Alee.... ****a mac.... jak zerwalem z moją panną to od razu kontakt z tą co dawala sie we znaki z***al się. Sprawa jest taka, ze ona jest w klasie maturalnej (moze to byc przyczyna?), jak pisze jej czy przejdzie sie na spacerek, to mowi ze nie bo ma z***any humor myslą ze ma sie uczyc i odklada to na za pare dni, ale ja drugi raz sie nie pytam(traktuje to jako olanie mnie z jej strony), 2 tygodnie temu umówilismy sie ze w ten weekend przyjdzie do mnie i cos oglądniemy.. winko wypijemy itp.. ALE CZY WARTO??
Powiedzcie mi co to ma byc... czy to jest jakiegos rodzaju gra? Bawi sie ze mna? Sprawdza mnie jak dlugo bede próbowal? czy juz jej wszystko przeszlo?

Pytanie: czy dalej próbowac? czy dac sobie spokój? Czy zabiegac o to spotkanie w weekend?
Ja juz glupieje. Nie wiem czy wszystko napisalem, bo dzisiaj caly dzien w szkole bylem..
I nie wiem co mam robic, co mam mówic.

Wypowiadajcie sie..
Mozecie mnie nawet z***ac za topic jak jest glupi waszym zdaniem

Pozdroo

hallucyon
 Wysłana - 11 październik 2006 18:49      [zgłoszenie naruszenia]

Mozecie mnie nawet z***ac za topic jak jest glupi waszym zdaniem

Jeśli możemy, to--odpowiadając na pytanie zawarte w tytule tematu--powinieneś płakać .

EDIT: Odnosząc się do tematu, w takiej sytuacji ja bym nie zabiegał, a pozwolił określić się drugiej stronie .

Zmieniony przez - hallucyon w dniu 2006-10-11 18:51:21

Ekspert -

Indianerns
 Wysłana - 11 październik 2006 18:54      [zgłoszenie naruszenia]

Głupi jesteś że żeś swoją panne dla jakiejś innej s*** rzucił i w ogóle jak ona ci dała z nią się spotykać i pisać eski jak byliście razem

Chore

hardkorus
 Wysłana - 11 październik 2006 18:57      [zgłoszenie naruszenia]

To nie bylo tak, ze rzucilem ją z tego powodu... tak sie zebralo wszystko, no ale nie załuje Tylko ze coraz bardziej nie rozuimiem lasek

mystic.man
 Wysłana - 11 październik 2006 18:58      [zgłoszenie naruszenia]

zabiegaj o nia tak dlugo dopoki nie da ci jasno i wyraznie znac ze nic do ciebie nie czuje/nie chce z toba byc etc. Najlepiej to zapytaj sie jej o to w miare szybko.... moze byc na tym spotkaniu.

Mystic.

slaweh
 Wysłana - 11 październik 2006 18:59      [zgłoszenie naruszenia]

a widzę, że się kolega przygotował że cie zjadą, i dobrze

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

hardkorus
 Wysłana - 11 październik 2006 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

aaa przygotowal
dzisiaj kazdy nauczyciel mnie zjechal... to jeszcze sobie doprawie

Xaero85
 Wysłana - 11 październik 2006 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo dobrze zrobiłeś, że ją rzuciłeś. Ja też zawsze wybieram ładniejsze. Walcz o nią.

Znawca -

hardkorus
 Wysłana - 11 październik 2006 19:59      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm. Walcz - tzn ze dalej mam sie jej pytac kiedy pojdziemy na spacerek ?? mysle sobie ze jakby przyszla do mnie to pogadalbym sobie z nią szczerze Tylko zeby gadac nie moge byc o suchym pysku
no ale nie chce tez z***ac tą rozmową kolezenstwa, bo wsumie to znamy sie juz troche Ale moze bedzie git...

Pozdrooo

...FAR...
WIRAŻ
 Wysłana - 11 październik 2006 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

"Bawi sie ze mna? Sprawdza mnie jak dlugo bede próbowal? czy juz jej wszystko przeszlo?"

Pierwsze albo ostatnie...tez kiedys mi sie fajnie gadało z laską która mi dawała nawet nie dwuznaczne sygnały...i co...i chooj wielki i szelki! Dałem se spokuj na "chwile" i sie nie widzielismy dwa miechy...i dobrze, teraz jest lepiej niz było!

Olej pinde

laywoman
 Wysłana - 11 październik 2006 20:14      [zgłoszenie naruszenia]

Z punktu widzenia kobiety odpowiem tak - jak sie baba interesuje facetem, to jej zamach na WTC nie przeszkodzi w spotkaniu go. Wymowka ze zlym humorem i klasa maturalna jest marna . NIestety nie musi oznaczac niezainteresowania - kobiety w tym wieku po prostu tak maja - zachowuja sie jak ksiezne Yorku i wzdychaja jakie to maja problemy sercowe (nie generalizuje rzecz jasna, ale mysle ze trafiam w 90% tych ksiezniczek).

- postaw sprawe jasno , nie certol sie z ta dziecina, powiedz zeby Cie nie zbywala bo nie jestes dziecko i niech powie szczerze , czy ma ochote . Albo sie zreflektuje i przestanie faktycznie sie bawic w malolate godzac sie na ten cholerny spacer, albo Cie zleje . Dla Ciebie tak czy kwak to oznacza jednak klarowna sytuacje.

[http://www.insomnia.pl/temat199094/] klik klik tutaj jestem

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

śmiac sie czy plakac? %-)

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Co was podnieca? :D | leb mi juz siada ??!@:>!?!?!?!?! | Mundurki..:P | TEMAT GIGANT (sorry chłopaki, zaćpałem %-)) | Dziewczyna ma znowu chcicę | Co myśleć? (problem z dziewczyną) | Jak długo cierpicie ?? | 2 lata związku..4 rozstania i powroty :( | Związek bez seksu. | Krew w moczu po posti | mała niepewność ;> | Obiekt pożądania | Różnica między byciem zakochanym a miłością | Kobieta powinna... | gust geja | Wizerunek | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | otwarcie supermarketu | otwarcie marketu | otwarcie | połykanie spermy | sperma | kaen | pytapl | pyta | ann123 | polo | Dżem 30 koncert dvd2avi | linki | bozemojale | pachy | milf | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.