FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 696 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Źródła finansowania wybranej firmy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Źródła finansowania wybranej firmy"   

Dj Tiesto
 Wysłana - 9 maj 2010 22:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak w temacie, potrzebuję wyszczególnić źródła finansowania wybranej (niekoniecznie) przez siebie firmy z sektora MSP, wiem że jest tego od groma, dlatego chciałbym, żebyście pomogli mi zawężyć wybór. Druga sprawa to po prostu brak czasu więc dużo łatwiej byłoby mi coś wybrać wśród waszych typów z naprowadzeniem na odpowiednie źródła (chociażby w necie). Z góry dzięki

Zmieniony przez - Dj Tiesto w dniu 2010-05-09 22:36:49

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -

ggggtt
 Wysłana - 10 maj 2010 02:45      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba 3 najbardziej podstawowe to kredyt, leasing i frachising. Jesli chodzi o info to jest tego od groma w necie. Daj mail to Ci cos podesle.

Doradca i Specjalista w dziale Motoryzacja...
[http://www.insomnia.pl/Honda_Civic_Coupe_6gen%2E-t579646.html]
[http://www.insomnia.pl/temat156226/]

Dj Tiesto
 Wysłana - 10 maj 2010 09:56       [zgłoszenie naruszenia]

o tych popularnych źródłach to trochę wiem, bo generalnie o tym piszę pracę ale potrzebuje dać przykład jakiejś firmy i pokazać jak to w takim przykładzie wygląda. Jeśli możesz to wrzuć na tego maila: klaas_jan_huntelaar@vp.pl
dzięki

Zmieniony przez - Dj Tiesto w dniu 2010-05-10 09:56:40

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Źródła finansowania wybranej firmy

Warto przeczytać: Prawo wspólnotowe a prawo europejskie | MPK, pytanie | pronox - zapisy na akcje | Samozatrudnienie a faktury dla byłego pracodawcy | PRAWO KARNE | krótkie pytanie o Fundusze InweStycyjne | Praca dla siedemnastolatka | Konfekcjonowanie i sprzedaż pod własną marką | FIRMA , PODATEK PRZY ZAKŁADANIU | Koniec umowu na czas okreslona a urlop. | Problem lotniczy | Nowy moderator w dziale Prawo i Ekonomia | GIELDA POMOCY | Praca w PL | Spóźnenie z PIT-em | Kilka pytań dotyczących komornika... | rinokot | strapon | audi A6 quattro 28 benzyna sedan | feel_so_close | wodazkranu | czołówki | braveman2 | melatonina | saint tropez | don-quixet | don quixet | taktyka | inżynieria bezpieczeństwa | rolling | stones | zerwanie | zerwanie teksty | teksty rozstanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.