FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 737 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
źródło (czyli podanie skąd jest info) 
[powiadom znajomego]    
Autor "źródło (czyli podanie skąd jest info)"   

szadoł_
 Wysłana - 22 marzec 2007 12:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

prawo prasowe:
Art. 12.
1. Dziennikarz jest obowiązany;
1. zachować szczególną staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło,
----------------
prawo autorskie:
Art. 34.
Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem
wymienienia twórcy i źródła. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia,
chyba że ustawa stanowi inaczej.

------------------------
jeśli biorę jakies info ze strony www przykładowo organizacji
to kopiując newsa na inną stronę lub forum, musze podac źródłowy adres strony czy wyatarczy sama nazwa tej organizacji.
bo po mojemu źródłem jest str www organizacji a nie sama organizacja, gdyz info jest z ich str a nie np od zarządu bezpośrednio??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

źródło (czyli podanie skąd jest info)

Warto przeczytać: małe pytanko | zwrotu podatku | Pirackie płyty czy legal??? | Pobity po imprezie - co robic? | Podanie! Jak ma wyglądać? | Podatki | Cło... | myjnia | Jaki fundusz inwestycyjny zrownowazony | Ciekawa sprawa ALLEGRO | Co mi grozi? | wplata na konto PILNE pytanie | Zepsuty odtwarzacz MP4 | nie mam prawa | Jaki zarzut i ew. kara? | Geodezja | nago | blondynka | jednonerki | Zostawic kobiete z dzieckiem | bogate kobiety | converse | Olcia-W-w | Olcia W w | mały | maly | g star | zupa | mak | Gruby17 | rinokot | strapon | audi A6 quattro 28 benzyna sedan | feel_so_close | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.