FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19618 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Żandarmeria wojskowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Żandarmeria wojskowa"   

ZIELIN5
 Wysłana - 15 luty 2005 17:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Czy jak biora mnie do woja moge powiedziec ze chciałbym słóżyć w żandarmerii?? albo jak bym poszedł na ochotnika?? sa tam jakies wieksze wymogi niz do innych jednostek??

fitnessstore.pl

Kicius
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 15 luty 2005 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym zaczął od tego, bo u źródła wiedzą najlepiej

KOMENDA GŁÓWNA ŻANDARMERII WOJSKOWEJ
ul. Koszykowa 82 c; 00-909 WARSZAWA
tel. (022) 6840206; fax 6840206
e-mail: kgzw@wp.mil.pl.

A potem:

Dz. U. Nr 157 z dn. 31.12.2001r. poz. 1846 §1 pkt 1

A na końcu:

[http://www.zw.wp.mil.pl/podstrony/jak_zostac_zandarmem/jak_zostac_zandarmem.htm]

Ne boją się ni Boga, ni Diabła ni Władzy Radzieckiej

ZIELIN5
 Wysłana - 16 luty 2005 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki i sog dla Ciebie.

fitnessstore.pl

korian
 Wysłana - 17 luty 2005 20:40      [zgłoszenie naruszenia]

ZIELIN5 - jeśli można zapytać, to dlaczego chcesz iść do kanarów?

Specjalista -

ZIELIN5
 Wysłana - 19 luty 2005 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

Wydaje mi się że maja lepiej niż reszta żołnierzy a po 2 podoba mi sie takie cos

fitnessstore.pl

korian
 Wysłana - 19 luty 2005 12:14      [zgłoszenie naruszenia]

hehe. mój stary był w wojsku już parę ładnych lat temu i nie wspomina żandarmerii zbyt miło. wtedy jeszcze w większości były to same s****ysyny (mówię oczywiście o zwykłych trepach, nie tych na stanowiskach). mówił, że potrafili przy******lić się naprawdę o nic i zabrać przepustkę. nawet jego koledze z kompanii reprezentacyjnej cofneli kiedyś przepustkę za jakieś błędy w umundurowaniu, a chłopak jak to w reprezentacyjnej miał naprawdę wszystko na cacy. no ale nie ma się co dziwić jak chłopaki mieli limit zabranych przepustek do wyrobienia to zwijali kogo kolwiek. pozdrawiam

Specjalista -

ZIELIN5
 Wysłana - 20 luty 2005 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

heh dzieki. Jeszcze przemyśle tą decyzje sog dla Ciebie.

fitnessstore.pl

Remi-Thor
 Wysłana - 20 luty 2005 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

Idź teraz już nie przypieprzają się o wszystko, bo w mundurze prawie nikt nie chodzi

Mam kumpla w Gliwicach w "żetonach" i mówi, że będzie tam ten oddział specjalny ŻW! Podobno nie ma chętnych he he... Jego chcieli praie na siłe. Ale on kierowca, a kierowców to chyba w każdej jednostce brakuje.

[http://www.scenapolityczna.friko.pl/] - podział w polityce

Comodore
 Wysłana - 26 luty 2005 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

Oddzial specjalny rozmawialem z bordowymi beretami na ten temat i prawde mowiac specjalnosc tego oddzialu zaczyna sie i konczy na nazwie.

ar2sp
 Wysłana - 5 lipiec 2006 20:34      [zgłoszenie naruszenia]

NIE IDŹCIE DO ŻANDARMERII !! HEHE.. Byłem - odradzam. To że mają lepiej to mit ! Mają gorzej niż w innych jednostach, w tzw. bibach - tak mówią o innych a sami nie lepsi. Żenada !! Służyłem w MOŻW - Mazowiecki Oddział ŻW.. a tak naprawde "Mnóstwo Obowiązków Żadnych Wyjazdów" i to prawda. Wszystkie święta spędziłem w domu mimo że nie robiłem nic złego. Może tylko nie lizałem tyłka kadrze. Nie dajcie się złudnej ocenie z zewnątrz, bo z waszej perspektywy na pewno inaczej to wygląda.. ci co nie wiedzą mogą marzyć żeby nosić czerwony beret - ja miałem go dość ! Masa tetów egzaminów... po co ? Na co ? Głównie zamiatałem i myłem gary na okejce. Takie są główne zadania szeregowych żandarmów, nie oszukujcie się. Tak samo jak pójdziecie do innej "elity" nie myślcie że bedziecie mieli "lepiej".Jedyne co lepiej może być.. to poziom towarzystwa. Bo w ŻW przynajmniej jednak większość to fajni ludzie, po szkołach - mówie o szwejkach. Nie warto, szkoda czasu. Zero szacunku i podziękowania dla tyrających 9 miesięcy młodych ludzi. Tylko plecaki idą tam gdzie chcą (a i to nie zawsze). W ogóle olejcie armie, bo wojsko w takiej formie jakiej jest obecnie to po prostu porażka. Dostaniecie szajby, zanudzicie sie na smierc i nic nie wyniesiecie z wojska pozytecznego. Tylko doswiadzczenia.. bycia w dobrowolnym "więzieniu" ale czy warto ? Ja uważam że nie. Pozdrawiam wszystkich żetonów którzy z Lata ! CYWIL ! ! ! 0 0 0. LATO 05/06

Spider

Lesek
 Wysłana - 7 lipiec 2006 17:09      [zgłoszenie naruszenia]

ZIELIN5 . zastanów sie naprawde czy warto pchac sie do żetów tj. być uważany za h...a przez karzdego innego żołnierza ( 2 dni urolpu za beret 5 za blache )

"Adaces Fortuna Luvat!" ("Śmiałym szczęście sprzyja!")

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Żandarmeria wojskowa

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Kto należy(należał) do Strzelca? | TATuAŻ | dedektyw rutkowski | Jaki sprzęt bierzecie na wypady Survivalowe... | Kto należy(należał) do Harcerstwa??? | Nowa Akademia Policyjna...? | 6 tygodniowa sluzba wojskowa? | Co to bron pneumatyczna ? | >>>LINKI DO STRON O MILITARIACH<<< | samoobrona Jaka bron?? | Szkoła podoficerska | Przygotowanie do woja | polscy zołnierze w iraku | Terroryzm w polskim wydaniu? | Wchodzenie po linie | Ćwiczenia | eminem | elmapet | straszne historiie | zbiornik | kantor | prawiczek | cipa ciekawa | lisa ann | żelazko | pułapka | foty dzieci jp | n k | kośció | malcolmm | multi bitch slap | allegro opłaty | renault megane | renault megane I | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.