FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13999 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Żona nie chce uprawiać seksu ze mną. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Żona nie chce uprawiać seksu ze mną."   

julian1974
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 14:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam taki problem .Jesteśmy z żoną 13 lat po ślubie .,wydawało mi się że było udane 13 lat jednak ostatnio dowiedziałem się od niej że mnie nie kocha .Nie kocha mnie już od kilku lat .A seks ze mną nie sprawiał jej żadnej przyjemności i od dłuższego czasu woli zrobić to sama ze sobą .Próbowałem już zakończyć ten związek ale ,ona nie chce tego kończyć ,twierdzi że chce spróbować znowu mnie pokochać . Nie wiem co mam o tym myśleć ,prawdę mówiąc wolałbym to zakończyć ,chociaż bardzo kocham żonę .Nie chcę już cierpieć.

brabh
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 15:35      [zgłoszenie naruszenia]

Widocznie jest z tobą dlatego, że masz fajny dom albo dobrze zarabiasz, w razie czego chce się tobą poratować i się wygodnie żyje. Obczaj to bo pewnie masz jakąś cwaniarę. Ja już nikomu nie wieże nawet swoim kumplom co gadają, jak się jej spytasz to i tak Ci prawdy nie powie bo straci na tym. Taki świat. Ale tu każdy pewnie powie, że ma innego.

Thomyy
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 15:38      [zgłoszenie naruszenia]

13 lat to i tak sporo najwyższy czas zmienić na młodszy model, świeże mięsko w sypialni i twoje życie seksualne nabierze barw

Życie jest za krótkie żeby jeździć DIESLEM

Szkogutti
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 16:36      [zgłoszenie naruszenia]

A wczesniej jak bylo? Jak szliscie do oltarza to byla demonem seksu i rzucala sie na Ciebie? Czy seks byl, ale taki sobie?

julian1974
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

Było dużo seksu i była bardzo namiętna .

maciek843
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

stary, kończ to, trafiła ci sie pojawka - jak mozna zyc z kims kogo sie nie kocha ? to prawie jak prostytutka... za rok bedziesz z kims kto cie przynajmniej bedzie kochał, zrywaj sie z tego.

Szkogutti
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 20:08      [zgłoszenie naruszenia]

Stary.... nie wiem co moge Ci doradzic. Mlody chlopak jestem i do malzenstwa mi daleko. Ale wyglada na to, ze przestales ja pociagac. Wypalilo sie.
Moze jakbys dostal awans, zaczal przynosic wiecej kasy, dal komus w morde, zobaczylaby Cie z inna kobieta, zrobilibyscie cos szalonego czy w inny sposob przypomnialbys jej, ze jestes mezczyzna, to ona by sobie przypomniala, ze Cie kocha. Moze.

Pamietaj, ze to tylko forum i nie podejmiemy za Ciebie decyzji.
Postaraj sie na to spojrzec z boku - co Ty bys poradzil komus, kto bylby na Twoim miejscu.

Pomyslalem sobie, ze nigdy nie chcialbym sie znalezc na Twoim miejscu. Przykra sprawa.
Zycze powodzenia i madrej decyzji.

julian1974
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

Mamy dziecko które uwielbiam .Cudowną dziewczynkę 11lat .Nie chce aby wychowywał ją jakiś palant .Pewnie jak by nie to to bym to wszystko pieprzną .

Thomyy
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

To bądź z żoną a do zabawy znajdź sobię młodszą kochankę,

gienek78
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

Hm, ze znajomych par co się rozeszły i były akcje w stylu "nie kocham cię już" to sie okazywało, że ta osoba, która sie nagle odkochała od jakiegoś czasu bzyka się z kim innym.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

Thomyy
 Wysłana - 4 kwiecień 2013 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

Więc może żona ma kochanka?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Żona nie chce uprawiać seksu ze mną.