FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19175 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Żużel - Speedway Ekstraliga, Grand Prix i World Cup 
[powiadom znajomego]    
Autor "Żużel - Speedway Ekstraliga, Grand Prix i World Cup"   

Phoenix89
 Wysłana - 25 lipiec 2009 13:48      [zgłoszenie naruszenia]

Charlie85 z całym szacunkiem ,ale wydaje mi się , że jesteś za bardzo zaślepiony miłością do swojej drużyny. To już pewne , że wejdziecie do Ekstaligii , ale po co ten hurraoptymizm ? Nie wiem , jakie wzmocnienia planuje Tarnów , ale z obecnym składem w e-lidze będziecie przeciętniakami na poziomie Gdańska. Nawet jeśli dojdzie do wzmocnień , nikt nie potrafi przewidzieć kontuzji i innych zdarzeń losowych , dlatego na twoim miejscu bym się tak nie napalał. W tym sezonie Cz-wa tez była jednym z faworytów , ale co z tego jak odjeździli 2 - 3 mecze w pełnym składzie ?

ATJ
 Wysłana - 25 lipiec 2009 16:01      [zgłoszenie naruszenia]

Charlie zle odczytujesz moje posty. Ciesze sie ze moge tutaj porozmawiac z kibicem zuzla i nigdzie nie napisalem ze nie lubie Unii.
Nigdzie nie napisalem, ze Unia nie wejdzie do ekstraligi. Wejdziecie na pewno i tutaj nie ma o czym pisac.
Jak bedzie z Crumpem zobaczymy, mysle jednak ze skoro ma umowe to bedzie problem z jej przedwczesnym rozwiazaniem. Kangur mowil ostatnio ze ekstraliga stracila wiele w jego oczach po ostatnich zamieszaniach, wiec niewykluczone ze w ogole nie bedzie chcial podpisac nowej umowy z zadnym z klubow ekstraligi. Poczytaj wywiad, jest gdzies na stronie sportowefakty.pl

Wracajac do Marmy. Wybrales z tych co ubyli tylko Scotta. A reszta? Davey Watt, Matej Zagar, Martin Vaculik to wg Ciebie nie byly oslabienia?? Upieram sie ze wygrana z Marma w 1 lidze z tym skladem ktory maja tam teraz nie jest wyczynem ktorym mozna byloby sie chwalic.

To tak jak u nas. Apator wygrywa z Polonia. Ale co to za radocha jesli obie druzyny dzieli (obecnie) przepasc i roznica priorytetow? W Toruniu nikt sie tym za bardzo nie podnieca.

Reasumujac - czekamy na Unie, przyznam sie ze nie wiem co tam u Was slychac (oprocz tego ze dobrze chlopaki jezdza)i oby ekstraliga byla w 2010 jeszcze lepsza

Phoenix89 - zgadzam sie, troche mi to pachnie Stala Gorzow, sprzed sezonu. Mial byc medal, mowili o zlocie a mysle ze odpadna na 1 rundzie. Ale Stal to nie Unia, zobaczymy co pokaza za rok

Zmieniony przez - ATJ w dniu 2009-07-25 16:03:05

charlie85
 Wysłana - 25 lipiec 2009 17:31      [zgłoszenie naruszenia]

Chlopaki nie w tym rzecz! Jak Boga kocham - Mój wujek jeździ na żużel 46 lat, gdy ma ich w sumie 51(jeździł z ze swoim tatą) i ma spore pojęcie i siedzi w tym baaardzo długo. Pewnie, nie mówię że Unia będzie królować. Daevy Watt - Racja, dobry chlopak, forma Zagara dawno się spaliła choć ostatnio jeździ ładnie. Ale przypomnijmy gdy stał na podium GP kilkakrotnie i zakończył sezon na 7 pozycji. Świetny wynik, ale Scott był tam liderem i jego strata najwiecej przyniosla choć pewnie w tym sezonie by nie jeździł dobrze bo z resztą widzicie jak jego sezon dotychczas wyglada. A Vaculika nie komentujmy. Ja się z nikim nie kłócę tylko chce porozmawiać z kimś kto się na tym zna(nie przeczę temu że się nie znacie bez urazy nie mam tego na myśli bo tylko wy odpisujecie na moje posty PS.Phoenix89, ATJ). W 2004 roku Unia weszłą z 1 ligi w barażach i widzieliście co się stało? mistrzostwo polski! kto by się spodziewał? i 2005 to samo! Tomek Gollob, Tony Rickardsson i para juniorów(w 2004,2005 juniorów) Janusz Kołodziej i wtedy jeszcze dobze jeżdżacy Marcin Rempała. Świetny skład.Dwójka najlepszych juniorów w Unii i dwójka najlepszych seniorów. Nie jestem oslepiony miłością do Unii, ale wiem że stać tych młodych chłopaków na dużo bo skład jest młody. Gregory Alan Hancock - dobry kolega Janusza Kołodzieja. Gdy "Jaśko" był u niego w Kalliforni rozmawiali o różnych reczach i bardzo prawdobodobne jest przejście Grega do Unii. Ja wiem ze jest jeszcze sporo innych świetnych(i jeszcze lepszych) od zawodników Unii. Adams, Pedersen, Hancock, Hampel itd. Ale jaką w tamym roku Jaśko Kołodziej mial srednia biegowa? bodajrze 2,011 a Piotrek Świderski? 2,583 w 1 lidze ale mial najlepsza srednia biegowa z 1 ligi a emil sayfutdinov byl za nima ma 2 miejsce w GP. Ja nie wiem jak Nasi chłopcy będą jeździć, ale wiem jedno. Tak łatwo skóry nie dadzą i będą mocno walczyć.Pozdrawiam;p

Phoenix89
 Wysłana - 25 lipiec 2009 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

I ta wypowiedź mi się podoba. Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców żużla ! Gollob IMP kurva , a i blondyna vel. Albinos druga( niedobrze Łolaboga)

Zmieniony przez - Phoenix89 w dniu 2009-07-25 22:36:43

charlie85
 Wysłana - 25 lipiec 2009 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

I Gollob mistrzem kasprzak 2 a kto trzeci? JANUSZ KOŁODZIEJ SPEEDWAY'A CZARODZIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak jak sam "Jaśko" powiedział w dodatkowym biegu sędzia go załatwił i motocykla nie mógł sobie przygotować miałem nadzieję że będzie v - ce mistrzem ale jestem z niego dumny. Ale Cieślak to pała i oczywiście nie weźmie go do reprezentacji a ktoś to pisał posta, że Kołodziej przeżywa kryzys(chyba ATJ). Kryzys to przeżywał w liceum jak dorastał, teraz jest dorosłym chłopakiem. Jest świetny, Cieszę się, że mogę kibicować Unii Tarnów i takim świetnym zawodnikom jak Janusz Kołodziej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - charlie85 w dniu 2009-07-26 09:50:35

charlie85
 Wysłana - 26 lipiec 2009 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

Dziś Łotewski klub Lokomotiv Daugavpils podejmuje u siebie Lidera I ligi pewnie zmierzającego do ekstraligi Unię Tarnów. Lokomotiv jest obecnie na 2 miejscu w I ligowej tabeli i traci do lidera 11 pkt na 2 kolejki przed końcem. Już od pierwszych tegorocznych spotkań liderami Lokomotivu są Grigorijs Laguta oraz młodzieżowiec Maksims Bogdanovs. Sporym zaskoczeniem jest postawa juniora Łotyszy, który może pochwalić się dziewiątą średnią biegopunktową w lidze. Mocnym punktem drużyny jest także drugi młodzieżowiec - Artiom Laguta, który niedawno zajął czwarte miejsce w Finale Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów, a także doświadczony Roman Povazhny.
Jaskółki ponownie wystąpią osłabione brakiem Sebastiana Ułamka, który mimo wcześniejszych zapowiedzi wystartuje w niedzielnym pojedynku. Miejsce "Seby" zajmie Peter Juul Larsen. O sile Unii będzie decydowało trio Kołodziej, Świderski, Pedersen. W ostatnim ligowym pojedynku dobry występ zaliczył Jesper Monberg oraz tarnowscy juniorzy, którzy dobrze radzili sobie na trudnym po opadach deszczu torze.
Przed rozpoczęciem sezonu było pewne, że wyjazd do Daugavpils będzie jednym z cięższych spotkań Jaskółek w tym roku. Łotysze są bardzo zdeterminowani, gdyż każdy punkt zdobyty na Unii przybliża ich do zajęcia miejsca w czołowej szóstce. Tarnowianie zapewnili sobie już pierwsze miejsce w tabeli, jednak jak pokazał mecz w Rzeszowie nie odpuszczają i walczą o każdy punkt. Daugavpils pokazali klasę wygrywając z Rzeszowem u siebie aż 63 - 28. Nie przegrali żadnego meczu u siebie więc mecz pomiędzy Lokomotivem Daugavpils a Unią Tarnów będzie niezwykle emocjonujący. Trzymajmy kciuki za Unię Tarnów. Początek o godzinie 18:00. Ten mecz jest gwarancją wielkich emocji na torze!

charlie85
 Wysłana - 26 lipiec 2009 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów (48 - 42). Unia przegrała drugi mecz w sezonie na 13. Sam Roman Jankowski przed meczem podkreślił:
-"Na Łotwie w Daugavpils szutka jest wygrać z Lokomotivem. My jedziemy wywieść punkt bonusowy, a chłopcy będą zmęczeni samą podróżą, szczególnie Kołodziej i Świderski wracający z IMP z Torunia. Jedziemy bez Ułamka najważniejsze wywieść z Łotwy 1 punkt". I jak zwykle słowa Romana Jankowskiego nie poszł na wiatr. Gdyby był Ułamek zrobiłby 10pkt mi spokojnie wygrana(nie będę czarował ale chyba tak by było). Łotysze przygotowują tor pod siebie i oczywiści na Gp które będzie 1 sierpnia. Z PSŻ na pewno pojadą o wszystko i nie będąsie patyczkować tak jak na Łotwie. Pozdrawiam fanów Speedway'a i Unii Tarnów!!!!!!!!

charlie85
 Wysłana - 27 lipiec 2009 10:25      [zgłoszenie naruszenia]

1 sierpnia Speedway Grand Prix

Terminarz:

25.04 GP Czech E.Sayfutdinov (Rosja)
09.05 GP Polski J.Crump (Australia)
30.05 GP Szwecji E.Sayfutdinov (Rosja)
13.06 GP Danii J.Crump (Australia)
27.06 GP Anglii J.Crump (Australia)
01.08 GP Łotwy
15.08 GP Skandynawii
29.08 GP Nordyckie
12.09 GP Słowenii
26.09 GP Włoch
17.10 GP Polski

h1m
 Wysłana - 15 sierpień 2009 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

Dzisiaj na Golloba nie było chvja, wygrał i jest juz 2 w klasyfikacji generalnej! BRAWO!

Specjalista -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 24 sierpień 2009 11:50      [zgłoszenie naruszenia]

pokazał klasę, ale na Mistrzosto szanse ma minimalne

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 14 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Żużel - Speedway Ekstraliga, Grand Prix i World Cup

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14