FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1247 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Polityka
Żydzi come back 
[powiadom znajomego]    
Autor "Żydzi come back"   

Macharadzo
 Wysłana - 4 lipiec 2009 02:37        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

[http://www.pardon.pl/artykul/9018/zydzi_polacy_oddajcie_domy_usa_nam_pomoga]

Agrrrrr znów się zaczyna. Trzeba będzie żydowskie towarzystwo pogonić. Co o tym myślicie? W dodatku USA chce im pomóc.

" Now ballas are pussies ... "

rybson985
 Wysłana - 4 lipiec 2009 02:53      [zgłoszenie naruszenia]

ja ich lubię bo dziś oglądałem "Listę Schindlera"

PUSH THE BUTTON

Lorens86
 Wysłana - 4 lipiec 2009 07:51      [zgłoszenie naruszenia]

Z tymi Żydami to pewnie znowu się zrobi wiele hałasu o nic i wielkie "g" z tego wyjdzie. Zupełnie jakby nie potrafili się u siebie utrzymać ;p

Fluff.y
 Wysłana - 4 lipiec 2009 09:15      [zgłoszenie naruszenia]

Wiele hałasu o nic, ale przecież Donek im obiecał.

'Hen, tam wysoko już jest z niebem jesiennym góra Fuji'

Daer
 Wysłana - 4 lipiec 2009 15:49      [zgłoszenie naruszenia]

Jako "żydowskie towarzystwo" rozumiem "Światową Żydowską Organizację ds. Zwrotu Mienia". Piszę to, by nie zaczęły się tu pojawiać posty o charakterze 'antysemickim'.

Postawa rządu jest zadowalająca, tego rodzaju pomysłom trzeba się przeciwstawiać. Za to nic dziwnego w tym, że mają poparcie USA.. Przecież to nic nowego.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

duzojem
 Wysłana - 4 lipiec 2009 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

My jako 43 stan powinniśmy na to się zgodzić ;]. Jak mówi staropolskie przysłowie "żyda nie oszukasz " ;]

Obrońca smerfów

shogun2111
 Wysłana - 5 lipiec 2009 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

[wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,63-lata-temu-Kielce-okryly-sie-hanba,wid,11285256,wiadomosc.html]
a co sadzicie o tym??o pogromie zydowskim w kielcach??
Kielce przez to maja opinie antysemickiego miasta, a prawdopodobnie byla to prowokacja UB, czy zydzi moga sei domagac jakis odszkodowan od Kielc??

Zmieniony przez - shogun2111 w dniu 2009-07-05 00:22:00

Zmieniony przez - shogun2111 w dniu 2009-07-05 00:23:02

[http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM]
kazda dupa ma kvrestwo we krwii, tylko u jednych ta krew szybciej krazy EHEHE

F W I
 Wysłana - 5 lipiec 2009 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

tak

moga zadac zwrotu kielc i przyleglych miejscowosci i utowrzyc na tym terenie Kielcbaumen Judish Republikaum.

i co do samych kielc to mysle ze raczej opinia miasta Liroya góroje nad opinia miasta antysemickiego pod wzgledem popularnosci

Hey. My name is Alf. I live on the second floor.

Daer
 Wysłana - 5 lipiec 2009 00:33      [zgłoszenie naruszenia]

Tzn. wiadomo, że UB inspirowało ten pogrom, nie jest to tylko "prawdopodobne". Przynajmniej wedle tego co ja wiem, co o tym czytałem
Ale za to nie słyszałem o żądaniach odszkodowań od Kielc. Trudno więc mi się do tego ustosunkować.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Specjalista -

mmaassoonn
 Wysłana - 5 lipiec 2009 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

niestety, kurs naszej polityki to płaszczenie się i trzęsienie portkami, byleby nikt na nas nie zaczął krzyczec, wiec mogą z tego dobre jaja wyjśc.

za co ci politycy dostają kase? przecież nawet sprawy prawne z naszymi ukochanymi zachodnimi sąsiadami nie zostały uregulowane, i zdarza się że odzyskują mienie"utracone" co uważam za czystą ,smutną groteske

shogun2111
 Wysłana - 5 lipiec 2009 01:04      [zgłoszenie naruszenia]

dokladnie o to mi chodzi, ze jak kazdy( zydzi, niemcy) domagaja sie ziem i odszkodowan, a nasza polityka im to umozliwia to moga sie domagac od kielc odszkodowania za pogrom
ja to nie wiem do czego zmierza nasz polityka , czytalem niedawno ze we Wloszech w sad w Rzymie osadzil kilku niemieckich zbrodniarzy wojennych i nakazal niemcom wyplacic odszkodowanie w wysokosci chyba 1,5 miliona euro łącznie dla rodzin poszkodowanych, a co zrobil polski rzad?? powinnismy sie tez domagac odszkodowania od niemcow , rosjan za szkody wojenne bo bylismy najbardziej poszkodownym krajem, a jezeli nie to zamknac ta sprawe i uniemozliwic zydom i niemcom zwrotu majatku, ziem itp.

[http://www.youtube.com/watch?v=PvU8mIOQhnM]
kazda dupa ma kvrestwo we krwii, tylko u jednych ta krew szybciej krazy EHEHE

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Żydzi come back

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Buahahahaah %-) ... wszechpolacy | A moze jednak nie bedzie wyborow? | Komisja wyborcza - jak się "nająć" | The End | Wiek gości działu Polityka | Europejskie jądro ciemności - Galba ciekawie w Salonie 24 | CZY WEZMIESZ UDZIAL W WYBORACH? | Platforma Obywatelska | Nasze typowanki na 5 tygodni przed wyborami | DeMille i wojna z terroryzmem | III wojna światowa (scenariusz gen. Kozieja) | Programy wyborcze | Miller = 0 ? | POTRZEBNA POMOC | Miller vs Olejniczak - typer. | [art]O tym jak Morozowski pogrzebał LiS | rafałek | Lukasz | urodziny dziewczyny | zgadnij | hurtowa pomoc | idioci na syntholu | wesele nowa huta | max | najemnik | czesci t2 | czaszka z różą tatuaż co oznacza | alprazolam | etutor | smierć | nowa policyjna opowieść | gnije | showup film | fotel | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.