FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 45405 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
żebro pekniecie/stluczenie ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "żebro pekniecie/stluczenie ?"   

-Zibo-
 Wysłana - 27 luty 2008 13:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
mialem wczoraj male starcie podczas treningu w kosza...
jestem dosyc wysoki tak ze gram czesto tylem do kosza, koles ktory mnie bronil dobiegl do mnie i prawdopodobnie uderzyl z lokcia czy czegos w plecy z lewej strony, dolne czesci zeber... w sumie przypadkowe zagranie moze,no ale ostro wszedl troche, zabolalo, ale jak to w koszu, czesto jakies starcia,czesto sie dostanie i cos boli, a wiec pogralem dalej z jakies 5-10 min ale bol tak sie nasilil ze misualem zejsc...

ogolnie dzisiaj dzien po akcji nap*ierdziela jak nie wiem, nie moge sie mocno zasmiac, przy glebokim wdechu boli i mam bardzo ograniczone ruchy bo kazde male cos i bol smaruje jakims ketopromem, apapy itp nie pomagaja

prosze o diagnoze

ehh nie no jutro jak dalej bedzie sie tak to utrzymywac to ide do lekarza, ale chcialbym sie dowiedziec co to moze byc, ktos mial podobny problem kiedys ? nie wiem czy musze sie przejmowac mocno

[http://www.3dwhite.pl/?click=bf127b0eac518ae56235aa26ff48e28e]

:-)

Nonsens
 Wysłana - 27 luty 2008 15:19      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miałem za małolata gdy spadłem z drabinek do zabawy na placu zabaw. Pamiętam że też nie mogłem nabrać powietrza do końca. Bolało mnie około dwóch tygodni, potem było dobrze.
Możesz obwiązać bolące miejsce bandażem elastycznym. Jak mnie pamięć nie myli to jest taka maść na stłuczone miejsca.
Poczekaj, może odpisze ktoś bardziej zaawansowany medycznie niż ja.

Znawca -

seba5700
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 27 luty 2008 15:31      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem kilka razy zlamane zebro (czego to ja nie mialem zlamanego? ), objawy takie jak wspomniales, szczegolnie gdy boli przy oddychaniu i mozesz uciskiem zlokalizowac to miejsce. Lekarz nic na to nie zrobi, nieraz nie kazal nawet przeswietlac. Mozna przewiazac, ale to zalezy od miejsca zlamania, czasem to nic nie daje. Ogolnie 4-6 tyg przerwy w aktywnosci fizycznej, czym mniej to miejsce pracuje, tym lepiej i szybciej sie zrosnie. W poczatkowej fazie, w ok 3 tyg, gdy juz przestanie bolec, tworzy sie taka wstepna spoina, to zludne, jak zaczniesz szalec, moze peknac ponownie.

Polacy dziękują Ci Adolfie Hitlerze za pozostawienie nam tej autostrady, która zbudowana w połowie
lat 30-dziestych, służyła nam biednym polaczkom przez prawie 80 lat bez przerwy i bez remontów.
Nasze autostrady rozpadają się po kilku latach i trzeba je łatać tak bez końca...

Specjalista -

-Zibo-
 Wysłana - 3 marzec 2008 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

bylem u lekarza, dal mnie nawet na przeswietlenie, na szczescie to tylko stluczenie, juz w sumie 6 dni od kontuzji, no ale ciagle troche boli, przepisal mi tylko tabletki przeciwbolowe na recepte jakies, ktorych nawet nie wzialem, no i masc naproxen chyba. ogolnie powoli przechodzi tak ze nie jest zle, dzieki za odp

aa teraz nast pytanie w zwiazku z tym...

co to jest zwapnienie(?) węzłów chłonnych ? przy rentgenie klaty pare takich kropeczek bylo i lekarz mi dal skierowanie do jakiegos tam lekarza bo niby mam to zwapnienie... na necie malo o tym jest, wie ktos o co w tym chodzi ?

Zmieniony przez - -Zibo- w dniu 2008-03-03 20:21:05

[http://www.3dwhite.pl/?click=bf127b0eac518ae56235aa26ff48e28e]

:-)

FGB
 Wysłana - 3 marzec 2008 20:46       [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem co to jest zwapnienie ale z tym żebrem to masz szczęście ze to tylko stłuczenie , ja kiedyś na basenie chciałem sobie skoczyć na dechę i jakoś tak wyszło ze mój kolega akurat sie wynurzył z wody i uderzyłem żebrami o jego głowie.... 3 połamane ledwo mnie wyłowili

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

żebro pekniecie/stluczenie ?

Warto przeczytać: CIŚNIENIE | papierosy, ból gardła? | świecąca twarz | KOLEJNY BOLD W ZDROWIU | grzybica penisa – sequel? | moje wyniki badania krwi | Opary rtęci | Witaminy | Gorączka/przeziębienie a zęby... | podbicie dawki leku przeciwalergicznego | oczy | Trudne oddychanie, rok po zlamaniu nosa i 2mce po usunieciu malzowin nosowych | Tonsillectomia a Astma? | jakie macie największe słabości? | wybicie palca u stopy | Ból w przełyku. | Dżem 30 koncert dvd2avi | linki | bozemojale | pachy | milf | sqzi | moda | szwed | antoni | fryzjer kraków | fryzjer | playboy | sylwester | sylwek | hyde | hydepark | spam | chamskie | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.