FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 543 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Mi這嗆
篡cie a zwi您ki 
Wy郵ij odpowied [powiadom znajomego]    
Autor "篡cie a zwi您ki"   

top-gun
 Wys豉na - 5 listopad 2016 13:55        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Witam wszystkich

Chcia豚ym si dowiedzie co my郵icie o takiej sytuacji

ja 27 lat, ona 28

Rozsta貫m si z dziewczyn na kilka dni przed o鈍iadczynami, pier軼ionek ju kupi貫m i mia貫m zamiar na dniach poprosi o r瘯. Nasz zwi您ek trwa 2 lata, ale wszystko chodzi這 jak w zegarku i nagle - bum ! Panna stwierdzi豉, 瞠 ju mnie nie kocha. Postanowi貫m w zwi您ku z zaistnia造mi okoliczno軼iami zachowa godno嗆 i nie prosi貫m o drug szans bo wiem, 瞠 takie rzeczy nie wypalaj. Jedynie zapyta貫m o pow鏚 jej decyzji - odpar豉, 瞠 nie ma konkretnego powodu, nic nie zrobi貫m, po prostu stwierdzi豉, 瞠 my郵a豉 od 2 miesi璚y nad nami i to nie jest prawdziwa mi這嗆, pierwsze wow opad這 i dosz豉 do wniosku, 瞠 nie czuje do mnie ju nic poza sympatia a to za ma這. Zwi您ek by na odleg這嗆, ale widywali鄉y si cz瘰to i zawsze wszystko gra這, dlatego jej decyzja by豉 szokiem. Zauwa篡貫m, 瞠 od miesi帷a co si psuje, ale m闚i豉, 瞠 du穎 pracy itd. wi璚 nie czepia貫m si bo nie jestem nachalny. Wiem, 瞠 na wypalenie nie ma rady, wi璚 po prostu wystarczaj帷o mnie nie kocha豉, to nie by豉 prawdziwa mi這嗆, tylko zauroczenie. Takie 篡cie.

W 篡ciu by貫m w 2 powa積ych zwi您kach i ka盥y si rozpad. 1- z powodu innych cel闚 w 篡ciu. 2 - nie mam poj璚ia i serio Panowie/Panie - analizowa貫m sytuacje z ka盥ej strony i nie ma faktycznie przyczyny aby tak w przeci庵u miesi帷a uczucie wyparowa這. Ona te twierdzi, 瞠 przyczyny nie ma- po prostu co zgas這. Pocieszam si, 瞠 lepiej teraz niz przed 郵ubem i nie zosta貫m z hipotek i alimentami.

Jestem do嗆 przystojny, nie mnie to ocenia, ale nigdy nie narzeka貫m na brak zainteresowania ze strony kobiet. Pracuj i studiuj, og鏊nie sobie radz, nie jest 幢e. Jestem dobrze odbierany przez ludzi, mam du穎 znajomych, kilkoro przyjaci馧 i generalnie jestem towarzyskim go軼iem. W zwi您ku nie jestem typem cieplej kluchy, ale potrafi da tak瞠 czu這嗆, jestem uczciwy, nie zdradzam, kocham, dbam, wszystko co powinno by spe軟ione aby zwi您ek funkcjonowa. W 堯磬u uk豉da這 nam si tak瞠 bardzo dobrze. W 篡ciu zawsze mia貫m pod g鏎k, wi璚 nauczy貫m si walczy o swoje, uwa瘸m, 瞠 jestem dobrze pouk豉dany. Do pe軟i szcz窷cia brakowa這 mi tylko za這瞠nia rodziny, czego bardzo chcia貫m, chcia貫m mie normaln, kochaj帷, oddan 穎n i fajne dzieciaki.

M鎩 problem polega na tym, 瞠 boj si, 瞠 nie zbuduje rodziny. Mam ju sw鎩 wiek, nied逝go 28 strzeli, moi kumple ju po瞠nieni, dzieciaki porobione, ja tak瞠 mia貫m taki plan, i moja ex, aby zamieszka razem za kilka miesi璚y i zacz望 pracowa nad potomstwem. Staram si ogarn望 to wszystko, ale nie jestem w stanie poj望 czy jeszcze kiedykolwiek b璠 w stanie zaufa kobiecie, skoro ju drugi raz tak z bomby zosta m鎩 鈍iat przewr鏂ony do g鏎y nogami, boj si, 瞠 nie znajd tak瞠 tej w豉軼iwej, bo jak dobrze wiecie ci篹ko jest znale潭 kogo warto軼iowego, tym bardziej przy dzisiejszym tempie 篡cia. Boj si, 瞠 czas mi ucieka i straci貫m t jedyn w豉郾ie i teraz nawet jak mi przejdzie + zanim znajd jak捷 kandydatk + zanim ja poznam to minie 豉dnych par lat, a jak oka瞠 si, 瞠 znowu odwali mi numer to znowu b璠 z przys這wiow r瘯 w nocniku. Powiedzcie, czy to normalne, 瞠 w tym wieku nie ma si jeszcze kandydatki na 穎n? Boj si, 瞠 strac swoj szans na rodzin bo co nie trafi to niewypa. 2 zwi您ki powa積e + kilka dziewczyn z kt鏎ymi si spotyka貫m ale to nie by這 to. Nie chc obudzi si w wieku 40 lat kiedy b璠zie ju za p騧no na dzieciaki, etc. I czy istniej jeszcze fajne dziewczyny, kt鏎e potrafi doceni to co mia造, a mia豉 naprawd fajny zwi您ek ze mn.

Zmieniony przez - top-gun w dniu 2016-11-05 14:38:08

Tex31
 Wys豉na - 5 listopad 2016 15:52      [zg這szenie naruszenia]

Hmm czy to normalne , oczywiscie. Ja w wieku takim jak ty rozstalem sie z moja pierwsza d逝goletnia dziewczyn, ale nie mialem takich mysli, jestem z duzego miasta i w wieku mniej niz 30 to ma這 kto z moich znajomych mial juz zone i dzieci. Potem zwiaza貫m sie znowu znowu kilkuletni zwiazek i znowu nie wypali, sytuacja podobna jak u Ciebie. Mam 38 lat juz ale nigdy mi sie nie zdarzylo panikowa. moze jak bede mial ze 45 wtedy zaczne myslec ze moze juz ten czas przegapi貫m. G這wa do g鏎y szczerze mowi帷 to jeszcze "g闚niarz" z Ciebie;) pozdro

Zmieniony przez - Tex31 w dniu 2016-11-06 12:57:21

Jeszcze mi tu niegrzeczny 鄴逕ik potrzebny

Ekspert -

runelord66
 Wys豉na - 6 listopad 2016 16:19      [zg這szenie naruszenia]

Ja yebie go軼iu, masz 27 lat a rozkminy jakby mia 47

Nie odpyerdalaj i ciesz si 篡ciem.

elo

Specjalista -

Bany_
 Wys豉na - 6 listopad 2016 16:45      [zg這szenie naruszenia]

Takie one so

Znawca -

Tex31
 Wys豉na - 6 listopad 2016 22:31      [zg這szenie naruszenia]

Rune dok豉dnie

Jeszcze mi tu niegrzeczny 鄴逕ik potrzebny

Ekspert -

killahh
 Wys豉na - 9 listopad 2016 10:31       [zg這szenie naruszenia]

rvkaj, yebaj, nic sie nie b鎩 !

st闚a - wydaj j jakbym spluwa

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Przegl康 tygodnia | Wy郵ij odpowied

篡cie a zwi您ki

Warto przeczyta: przydupas - przyjaciel? | pytanie (savoir vivre?) | Pierwszy poca逝nek/ Lizanie ;/ Kurde pomozcie - | Problem trwaj帷y juz 1,5 roku.. | Pytanko i pomoc | kocham dwoch! | szybko bo jestem 豉jza i le :))) | Milosc do tej, ktora kocha innego, a nie moze z nim byc, jak ja odkochac? | Przera穎ny | s逝szno嗆 porad | Mi這s?:D | co robi, gdy studentka zakocha si w wyk豉dowcy... | Od s這dkiego s****iela a po nachaln cipe | Co nie teges... | Prosze o komentarz, porad, co on czuje do mnie - tak naprawd? | Jeden wybryk | sex foto | oce pulpit | stopem | kakao | sex spotkania | darowizna gruntu rolnego | Mayday Polska 2000 | prawo i ekonomia | obciaganie | robienie laski | chlopaki dowziecia | karoool | co ubra | alkohol w moczu | depo provera | chlamydia | pdfxmlsig jakim sposobem to otworzyc | sex bez zobowi您a | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.