FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1035 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
....... 
[powiadom znajomego]    
Autor "......."   

Tchibo1
 Wysłana - 6 maj 2005 22:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Nie wiem jak to opisać ale oczywiście chodzi o faceta... w sumie to nie mam czasu myslec o tym wszytskim - za duzo zajec ale jak przychodzi co do czego to za duzo mysli mi po glowie krazy...chodzi o to ze po prostu mysle o moim ex ze chyba chce wrocic do niego chociaz wiem ze to niemozliwe,raczej wracam do tego jak bylo swietnie...jednak mam kumpla(typ cfaniaczek cassanova) ktorego juz znam dosc sporo i myslalam o nim ze cos wyjdzie z nim..nawet zmierzalo do tego ale chyba jednak nie zrozumielismy sie w tej sprawie i po czesc stracilam go- jako kumpla...mi go brakuje bardzo nie wiem dlaczego .. po prostu bardzo mnie boli to ze to tak sie dziwnie zakonczylo tzn czystym nieporozumieniem...jednak jak probujemy cos gadac na ten temat to i tak do niczego nie dochodzi..hm.. a moze to po prostu ze chce kogos zeby zapomniec o moim ex.. a z 2 strony nie chce wykorzystac go bo nie potrafie..a moze to on chcial mnie po prostu wykorzystac? nie wiem wogole co o tym myslec..albo za duzo o tym mysle...

Gosia_p
 Wysłana - 6 maj 2005 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

wszystko to zakrecone
i chyba nei wiem a bardzo o co ci chodzi

Ekspert -

Tchibo1
 Wysłana - 6 maj 2005 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

proste:
1.mysle o ex- ale chce zapomniec juz!
2.z kumplem cos mialobyc -nie zrozumielismy sie wiec nic nie ma tylko sie skopalo wszytsko- mi zle z tego powodu i nie wiem czy to cos znaczy ze mi zle i boli mnie to czy co ????
3.chyba za duzo mysli mam w glowie:P

Gosia_p
 Wysłana - 6 maj 2005 22:25      [zgłoszenie naruszenia]

co do ex to najlepiej znalezc sobie innego faceta
wsumei jeszcze zalezy dlaczego nei jestescie razem i kto zerwal
bo jesli ty to inny facet pomoze a jesli on to hmmm moze byc ciezko a bezsensu miec innego faceta jak bys i tak o bylym myslala

Ekspert -

Tchibo1
 Wysłana - 6 maj 2005 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

hm.. mysle o nim bo bylo super chyba moj najlepszy zwiazek a rozeszlismy sie z rozsadku (glupie ale tak wyszlo).wiem ze jak on by chcial to ja nie wrocilabym do niego.ale to tyle o ex.Bardziej boil mnie ta sytuacja z kumplem nie wiem moze tzn ze np cos czuje do niego ?? wkurzaja mnie np sytuacje jak on mi cos o jakis dziewczynach opowiada:/ bez sensu to jest wogole, czuje sie jak jakas malolatka ktora nie wie o co chodzi:/

LukRecJa
 Wysłana - 6 maj 2005 22:38      [zgłoszenie naruszenia]

Ale zakręciłaś

"chyba za duzo mysli mam w glowie:P"

chyba za dużo myślisz --> nie no nie myśl za dużo, kieruj się tym co w serduchu, bo to jest najważniejsze.

"a rozeszlismy sie z rozsadku"

Kolejna głupota...
Za dużo w tym wszystkim rozsądku a mało spontaniczności..

Nie wiesz czego chcesz I nie poradzę Ci żebyś zastanowiła się nad tym tylko strać głowę i rób tak jak czujesz, że CHCESZ

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 6 maj 2005 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

ups koleżanko zakreciłaś się, bo wciaz namietnie poszukujesz w swpoim ex fascynacji..Zapomnij choc wiem ze to raczej bedzie dla Ciebie trudne, kolega do którego cośczujesz...hmmm...moim zdaniem ? powiedz mu to! moja droga nam faceta trza prosto z mostu ( drodzy, koledzy nie obrazajcie się ) jak tak nie postapisz to nie zauwazy Ciebie i wciąż bedzie tylko mówił o innych...

%-)

Specjalista -

ferry
 Wysłana - 6 maj 2005 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

Twojego kumpla straciłaś bo prawdopodobnie może on i coś tam chciał ale zwodziłaś go i nie dawałaś mu jednoznacznego sygnału że jesteś zainteresowana i dał sobie spokój.

Podobno na miłość najlepszym lekarstwem jest druga miłość (nie mylić z drugim związkiem), także rozejrzyj się za kimś kto mógłby Ci się spodobać. Poza tym czas leczy rany.

Jeśli chcesz coś zwojować z facetami to więcej zdecydowania a mniej emocji, bo te emocje są niestety dla nas niezrozumiałe i zwykle ratujemy się ucieczką.

Ekspert -

tig215
 Wysłana - 7 maj 2005 01:06       [zgłoszenie naruszenia]

cholera wie, moze i ferry ma po czesci racje
nie zapominaj ze faceci sa w pewnych sprawach kompletnymi matolami, ja tez i otwarcie sie przyznaje
moze zamiast z kumplem prowadzic dialogi, walnij mu monolog, nawet jak nie pomoze bedziesz miala czyste sumienie
i postaraj sie nikogo nie zranic, zawiedzenie sie na kims na kim ci zalezy okropnie boli... nikomu czegos takiego nie zycze

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

.......