FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2369 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
...grozby... 
[powiadom znajomego]    
Autor "...grozby..."   

maritu
 Wysłana - 16 marzec 2006 17:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam, mam dość zlozony problem, jestem w zwiazku z dziewczyną od 7 miesiecy i wsyztsko byłoby ok gdyby nie to ze ja juz nei chce byc w tym związku! jest to prawdziwa meczarnia, nie dosc ze raczej moja rodzina neizbyt akceptuje ją to na dodatek ja sam juz przestałem ją akcpetować. Problem tkwi w tym z epanna robi mi jazdy o wszystko , dosłownie o najmniejszą rzecz typu spoznilem sie 2 minuty (dosłownie!) lub nie chciałem oglądac z nią filmu, wiem ze to głupie i ze zaraz napisze ktos to w czym problem ? zerwij z nią... no wlasnie i tu pojawia sie problem, po wielu takich kłotniach o bzdety ona ze mną zrywa, no i gdy juz ja czuje ulge ze wreszcie koniec, dzwoni telefon i wyrzuty... ze to wsyztsko moja wina (mimo iz niby rozstajemy sie w przyjazni) i jej glupie rządania abym przyszedl natychmiast do niej bo inaczej sie zabije... raz juz próbowala i nie zartuje , potem ciągali mnie po policjach... teraz ostatnio znowu byla taka sama sytuacja i znow szantarz ze sie zabijeale zostawi list w ktorym definitywnie obwini mnie za wszystko. Nagrałem tą rozmowe i mam jak na tacy ze mi grozi. Problem jets tez w tym ze narazie z powodów pewnych moich problemów (zgadnijcie zczyjej winy...) nie moge ot tak sie rozstac. na szczescie za jakies dwa tyg bede mogl powiedziec ze koniec, jednak co zrobic jak ona znowu zaszantazuje samobojstwem, poza tym grozi mi jakimis szemranymi typami, nie wspominając juz ile razy rzekomo byla w ciązy, w kazdym razie jest masakra. chetnie poczytam jakies wasze propozycje, tylko prosilbym o konstruktywne bo typu "rzuc ją" nie zadziałają... pozdrawiam

krytykant
 Wysłana - 16 marzec 2006 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

za tych typów to bym jej na***al liści.

ciężka sprawa, znam podobne sytuacje, qrwa no nie wiem co mam ci poradzić, jesteś uwiązany... ale w sumie....

możesz zrobić motyw, że skumasz ją z jakimś goście, upozorujesz, że gość ją zarywa, albo pogadaj z kimś, żeby podbili do niej, jak się zwiąże z innym to ty będziesz miał spokój, jedyna rozsądna myśl jaka mi przychodzi do głowy, ale za typów to bym za***ał

Bez gwiazdy nie ma jazdy.

Znawca -

funkadelic
 Wysłana - 16 marzec 2006 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

Takie poje*ane laski, ktore same nie wiedzą czego chcą są najgorsze.Kumpel ma tez taką dziewczyne, ktora robi mu pretensje za 5 minut spóźnienia,za to ze gada z koleżankami (tekst "ja widziałam jak ty na nią patrzyłes" i wojna)a sama jawnie kręciła z innym gościem.Ogólnie dałeś sobie wejść na głowe a trzeba to było skończyć po pierwszych fochach i kłótniach o bzdety(kumpel tez zrobił ten błąd i ciagnie z nią już ponad rok choć nikt nie może uwierzyć że to tyle trwa ).Mowisz, ze jak cos to masz alibi w postaci nagranej rozmowy więc pier*ol ją!Dasz sie zastraszyć to bedzie tak robiła nadal bo wie, ze ma cie w szachu.Albo jak chcesz to idz na policje, ze cie laska szantazuje.Powinno poskutkowac no ale ekhm... troche jest to frajerskie

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 16 marzec 2006 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

maritu - daj sobie z Nią spokój, rzuć ją w pierony czym prędzej A potem trzymaj się od Niej z daleka.

Ekspert -

zaba555
 Wysłana - 16 marzec 2006 18:40      [zgłoszenie naruszenia]

Jak masz alibi, to niech sie zabije

rafee
 Wysłana - 16 marzec 2006 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

Wylacz telefon na pare dni. Jak bedzie dzwonic do domu to niech mowia ze cie nie ma. Bedziesz mial spokoj 2 tygodnie a pozniej kopniesz ja w dupe

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 16 marzec 2006 19:01      [zgłoszenie naruszenia]

gwiazdeczka chyba nieprzeczytalas do konca

do autora-rob wszytsko by ją zniechęcic do siebie by ją denerwowac itp wrzeszczy ze sie spoznieles 2min to nastnym razem spoznij sie 30min krzyczy ze neichesz oglądac znią filmu to wylącz kompa ! i tak az do skutku !
to jest chyba jedyne wyjscie ( zniechęcici ją do siebie)

co dom dowodu to zostaw to w orginalej jakosci niekopiuj nieprzesylaj bo tylko orginalne nagrania są prawdziwym dowodem !

ewentualnie mozes zporozmawiac z jej rodzicami ale to tez obciach tak samo jak pojscie na polijce ze ona ci grozi ( ale jakies rozwiazanie)

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 16 marzec 2006 19:11      [zgłoszenie naruszenia]

nupelku doczytłam, ale myślę, że epszego rozwiązania nie ma. Poza tym jeżeli autor nagrał ją kiedy Mu grozi to bym jednak pomyślała o wizycie na komisariacie. Poza tym rafee ma racje. Odetnij sie od Niej na te 2 tygodnie. Potem co zrobisz z nagraniem to już Twoja sprawa autorze posta.

Ekspert -

nupel
lachoniator
 Wysłana - 16 marzec 2006 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

a ja nierozumie czemu teraz z nia zerwac neimozesz a za 2 tyg juz bedziesz mogl ?? bo troche to dziwne

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

OLcia w-w
 Wysłana - 16 marzec 2006 19:49      [zgłoszenie naruszenia]

powiem tyle- jak ktos grozi ze sie zabije to znaczy ze tak naprawde nie chce zrobic sobie krzywdy i tego nie zrobi.
jakby chciala to zrobic to zrobilaby juz dawno, w ciszy nie drąc japy i nie oznajmiając niekomu co ma w planach

to je na piču .

Specjalista -

michal2004
 Wysłana - 16 marzec 2006 19:55      [zgłoszenie naruszenia]

hehe co Ty sie przejmujesz... jak chce sie wieszac to daj jej sznurek z kokardka i liścikiem w kótrym napisz " jednego czuba mniej " .. nie martw się o to czlowieku.. i stawiaj na swoim !!!

I LoVe House Music :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

...grozby...

Strony: 1 2 3