FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1893 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
...spóźnia się... 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "...spóźnia się..."   

Technista
 Wysłana - 27 maj 2006 22:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

niewiem czy był taki temat ale nie mogłem znaleźć
ok chodzi o to ,że jestem ze swoją małą już 2 lata w tym od 16 miesięcy się kochamy i tu jest problem. Mianowicie co miesiąc licząc od pierwszego razu kiedy byliśmy ze sobą spóźnia się jej okres po pierwszym razie wiadomo zawsze sie spóźnia ale dalej kolejny miesiąc znowu i tak przez wszystkie następne . Molestuje mnie pytaniami czy napewno nic nie zje****m na co odpowiadam że napewno bo tego akurat jestem pewien . dziewczyna ciągle sie odchudza mimo iż prosze żeby jadła obiady (całe) w domu i jadla porządne śniadanie a nie jedną kanapke (można powiedzieć że typowa głodówka) do tego ćwiczy 2 razy dziennie co dodatkowo wycieńcza organizm , a dodatkowo w czasie kiedy powinien pojawić się kolejny okres nachodzą stresy i niepewności co równierz wpływa na jego opóźnienie. Co mam zrobić żęby w końcu zaczeła mi wierzyć i być pewna że nie zwaliłem i jak ją nakłonić do normalnego jedzenia i nie ćwiczenia żeby udowodnić że to jest wszystkiemu winne. bo brak mi już pomysłów
ps. nie bierze tabletek anty ani nic takiego
za konkretne odpowiedzi oczywiście będą sogi
pozdrawiam

ps2.prosilbym adminów o usunięcie tego postu na koniec miesiąca . z góry dzięki

Zmieniony przez - Technista w dniu 2006-05-27 22:57:40

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 27 maj 2006 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

Po piersze dobrze by zaczęła jeśli może brać tabletki, to jeden stres byłoby mniej Jest jakieś przeciwskazanie?
Po drugie,musi zacząć jeść więcej, bo to jest bardzo niekorzystne dla organizmu kobiety, gdy ma za mało tłuszczu jest to powiązane z hormonami. To może powodować kolejne kłopoty z miesiączkami.
Po trzecie jak wiadomo stres wpływa na opóźnienie terminu miesiączki, ale niektórych nie można ominąć np egz, więć niech próbuje się więcej relaksować np wybierzcie się gdzieś.
Po czwarte-dlaczego tyle ćwiczy?

Zmieniony przez - Miareczka w dniu 2006-05-27 23:02:35

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

nieuczciwy
 Wysłana - 27 maj 2006 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

Rzuć tą laske bo same problemy z nią masz. Ona chudnie, nie je a Ty się martwisz ziom, nawet jak okres się jej spóźnia to Ty się zamartwiasz a tak być nie powinno.

ignorant i esteta zarazem , zostana po mnie tylko długi w knajpach,

Znawca -

Technista
 Wysłana - 27 maj 2006 23:08      [zgłoszenie naruszenia]

heh no to sie wyjaśniło hehe ok może nie wyraziłem sie dość jasno
nie chce żeby brała tabletki myśleliśmy o globulkach ale to jest jeszcze w trakcie postępowania puki co tylko na zabezpieczeniach własnych jade tj "durex"
2 to zę musi jeść więcej akurat wiem tylko jak ją do tego nakłonić bo nic nie skutkuje ;-/ i wciaż twierdzi zę jest gruba mimo że zaprzeczam;/ ehh
+ 2x intensywne treningi dziennie co co dodatkowo wygładza organizm;-/

3 dlatego chce jakąś porade jak ją uspokoić że wszystko jest ok

myśle zę teraz powinno być bardziej zrozumiałe;]

he nmieuczciwy wszedzie piszesz żeby każdy rzucał panny :D daj spokój ;] nie chce z nią zrywać bo jest mi z nią zaj***ście ale nei chce żeby dziewczyna wychodziła z siebie bo stres jej nie wskazany

Zmieniony przez - Technista w dniu 2006-05-27 23:11:34

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 27 maj 2006 23:13      [zgłoszenie naruszenia]

No cóż to ,że bardzo mało je i dodatkowo bardzo dużo ćwiczy może oznaczać, jakieś zabużenie odżywiania np anoreksję;/ Jeśli tak jest to Twoje mówienie,że jest szczupła nic nie pomoże. Wtedy tylko dobry psycholog , a może nawet psychiatra będzie konieczny.Oczywiście wszystkie porobelmy "okresowe" brały by się z tej głodówki.

Ekspert -

Technista
 Wysłana - 27 maj 2006 23:19      [zgłoszenie naruszenia]

to też przerabiałem...jak mówiłem że dla mnie to pierwsze stadia anoreksji to wypiera sie słowami że do anoreksji jej daleko :/
przerabiałem też żę jeśli będzie chudnąć zaczne brać koksy albo sie spase jak świnia też nie działa jak siada mi na kolana i mówie że wżyna mi sie kościami też nie działa jak twierdze że gdziekolwiek jej nie dotkne czuje kości wypiera sie ze ma sadło ;/ jak mówie że ma za***iste ciałko dołuje sie i wmawia sovie e ma ciałko w tłumaczeniu tłuszczyk i mam za to fochy ;/ no niewiem bez kitu jak to przetłumaczyć dlatego jestem zakłopotany

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 27 maj 2006 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

moze anoreksja? powiedz jej, ze od tego odchudzania zanika jej okres a nie od wpadki. poszukaj na necie info o zmianach wystepujacych przy nadmiernych wysilkach fizycznych i odchudzaniu na 100pr bedzie cos o okresie, najlepiej z jakis stron medycznych. niech zrozumie ze to ona ma problem, a nie wasze zabezpieczanie.

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 27 maj 2006 23:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ja zaczęłaby bym się martwić,niestety to jest choroba i ona sobie tego nie uświadamia. Ile waży , przy jakim wzroście?

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 27 maj 2006 23:26      [zgłoszenie naruszenia]

bierz sie za nia. jesli dziewczyna ma takie wkrety- to juz nie sa zarty.

Technista
 Wysłana - 27 maj 2006 23:34      [zgłoszenie naruszenia]

wzrostu ok 158cm
waga ok 48kg
i ciagle chudnie
własnie problem z tym tłumaczeniem bo jak tylko zaczne ten temat to ona i tak twierdzi że wie lepiej mimo ze ja już pare lat siedze w strefach odżywiania treningów itd ;-/ a napewno wiem zę głodówka to najgorszy sposób na odchudzanie

Specjalista -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 27 maj 2006 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

Jest bardzo szczupła, musi zacząć odżywiać się rozsądnie. Moze niech pójdzie do ginka, może on ją przekona ,że tak nie można?

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

...spóźnia się...

Strony: 1 2 3