FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4903 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Miłość
10 powodów, dla których nie warto się żenić 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "10 powodów, dla których nie warto się żenić"   
 
Young2
 Wysłana - 8 listopad 2012 19:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Gdyby ktoś chciał streścić wszystko, co napisano poniżej w jednym zdaniu, brzmiało by ono mniej więcej tak: nie uda ci się być szczęśliwym, bo osoba z którą się wiążesz jest kobietą.1) Każda kobieta z wiekiem staje się coraz mniej atrakcyjna fizycznie. Znakomita większość kobiet po 40-stce i wszystkie kobiety po 50-tce są seksualnie odrzucające. Decydując się na małżeństwo zobowiązujesz się do końca życia uprawiać seks tylko z jedną osobą, która z czasem nieprzerwanie będzie stawać się coraz brzydsza.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się możliwości uprawiania seksu z wieloma kobietami - i to wyłącznie młodymi i atrakcyjnymi.2) Seks w małżeństwie (i stałych związkach w ogóle) jest mało satysfakcjonujący i zdarza się rzadko . Długotrwała znajomość wprowadza rutynę i zmienia stosunki w mechaniczne ruchy, masturbację z pomocą ciała drugiego człowieka. Kobieta w stałym związku nieuchronnie traci zainteresowanie partnerem i zaczyna szukać wymówek, by nie musieć współżyć ze swym mężem. Dowcipy o wieczornym bólu głowy to nie absurdalne historyjki, to rzeczywistość, która dzieje się w każdym małżeństwie. W ok. 20% związków małżeńskich w ogóle nie dochodzi do zbliżeń.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na tak marne życie seksualne, zamiast uprawiać seks z kobietami, które są do tego nastawione entuzjastycznie.3) Spora liczba kobiet jest beznadziejna w łóżku. Według statystyk z 2011 roku, 48% Polaków ani razu w życiu nie przeżyło stosunku oralnego! Jedynie 15% odbyło stosunek analny. Wiele kobiet nie lubi seksu przy świetle. Te, które na początku związku mają ochotę się starać zaspokoić partnera, z czasem tracą chęci. Będziesz miał szczęście, jeżeli po kilku latach małżeństwa seks w jej wykonaniu będzie czymś więcej niż leżeniem na plecach, w zupełnej ciszy i ciemności. Raz w miesiącu.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się możliwości realizowania swoich fantazji.4) Kobieta wcale nie kocha cię takiego jakim jesteś. Twoja kobieta będzie dążyła do tego, by cię zmienić: poczynając od ubrań i fryzury, przez tematy o których lubisz rozmawiać, skończywszy na wyborze ludzi z którymi wolno ci się spotykać. Nie obchodzą jej twoje zainteresowania, przemyślenia i marzenia. Jeśli posiadasz jakieś hobby, zostanie uznane ono za:

a) niebezpieczne (np. motocykle, skoki spadochronowe)

b) głupie i dziecinne (np. gry komputerowe, modelarstwo)

c) zbyt drogie (np. restaurowanie starych samochodów)

niezależnie od pretekstu, zmusi cię byś z niego zrezygnował. Decydując się na małżeństwo, godzisz się na życie z osobą która będzie usiłowała zmienić cię w kogoś innego, kim wcale nie chcesz być.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś wyrzec się tego, co lubisz w życiu robić.5) Większość kobiet jest ograniczona. Nie posiadają zainteresowań intelektualnych i nie rozumieją ich. Nie wiedzą co to ciekawość świata. Tematy które je interesują są boleśnie głupie i nudne. Wejdź na jakiekolwiek forum internetowe poświęcone jakiemukolwiek tematowi niezwiązanemu z codziennym życiem. Czy będzie to druga wojna światowa, katastrofa UFO w Roswell czy stare gry komputerowe, będziesz miał szczęście jeśli na stu użytkowników-mężczyzn znajdziesz tam jedną kobietę. Chcesz znaleźć forum pełne kobiet? Wpisz w Google "przepisy kuchenne", "szydełkowanie" albo "dekoracyjne poduszki do kanap". Kobiety gardzą wszystkim, czego nie rozumieją, także inteligencję uważają za nieprzydatną. Małżeństwo oznacza spędzenie reszty życia z osobą, która nigdy cię nie zrozumie ani nie doceni.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na życie z człowiekiem, o którym wiesz, że jest głupszy od ciebie.6) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz ich słuchał, a mówią dużo, często i głośno, choć rzadko mają cokolwiek ciekawego do powiedzenia. Życie w związku, szczególnie małżeńskim oznacza niekończącą się opowieść o tym, co zdarzyło się dziś w pracy, co nowego spotkało jej znajomych, co widziała w sklepie i tak dalej. Wszystkie tematy o których lubią rozmawiać kobiety są trywialne i nudne. Małżeństwo oznacza, że resztę życia spędzisz zamknięty w pokoju z radiem którego nie da się wyłączyć.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś skazywać siebie na słuchanie niekończącego się monologu o rzeczach które cię nie interesują.7) Kobiety oczekują od ciebie, że będziesz spędzał z nimi wiele czasu, zostaniesz ich prywatnym ka-owcem i będziesz organizował dla nich rozrywkę. Oczywiście, wybierać będziesz musiał kobiecą rozrywkę, która dla mężczyzn jest beznadziejnie nudna (zdaniem wielu kobiet najlepszą formą rozrywki jest kilkugodzinna wizyta w snobistycznej restauracji, gdzie za naparstek kawy płaci się 25 złotych).

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś spędzać pół życia robiąc rzeczy, których nie chcesz robić.8 ) Zamieszkanie z kobietą oznacza wyrzeczenie się wolności osobistej. Wielu mężczyzn do szczęścia potrzebuje jedynie wolnego czasu na poświęcenie się swoim zainteresowaniom. Wprowadzenie do swojego domu dziewczyny lub żony oznacza, że w twoim życiu nie będzie już wolnego czasu. Kobieta będzie oczekiwać od ciebie, że poświęcisz go na słuchanie lub zabawianie jej. Jeśli będziesz chciał czasem pobyć sam, uzna to prawdopodobnie za osobisty przytyk do niej. Da ci do zrozumienia, że zostawienie cię w spokoju jest z jej strony wyrzeczeniem i łaską, za którą przyjdzie ci się odpłacić.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś dobrowolnie pozbawić się wolności.9) Kobiety nigdy nie są zadowolone. Skłonność do kłótni i narzekania jest integralną częścią ich osobowości, której nie da się wyplenić. Mężczyźni, jako istoty racjonalne słuchają tego, co one mówią i starają się zrobić to, czego one żądają, naiwnie sądząc, że w ten sposób uda się wreszcie dojść do momentu, w którym ich żony będą wreszcie szczęśliwe na dobre. Nie wiedzą, że dla kobiet zadowolenie z życia jest punktem na horyzoncie, do którego nigdy nie dojdą. Kobiety są organicznie niezdolne do bycia szczęśliwymi.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś nie być w życiu szczęśliwy, tylko dlatego że połowa ludzkości tego nie potrafi.10) Związek z kobietą oznacza ogromne marnotrawstwo pieniędzy. Ślub i wesele wymaga wydania co najmniej pięciocyfrowej sumy, tylko po to, by ona mogła odegrać swoją fantazję z dzieciństwa i na kilka godzin przebrać się za księżniczkę. Ale nawet ten wydatek jest tylko czubkiem góry lodowej. Mieszkając z kobietą, możesz mieć pewność, że bez końca zmuszany będziesz do zakupu wciąż nowych i nowych przedmiotów, począwszy od kolejnych sprzętów domowych, a skończywszy na dekoracjach ściennych (które ona kupi i powiesi bez twojej wiedzy, ale za to za twoje pieniądze).

Według wszelkiego prawdopodobieństwa z czasem zupełnie wprost przejmie ona kontrolę nad twoimi zarobkami. Kobiety uważają za rzecz oczywistą, że mąż ma oddawać żonie wypłatę. Nawet jeśli to ty będziesz wysyłany na zakupy.

Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś godzić się na to, by inny człowiek odbierał zarobione przez ciebie pieniądze i decydował o ich wydawaniu.Być może sądzisz że twoja dziewczyna jest inna: ładna, miła i sympatyczna, lubi rozmawiać o twoim hobby, stara się w łóżku i nie oczekuje drogich randek.

Zechciej jednak zrozumieć, że wszyscy mężczyźni, którzy dziś są żonaci z brzydkimi, wiecznie niezadowolonymi, gderliwymi istotami wyzutymi z wszelkiego seksapilu kiedyś brali ślub z dziewczyną dokładnie taką jak twoja. Ona też się zmieni. Nie na lepsze. Zostałeś ostrzeżony.Jeśli pragniesz bezwarunkowej miłości, przygarnij psa.

Jeśli pragniesz dobrego towarzystwa, znajdź przyjaciół.

Jeśli pragniesz satysfakcjonującego seksu, zadzwoń do prostytutki.

[wiecznykawaler.blog.pl/2012/11/06/10-powodow/]cos w tym jest. jezeli sie przyjrzę małżeństwom z nieco wiekszym niz kilkuletni stazem, to tak to wlasnie wyglada - niezbyt optymistycznie
______________________________
 
these niggas broke, these niggas lazy

Znawca -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 8 listopad 2012 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

bagieta forever

a tak powaznie wszystko ma plusy i minusy

PS jange czy twoj podpis oznacza ze slub sie szykuje?

Zmieniony przez - jednonerki w dniu 2012-11-08 19:51:10

 
INSOMNIA
 Wysłana - 8 listopad 2012 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

Główny powód, dla którego nie warto się żenić:

 
Young2
 Wysłana - 8 listopad 2012 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

zawsze mozna wziąć cywilny bez tej calej szopki albo za kwit przeznaczony na wesele wyebac do Vegas

PS jange czy twoj podpis oznacza ze slub sie szykuje?

nie
znalazlem na blogu 14 latki fajna czcionke, to se ustawilem ;p
_______________________________
 
these niggas broke, these niggas lazy

Znawca -
 
Tamida
 Wysłana - 8 listopad 2012 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystko działa w 2 strony...mężczyźni też się starzeją, brzydną, tyją itd, seks z nimi też z czasem bywa mało interesujący i zaczyna się nudzić...itd

 
Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 8 listopad 2012 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

Tyle ze to samo co w tekście powyżej można napisać o jednej jak i drugiej płci.
Brzuchy nam wywali jesli jeszcze to sie nie stało, co niewątpliwie na jakosc seksu nie wpłynie, jak i samą estetykę.
Piwo i mecz polskiej ekstraklasy to szczyt zainteresowań wielu z panów. Oprocz piwa w morde lejemy równiez wódke i żony itd...

Fajnie jak sie jest Wojewódzkim i ma sie kilka milionów w banku, wtedy do 50 mozna sobie skakac z kwiatka na kwiatek.

Pomimo tych minusów chyba lepiej jednak kogos mieć niż nie.

ps. V10, zawsze można wziąć tylko cywilny.
Mnie te wiejskie zabawy równiez smieszą, ale jesli tylko sprawia im to frajde to w zasadzie c*** mi do tego(sie uczepiłes).

_______________________________
 
.

Ekspert -
 
banquet
 Wysłana - 8 listopad 2012 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

To tak na poważnie? Pytam o pierwszy post, nie o Vtena.

Specjalista -
 
pasik0nik
 Wysłana - 8 listopad 2012 20:06      [zgłoszenie naruszenia]

podobno facet jest jak wino.

czy NIE SĄDZĘ hehehehee

Znawca -
 
Young2
 Wysłana - 8 listopad 2012 20:12      [zgłoszenie naruszenia]

To tak na poważnie?

ostatnio siedze z kumplem w sali na uczelni, wbija profesor, a ze bylismy tylko we 3 to sie pyta

- zony macie?
- nie
- to dobrze
- czemu dobrze ?
- ozenisz sie to zobaczysz


_______________________________
 
these niggas broke, these niggas lazy

Znawca -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 8 listopad 2012 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

Gro facetów to osobniki nieskaczące z kwiatka na kwiatek. Mają trudności w nawiązywaniu bliższych kontaktów z kobietami, więc jeśli już im się uda z jakąś związać jest to ich szansa na seksualne spełnienie.
Argument o tym, że życie seksualne z jedną partnerką będzie gorsze, można skierować jedynie w stronę atrakcyjnych i obrotnych mężczyzn, a tacy nie stanowią większości.

Co do wyrzeczeń finansowych czy rozwijania swoich pasji to nie ma tutaj jakiejś reguły, że kobieta przy boku działa negatywnie.
To absurd. Ludzi są różni i różne są ich możliwości finansowe. Można przecież związać się z bogatą kobietą i wtedy nie będzie narzekania na pieniądze, ba, mało tego, stabilność finansowa umożliwi realizowanie wielu pasji.

 
Tamida
 Wysłana - 8 listopad 2012 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

Poza tym, jesli już tak jedziemy na kobiety to ja stanę w naszej obronie. Często jest tak,że mężczyzna patrzy na kobietę jak na "przyrząd domowy".Najlepiej aby potrafiła sprzątać, gotować , prać i jeszcze robiła to z pasją i anielskim uśmiechem na twarzy po całym dniu pracy.
Do tego jeszcze nie zapominając o niebanalnych ekscesach w łóżku i za przeproszeniem pozwalanie partenrowi na wszytko, aby tylko zaspokoić jego potrzeby i chęć spełnienia "pragnień "dopiero co obejrzanych na red tubie.
Dlaczego kobiety boli głowa? czasem po prostu za dużo mają na tej głowie, aby jeszcze być gotową na wieczorny seks, zwłaszcza ,że często partner nie pomaga bo przecież w tym czasie realizuje się nasz Pan w swoim hobby...
Co do zmieniania...chyba raczej ulepszania .Tak , jak panowie ulepszają nas i wymagają tego co napisałam wyżej, tak samo my oczekujemy niektórych rzeczy.Niestety większość wychodzi z założenia, że jest idealna, i nic nie trzeba ulepszać.Bo to , że siedzi w brudnych dresach na kanapie z wydętym brzuchem ,pije piwko i ogląda mecz to przecież taaaakie męskie i ale gdyby tak zrobiła kobieta, od razu uznana zostałaby za lenia i brudasa...nieprawdaż??

POza tym, to że mamy inne hobby nie znaczy że gorsze lub nudne!!gdyby nie szydełkowanie , projektowanie , szycie nie byłoby ubrań itd... Każda pasja czy męska czy damska ma plusy i minusy, ale nie można tego rozgraniczać ze czyjaś jest nudna i zbędna.
jeśli życie z kobietami jest takie beee, to zawsze możecie związać się ze sobą, z tą samą płcią , będziecie rozumieli się bez słów...

Zmieniony przez - Tamida w dniu 2012-11-08 20:25:28

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

10 powodów, dla których nie warto się żenić

Strony: 1 2 3 4
 
Warto przeczytać: Pustka w sercu, rozumie i duszy :] | chyba mnie olała <mysli> | z kolezanki na dziewczyne ?? | Problem z dziewczyną | Mój chłopak mnie sprzedał. | czy ja jestem nienormalna? %) | MIłość to dla mnie.,, | Walentynki %) | Dziwny związek. | co tu zrobic jesli on jest staszy | Problemik.... | Milosc narcystyczna | Jak mozna poznać... | laska vs facet | miłość to dla mnie... | Dziewczyna, a kościół .. | single | nerwia | męskość | rakiet | tenis | Taka_Sobie_22 2 | wso próg punktowy | ATSD | madzia1210 | ełk | volvo s40 | maturzyści | piks | hardkorowy koksu | Robert brunejka | receptury na wędzonki | rodzicami | gentleman | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0