FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 23018 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
10 zasad właściwego postępowania z kobietami 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "10 zasad właściwego postępowania z kobietami"   

INSOMNIA
192.168.28.*
 Wysłana - 19 grudzień 2012 23:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jako, że podwieszony temat o postępowaniu z kobietami jest zbyt obszerny proponuję to jako alternatywę.
Już kiedyś wrzucałem to w jednym z tematów, a dziś znów spotkałem się z tymi zasadami. Myślę, że wielu może z tego czerpać, bo co drugi temat to wręcz identyczny problem.

1. Kobiety to takie śmieszne stworzenia, które jedno myślą, drugie mówią, a jeszcze trzecie robią. Dlatego nie kierujemy się zdaniem kobiet - zwłaszcza w dziedzinie podrywu.

2. Kobiecie nie należy mówić o swoich uczuciach. Jeżeli pierwszy wyznasz jej "miłość", ona uzna Cię za frajera i dostaniesz kosza.

3. Kobiecie należy okazywać zainteresowanie, ale głównie w seksualnym kontekście. Nie wolno pokazywać, że na niej zależy, zwłaszcza jeżeli faktycznie tak jest. Wynika to z uwarunkowań biologiczno-ewolucyjnych: samiec dominujący to ten, który miał wiele samic i nie był skupiony na jednej.

4. Kobieta nie powinna nigdy czuć się jedyną. Im więcej będziesz miał kobiet, tym bardziej będziesz dominujący w oczach każdej z nich, i chociaż większość kobiet uzna to za coś "złego", Twoja atrakcyjność wzrośnie.
Nie oznacza to, że trzeba sypiać z wieloma - po prostu każda laska musi zawsze wiedzieć, że na jej miejsce istnieją inne opcje, i że jak strzeli focha to może być koniec.
Ponadto pojawia się element rywalizacji i to kobieta się stara - przyjęta w naszej kulturze szkodliwa zasada, że to facet musi zabiegać o względy wybranki, ulega odwróceniu lub chociaż wyrównaniu, w sensie wzajemnych relacji.

5. Kobietę należy zdobywać przez seks. Nie oznacza to, że w całej relacji liczy się tylko seks. Po prostu najłatwiej rozkochać ją w sobie, przywiązać emocjonalnie, właśnie uprawiając z nią seks. Często jest to jedyna droga, zwłaszcza w przypadku tych ładnych.

6. Kobiet nie należy pytać o zdanie, tylko należy je brać - niezależnie czy chodzi o umawianie spotkań, czy seks.
Co to oznacza? Trzeba być zdecydowanym i pewnym siebie, zdania wypowiadać w formie twierdzącej (w przypadku umawiania się z laską np.). W każdym przypadku hamulcem jest dopiero sprzeciw kobiety. W przypadku sprzeciwu robimy krok do tyłu, po pewnym czasie próbujemy ponownie.
Zasada wynika z faktu, że w podświadomości kobiety atrakcyjny facet = samiec przewodnik.

7. Właściwe zachowanie kobiety powinno być nagradzane, a niewłaściwe karane.
Przykładową formą nagrody może być jakiś komplement, z kolei kary - krytyka lub obojętność. Nie należy komplementować kobiety pomimo braku jej starań, np. tylko dlatego, że ładnie wygląda. Wtedy Ci wejdzie na głowę, albo dostaniesz kosza. Wynika to z podstawowych zasad tresury i odnosi się w tym samym stopniu do kobiet, co np. do psów.

8. Nie narzucaj się lasce. Za to wskazane jest, abyś czasem ją olał. Wtedy kobieta wie, że nie jest dla Ciebie boginią i Twoja atrakcyjność wzrasta.
Mała uwaga: wiele kobiet działa w schemacie Push&Pull - okazują zainteresowanie facetowi, który im się podoba, a potem obojętnieją. Błędem wielu facetów jest próba narzucenia się w fazie odepchnięcia i nadmierne zainteresowanie kobietą. W podświadomości kobiety: narzucanie się = zależy mu = nie ma innych samic = jest słabym samcem... = kosz

9. Nie próbuj się przypodobać. Atrakcyjności nie buduje się poprzez bycie miłym, spolegliwym i komplementującym. Wręcz przeciwnie - w ten sposób można ją stracić.

10. Nigdy nie ufaj kobiecie, bez względu na to jaka jest "fajna" i "dobra".

runelord66
 Wysłana - 19 grudzień 2012 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo mocno przerysowałeś sytuację. Tak naprawdę jedyne, co trzeba mieć to jaja na swoim miejscu. Cała reszta przyjdzie sama.

Specjalista -

INSOMNIA
 Wysłana - 19 grudzień 2012 23:55      [zgłoszenie naruszenia]

"Mieć jaja na swoim miejscu" - tak to jest idealne rozwiązanie, uniwersalna rada. Jak ktoś wejdzie do działu z problemem, opisze go, to od razu trzeba napisać - miej jaja na swoim miejscu i wszystko będzie dobrze

Jeśli krytykujesz to wręcz do tego zachęcam. Tylko prośba - zrób to konstruktywnie

Zmieniony przez - Przymszyk w dniu 2012-12-19 23:57:53

xitrance
Lord Of Trance
 Wysłana - 20 grudzień 2012 01:12      [zgłoszenie naruszenia]

Fajnie napisane, łap soga.

Mała uwaga: wiele kobiet działa w schemacie Push&Pull - okazują zainteresowanie facetowi, który im się podoba, a potem obojętnieją

Głupia sprawa, bo mi będąc raz odepchniętym, ciężko już potem drugi raz próbować z tą samą laską, nieważne czym się motywowała. Nawet jak daje potem sygnały to zazwyczaj jest mega zlew, duma nie pozwala.

Zmieniony przez - xitrance w dniu 2012-12-20 01:17:17

- Wodzu! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie, możemy atakować w każdym kierunku

Ekspert -

aroooos
 Wysłana - 20 grudzień 2012 03:06      [zgłoszenie naruszenia]

Ty tak na serio? Jeśli tak, to współczuję, że tylko takie kobiety znasz.

1. ZAWSZE mówię to, co myślę

2. Jeśli facet pierwszy wyzna mi miłość nie uznam go za frajera, wręcz przeciwnie, a już na pewno nie dostanie z tego powodu kosza.

3. Jak pokazuje, że mu na mnie zależy to i ja pokazuje to samo.

4. Im więcej będzie miał kobiet (rozumiem, że chodzi w sensie, że w jednym momencie) tym większym frajerem będzie w moich oczach.

5. Często jest to jedyna droga, zwłaszcza w przypadku tych łatwych.

6. Lubię jak facet pyta mnie o zdanie, widzę że się ze mną liczy.

7. Kobieta to nie pies, żeby ją tresować na zasadzie warunkowania instrumentalnego.

7/9. Uwielbiam jak facet prawi mi komplementy i jest miły.

8. Jeśli mnie olewa to i ja olewam jego, nie widzę sensu tracić czasu na kogoś kto ma mnie w dupie.

10. Zaufanie w związku to podstawa.

obyście spłonęli żywcem
albo okocimem

Robot-Man
 Wysłana - 20 grudzień 2012 03:14      [zgłoszenie naruszenia]

jestes kobieta i jedno myslisz, inne piszesz a trzecie robisz
zaden facet z inso tego nie wezmie na serio

woroczu, wybieram cie!

aroooos
 Wysłana - 20 grudzień 2012 03:21      [zgłoszenie naruszenia]

spoko, im dłużej tutaj przebywam, tym bardziej przekonuję się, że nie ma tu prawdziwych facetów

obyście spłonęli żywcem
albo okocimem

FastDiesel
 Wysłana - 20 grudzień 2012 04:09      [zgłoszenie naruszenia]

skoro brakuje Ci faceta, to wyjdz na miasto, a nie szukaj go na forum

Zmieniony przez - FastDiesel w dniu 2012-12-20 04:09:21

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

Ekspert -

aroooos
 Wysłana - 20 grudzień 2012 04:14      [zgłoszenie naruszenia]

nigdzie nie napisałam, że brakuje mi faceta, bo go mam, na dodatek takiego, który okazuje mi uczucia, liczy się z moim zdaniem, pokazuje, że mu zależy, ufa mi, no i mimo tych wszystkich jego wad jesteśmy razem już kilka ładnych lat

na inso nie ma prawdziwych facetów, same życiowe cipki tu spotykam

obyście spłonęli żywcem
albo okocimem

INSOMNIA
 Wysłana - 20 grudzień 2012 05:32      [zgłoszenie naruszenia]

aroooos - dzięki za współczucie, znam różne kobiety i nie ma to nic do rzeczy.
Co do obecności prawdziwych facetów to musiałabyś zdefiniować kto to jest dla Ciebie ten prawdziwy. Jeśli to taki, który w te Twoje podpunkty się wpasuje to gwarantuje Ci, że są tutaj tacy i ich wypowiedzi charakteryzują się lamentami jak to ich kobieta olewa, jest dla nich oziębła i ogólnie w związku się nie układa.
Jeśli to są Ci prawdziwi faceci to ten temat jest właśnie z myślą o nich

MaximusRex
 Wysłana - 20 grudzień 2012 06:01      [zgłoszenie naruszenia]

Przymszyk : to taka esencja PUA w 10 przykazaniach.
Nie do konca i nie kazdemu polecam stosowac te metody.
Glupio jesli facet tak gra w wyuczonym rytmie a potem sie budzi z reka w nocniku ze zyje w jakiejs schizofrenii.
Nie ma jaj ale sobie wmawia ze je ma. Wiele doswiadczonych lasek sie na tym pozna. Jak Kobieta to przejrzy to sie moze baardzo zniechecic.

Ale uznaje jako dobry material do pracy nad soba i zauwazenia gdzie sie popelnia bledy zeby moc nad niektorymi kwestiami popracowac.
Ale sok polecial.

aroooos :
1. ZAWSZE mówię to, co myślę
Do czasu kiedy nie pojawia sie silne emocje. Wtedy kobieta sama sie czesto dziwi ze postepuje nielogicznie, ale jak wiesz dla wiekszosci kobiet uczucia sa wazniejsze...

2. Jeśli facet pierwszy wyzna mi miłość nie uznam go za frajera
Ale u wiekszosci kobiet szybkie i pierwsze wyznanie milosci sprawia ze ... u Kobiety to uczucie do niego nigdy nie powstanie.
Bo zeby Kobieta sie zakochala to musi myslec... a jak tu myslec o facecie co do ktorego jestesmy pewni uczuc - zwlaszcza na poczatku znajomosci. Czasem powstaja zwiazki przyjacielskie ale tak naprawde Kobieta nie jest szczesliwa bo... brakuje jej czesto silnych emocji. Taka psychika Kobiet jest i nic z tym nie zrobisz.

5. Często jest to jedyna droga, zwłaszcza w przypadku tych łatwych.
Z drugiej strony jak facet nie zabiega o sex to Kobieta sie zastanawia:
5.1 czy wszystko z nim jest ok? Moze jest gejem?
5.2 pewnie chce zostac moim przyjacielem
5.3 pewnie nie jestem w jego guscie, albo ma kogos, czyli j.w.

Rozumiem ze Kobieta boi sie byc posadzona o to ze jest latwa, ale z drugiej strony... jak sie umiejetnie do Kobiety podejdzie i wzbudzi w niej uczucia to... ponad 95% okazuje sie latwymi. Duzo zalezy od faceta i na ile szybko i dobrze potrafi zbudowac bliskosc i dobre relacje. Wiem co pisze

Sa pewne metody ktore wykorzystywalem jesli chcialem miec szybkie rvchanko na dluzszy czas, bo akurat z inna skonczylem. Zazwyczaj udawalo sie w kilka-kilkanascie dni prawie kazda laske rozkochac.
Nawet swojego czasu sie zastanawialem czy tego w podpunktach tu nie opisac , ale bylo by to troche nie fair... no i to by sie raczej nie nadawalo do tego zeby to Kobiety czytaly
No i czerwone by pewnie szybko temat poslaly w kosmos.

Z reszta punktow aroooos's moge sie na granicy akceptacji zgodzic ale wszystko zalezy od proporcji.
Lepiej duzo za malo niz odrobine za duzo.

aroooos - moze masz meski umysl. Tak, sa takie Kobiety ktore zachowuja sie jak faceci, czyli emocje nie decyduja nad logika. Jesli taka jestes to jednak jestes w mniejszosci.

Moge potwierdzic ze ww podpunkty beda dzialac na znaczaca wiekszosc Kobiet.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2012-12-20 06:20:40

[http://www.insomnia.pl/%5BArt%5D_Facet_z_syndromem_CI*PCI-t654233.html]
*non est beatus, esse se qui non putat*
*nie jest szczęśliwy, kto się za szczęśliwego nie uważa.*
*Seneka za Publiliuszem Syrusem*

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 25 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Warto przeczytać: prawie bez szans, czyli jest szansa? | Męska decyzja? | Romantyczny wieczór | Pierwsze spotkanie... | Looove:( | Powrót do byłej. Trudna sytuacja | Szybkie pytanie. | glupia baba z kafeterii | Jak to widzicie. | Czy jest sens to ciągnąć? | Chcę do niej wrócić. | Zostawiła mnie :( Co zrobić by wróciła ? | Podrywanie/Wyrywanie/Propozycje/Zagadać... | problem | Problem.. | Ledwo ją poznałem i wyjechała (3 tyg). Jak to podtrzymac na odleglość? | fuuuuuuu | FFFFFUUUUUUU | alija | kogniwsityka | krosty na penisie | alkohole | zatoki | giuseppe ottaviani | fizyka | sylwetki | dutchess | antysemickie | t mobile | azzaro legend | ibiza | wolf_69 | southern charms | lubią kobiety | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.